• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---

    Vadí vám představa, že by se mělo vaše dítě učit povinně arabské číslice?

    76 hlasy od 76 respondentů

      RAINBOF
      RAINBOF --- ---
      MINERWA: naopak. Jasna zprava ktera napriklad (at nejsme tak ot) muze vest k oblivneni vysledku takove ankety.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      RAINBOF: tak to už je hodně private message :D
      RAINBOF
      RAINBOF --- ---
      MINERWA: I vražda může být forma komunikace.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      GRANTORINO: cože? ale s ním nechce nikdo diskutovat ani post mortem
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      KOC256: diskutovat tu nikdo nechce, protoze to neni doskuzni auditko, ale auditko s anketama..uf
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      PYROMANEK: piš to bysme dohromady, když to má bejt bychom, dík
      PYROMANEK
      PYROMANEK --- ---
      D1RABBIT: z logiky veci vyplyva, ze by sme meli nejdriv zastrelit par negru a sikmovocek, kdyz teda nechcem zabihat do uplnych detailu
      KOC256
      KOC256 --- ---
      ALESH:
      Jo nektere vety je mozno vnimat jinak nez jsem je asi myslel, protoze jsem situaci nejak pochopil...

      Jen rychly google...
      Úřady v USA reagují na snahu strhnout další sochu. Washingtonské pomníky bude chránit národní garda | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
      https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/narodni-garda-george-floyd-socha_2006250651_pj

      Ale asi by se dalo najit vice... A pak se urcite strhavaly sochy ve VB.
      ALESH
      ALESH --- ---
      KOC256: "Situace v USA se mi zdá
      Myšleno zda vám dává smysl, aby se strhávaly sochy prezidentů, měnily se vlajky států, měnily se názvy výrobků atd., jen kvůli toho, že jeden blbec (policista) přiškrtil s následkem smrti afroameričana, který prováděl nezákonnou činnost."
      Tohle proste je navodne a navic minimalne nepresne. Uplne stacilo napsat "Soucasne nepokoje v USA"
      "priskrtil s nasledkem smrti" je taky slusnej eufemismus.
      "jen kvuli tomu" je zase tvuj nazor
      "strhávaly sochy prezidentů" mozna se pletu, ale nevim ze by nekdo strhaval sochy prezidentu
      KOC256
      KOC256 --- ---
      ALESH: To doufam neni muj pripad. Snazil jsem se jen dat najevo, ze mi nejde napriklad o prezitentske volby.

      Pokud jsem situaci nepochopil, tak cekam na osvetleni. Zatim tu moc relevantne diskutovat nikdo nechtel. Ani v PM.
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      VYHULENY_UFO: tak ono spis tohle HWLLFFRDD: zejo...
      VYHULENY_UFO
      VYHULENY_UFO --- ---
      KOC256: hele, zrovna tohle je seznam slusnej trolu, ktery nemaj cely dny nic jinyho napraci, nez zabijet cas na nyxech a sazet pseudomoudra. mel bys bejt davno smirenej s tim, ze ses na internetech :D :D
      ALESH
      ALESH --- ---
      KOC256: ja to sem psal uz milionkrat. Spousta zadavatelu anket netouzi po tom, dozvedet se co si kdo mysli, ale prezentovat a potvrdit si svuj jedinej spravnej nazor. To se projevuje tak, ze tento svuj nazor nacpou do nazvu ankety, popisu, nebo primo do odpovedi. To je presne pripad i tve ankety.

      A k tomu "Kdo byl v indii tak pochopí.." Ja tam byl 2x a doufam ze tam jeste podivam. Moc mili lide. S rasismem bez prosim jinam.

      HWLLFFRDD
      HWLLFFRDD --- ---
      KOC256
      KOC256 --- ---
      Mínuska jsou jistě rychlé řešení situace. Ale dokáže někdo z těch vehementně mínuskujících se zapojit do diskuze a zkusit tu situaci osvětlit?

      Třeba z těch nejaktivnějších FIONOR, HWLLFFRDD, VON_GILOTINE, ...?

      Děkuji...
      HWLLFFRDD
      HWLLFFRDD --- ---
      Možná by bylo lepší v tomto klubiki hledat způsoby, jak nedělat návodné popisky anket, než hledat řešení situace v USA
      NAVARA
      NAVARA --- ---
      PYROMANEK: mám pro tebe špatnou správu, lidi s IQ pod 100 vždy budou, dokud bude lidstvo existovat :(

      PYROMANEK
      PYROMANEK --- ---
      asi by to tam melo rusko anektovat, vyresit to po svym a byl by klid se vsema tema negrama tam i tema bilejma...

      snad druha nebo treti vlna vyresi tak 5mld lidi aby tady byl klid...

      nebo rovnou zabijet vsechny pod iq 100, to by sme tu byli v podstate bez negru, cikanu a dalsich sracu i white trashe... ale zas na cem by sme vydelavali?
      NAVARA
      NAVARA --- ---
      GRANTORINO: Ona tam i část populace (zejména ta levicová) má dost problém s pochopením demokracie, zejména tou částí že to nemusí vždy vyjít dle jejích představ…
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam