• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    MINERWA: SALVATOR: ach jo, zas tenhle typ anket, kdy si clovek pripada menecenej, protoze pivo mu proste nechutna a tak ho nepije...
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    mám rád lahvové pivo?

    74 hlasy od 74 respondentů

      PETRPEDROS
      PETRPEDROS --- ---
      Mohl by mi někdo udělat anketu. Jaké lahvové pivo mám nejraději pohodlí domova. Více možných odpovědí.
      V odpovědích:
      Pilsner, Kozel, Budvar, Svijany, Braník, Starobrno, Ostravar, Primus, Grambrinus, Rychtář, Březňák, Krušovice, Radegast, Bernard, Zlatý bažat, Pardál, Kácov, Krakonoš, Žatec, Staropramen, Zlatopramen, Rohozec, atd...
      Pokud Vás napadnou jiné značky tak klidně přidat.
      Díky
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      SKYRAY
      SKYRAY --- ---
      BURKHAR: Ti co to neresi vubec si evidentne sedi na vedeni. Tady nejde o vas, vy ignoranti. Jak muzsou byt lidi tak stupidni, ze jim nedochazi podstata veci, nepochopim.
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      ..jak která. Ale asi jo.
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---

      Dodrzujete vladni omezeni kvuli koronaviru?

      104 hlasy od 104 respondentů

        SMOKY
        SMOKY --- ---
        ELIS: Nejsou tam pokryty intervaly 0-10 , 30-40, 60-70 a 90-100
        ZBYNEK
        ZBYNEK --- ---
        ELIS: Během dalšího měsíce - to dost záleží na tom, jak dlouho bude trvat zákaz volného pohybu...

        viz anketa [ ZBYNEK @ viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2/COVID-19) ]
        ELIS
        ELIS --- ---
        [SERVER ERROR]
        HOWKING
        HOWKING --- ---
        00KUBAT: Nechci budit nevoli svou domělou "morální exhibicí". Mě jde opravdu o tu anketu.
        00KUBAT
        00KUBAT --- ---
        On se smazal :-) To je blbec.
        HOWKING
        HOWKING --- ---
        Mažu všechny svoje moralizující kecy - hlasujte dál podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
        NELLAS
        NELLAS --- ---
        HOWKING: Stejně jako je jasné, že tobě nejde o názory lidí, ale máš potřebu naznačit, jak by měli ostatní uvažovat a chovat se. Přeju pěkný den :)
        OMNIHASH
        OMNIHASH --- ---
        HARDCABB: celou naší rodinu... větší setkání jsou občas dost matoucí.
        NELLAS
        NELLAS --- ---
        HOWKING: Směla bych prosím změnit odpověď? S tímhle tvým přístupem fakt volím radši tu první možnost :)))
        00KUBAT
        00KUBAT --- ---
        HOWKING: Ty si dorbý mimoň :-)
        NELLAS
        NELLAS --- ---
        Takže se prostě fakt nejednalo o anketu, ale o formu moralizování. Chvilku jsem si říkala, že ze srandy zakliknu tu první možnost (protože ty otázky jsou fakt položené tak návodně, že je jasné, jak se musí správně odpovědět)... ale to by zas bylo keců.
        00KUBAT
        00KUBAT --- ---
        HOWKING: ? Takže pokud seženu roušky z CN, tak "krátím zásoby českých lékařů"?
        PANDA_JE_MRTVA
        PANDA_JE_MRTVA --- ---
        LODBROG: "mám-li koronavirus a mohu někoho nakazit" hm. jenze jak to vim, jestli jsem prenasecem? inkubacni doba je 14 dni a muzu nekoho nakazit, aniz bych mel priznaky.
        VYHULENY_UFO
        VYHULENY_UFO --- ---
        00KUBAT: si myslim, ze by stacilo jit po spoluobcanech, ktery maji plny sklepy rousek, ktery chteli prodavat predrazeny pres aukrko.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam