• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    EKG
    EKG --- ---
    MINERWA: Delas vsechno, co jsi chtel, i kdyz te to mezitim prestalo bavit, nebo sis to rozmyslel, nebos to ani poradne nechtel, ale stejne ti to zapocitali. Ano, to zni jako definice pekla, mozna jeste tak ocistce, ale pokud naveky, tak spis pekla.

    Nebe je tam, kde muzes svleknout pripoutanosti a ulpivani a byt zajedno se zdrojem, ale to se ti nestane, neboj.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULUU: tak nebe je děláš všechno, cos chtěl-navěky, peklo-práce s kamanama, horko a bič-navěky
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    Poslední soud etc., pustili byste sami sebe do "nebe"?

    57 hlasy od 57 respondentů

      MINERWA
      MINERWA --- ---
      HOWKING: a já ti dala plus, protožes mě rozesmál
      CO JE KUA TOHLE ZA NOVOU HRU?
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      HOWKING: Jako správný Otesánek bych ti měla pohrozit, že tě sním, ale ještě by mi pak bylo dlouho blbě.
      HOWKING
      HOWKING --- ---
      NELLAS: Sloni nezapomínaj! :D
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      87HIGHFLYER: Já mu dala minus, protože mi morbidní obezitu diagnostikoval už dávno, podle fotky ruky :)
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      HOWKING: já ti dal mínus, protože mě ta anketa nebaví a nedává mi žádnej smysl (nemám rád falešný dilema). I když jestli se budu dál stravovat jako tenhle víkend, tak ti budu muset dát další, protože budu pěkne vyžranej.
      NAVARA
      NAVARA --- ---
      MINERWA: podstatné je začít Grónskem a to vir nějak nedal…
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      jde to dobře, v tý hře Plague bych v tuhle dobu, kdy se už o to 4 měsíce zajímá WHO, měla pokosenejch cca 250 miliónů
      JAMILLOS
      JAMILLOS --- ---
      Minimálně ještě střed - já na to úplně dlabu.
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      MINERWA: to je jeden z nesmyslu, ktery vyblila ta attention junkie Pekova
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      HOWKING: Je mi to fuk. Navíc to tam máš zase se zdůvodněním, které ti ty možnosti hrozně zužuje.
      POZITRON: Ale to já zase do zahraničí někdy jezdím. Jenom tam nejezdím na letní dovolenou.
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      NELLAS: "nejezdim tam nikdy"
      HOWKING
      HOWKING --- ---
      NELLAS: Jaká je další možnost kromě vyhýbat se nákaze, nebo nevyhýbat se nákaze?
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      HOWKING: Zase máš tu anketu blbě postavenou a nepokrýváš všechny možnosti.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      HOWKING: slyšela jsem, že děti virus nepostihuje právě proto, že je už u nich plno a další vir se nevejde, chybí mi odpověď, že nejlepší je jít ven a žrát hlínu
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      PYROMANEK: Nejezdím na letní dovolenou :D
      HOWKING
      HOWKING --- ---

      chránit se v létě před koronavirem, nebo nákazu vyhledávat?

      21 hlasy od 21 respondentů

        NAVARA
        NAVARA --- ---
        PYROMANEK: nemám aktuálně grupu na cestování a samotnému se mi nechce :)
        PATISLAV
        PATISLAV --- ---
        PYROMANEK: nechce se mi řešit byrokratický opruzy, přizpůsobovat se situaci jinde, hrát si na jasnovidce a kupovat letenky déle než měsíc dopředu atd. Zjednodušeně: nekomfortnost
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam