• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HOWKING: hahaha :D tomu sam neveris, ze nas nakonec vsechny otestujou na nahodny protilatky... to se urcite zahraje do autu jako vsechno. bohuzel nemyslim si, ze to budes mit s cim porovnat, podel me to vysumi a zadnou zaverecnou studii delat nebudou.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PYROMANEK: Na závěr se určitě udělá screening náhodného vzorku na protilátky a tím se s přesností odpovídající velikosti vzorku určí, kolik procent populace má protilátky a tedy bylo nakaženo. Teď se ptám na váš kvalifikovaný/nekvalifikovaný odhad. Pak porovnáme, kdo jak tipoval v rámci následné reality.
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    HOWKING: me nikdo netestoval, takze tezko muzou vedet jestli to mam nebo nemam... a timpadem tezko muzem vedet, kolik nakazenych bude skutecne a kolik jich zemre...
    HOWKING
    HOWKING --- ---

    Váš odhad závěrečného zůčtování

    68 hlasy od 36 respondentů

      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      KOC256: Je to ze seznamu, kde byly pivovary rozdělený podle krajů. Moravskoslezskej byl na konci.
      KOC256
      KOC256 --- ---
      SALVATOR:
      Ty mas neco proti MSK ze Ostravar a Radegast jsou az na konci :D a neni to abecedne!? ;-)
      DADEL
      DADEL --- ---
      SALVATOR: za celý život jsem doma nevypil ani jedno pivo
      HUZBA
      HUZBA --- ---
      SALVATOR: corona, modelo.
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      PALEONTOLOG: Jo tak. Konkrétní piva daný značky si kdyžtak PETRPEDROS upřesní samostatnou anketou, když bude chtít.

      RAGNAROK: Vidíš, to sem čerpal z neaktuálního seznamu asi. Ale to je jedno, tím se prostě jen automaticky vyřadí ze soutěže.

      SALVATOR: Jo a kdo lemtá nějaký privátní značky typu Argus, tak si dohledejte, kdo to vaří, na to vám seru se s tim sem vypisovat.
      RAGNAROK
      RAGNAROK --- ---
      SALVATOR:
      btw nektar a dudak je asi to sami s tim ze znacka nektar se uz neda pouzivat protoze je to oznaceni kvality ovocneho napoje
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      SALVATOR: jsem ti zaškrtnul černou horu a dodávám, že Páter
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      PALEONTOLOG: Cože? O.o
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      SALVATOR: čh páter
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---

      Jaké lahvové pivo mám nejraději pohodlí domova

      261 hlasy od 77 respondentů

      PETRPEDROS
      PETRPEDROS --- ---
      SALVATOR: Jen alko, lahve, muzi zeny dohromady. A jde jen o znacku pak vyherni znacku klidne rozdelit na jednotlive vyrobky od nich. Ted jde hlavne o to jestli vic lidi pije doma kozla nebo svijany. Dik
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      A nemáme teď všichni prémiovku, tzn. že každý může vytvořit anketu dle svých představ?
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      PETRPEDROS: A zajímalo by tě i rozdělení muži/ženy? Jen alko nebo i nealko? Jen sklo, žádný PET nebo plech? Jen značky, ne už konkrétní piva od nich? Ukazovat jak kdo hlasoval?
      MINERWA
      MINERWA --- ---

      mám rád lahvové pivo?

      74 hlasy od 74 respondentů

        PETRPEDROS
        PETRPEDROS --- ---
        Mohl by mi někdo udělat anketu. Jaké lahvové pivo mám nejraději pohodlí domova. Více možných odpovědí.
        V odpovědích:
        Pilsner, Kozel, Budvar, Svijany, Braník, Starobrno, Ostravar, Primus, Grambrinus, Rychtář, Březňák, Krušovice, Radegast, Bernard, Zlatý bažat, Pardál, Kácov, Krakonoš, Žatec, Staropramen, Zlatopramen, Rohozec, atd...
        Pokud Vás napadnou jiné značky tak klidně přidat.
        Díky
        LODBROG
        LODBROG --- ---
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam