• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Místo anket politická diskuse. Nechcete s tím jít někam do hospody?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ALESH: tak problém je v tom, že vzhledem k jeho nekalým rejdům je vlastně odsouzen minimálně na jednom místě škodit, i kdyby stokrát nechtěl - musí aktivně pracovat na rozkladu institucí, které mají moc jeho rejdy odhalit a potrestat. Tam škodí zcela záměrně a promyšleně. U ostatního věřím, že je prvotní motivace tučný obolus.
    ALESH
    ALESH --- ---
    HAWLIS: tak jiste, muzu se mylit. Ale kdyz si vezmu soucasnou situaci, tak premier sice ockovani nezvlada, ale alespon proti nemu aktivne nevystupuje. Na rozdil od Klause, ktery na demonstracich plka davno vyvracene pitomosti. Babis je populista a vi, ze bez ockovani se v tom budem placat jeste dlouho a to mu na popularite neprida. Klaus je neproti tomu ideologicky zaslepeny. Nepotrebuje aby ho melo rado zas tolik lidi, staci ze ma rad sam sebe. Za svou ideologii pujde pres mrtvoly, v pripade koronaviru bohuzel doslova. V tom mi prijde nebezpecnejsi nez Babis.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Ale bude. On není tam kde je, aby škodil, nebo se obohatil, ale aby se chránil před všemi lidmi co v životě podělal a že je mezi nimi i pár velmi bohatých a všeho schopných.
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    Podle mě se na prezidentské křeslo tlačit nebude. Jako premiér má větší moc (škodit).
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ALESH: Jakto? Vždyť je to pomstychtivý gestapácký hovado s estébáckou minulostí... Přijde mi jako chodící reklama na účelové a promyšlení škodění druhým. Respektive všem, kdo si dovolí naznačit nesouhlas.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    00KUBAT: Teď jsem se v tom ztratil. Kterej by měl bejt kterej?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MINERWA: ten už má v sobě dávno Sputnik 5. Všichni zahraniční agenti spadají pod kritickou infrastrukturu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ALESH: ne, a co vidíš jako prvotní motivaci, peníze, aha...
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    ALESH: tomu říkám logika :-) Takže největší zmrd, zloděj, mafián, lhář a zkurvenec, který zničí všechno, co stojí v cestě jeho mamonu, je vlastně v pohodě, protože on neškodí za účelem škození samotného, ale jen pro vlastní prospěch. Radši budu volit ho, než týpka, který mi není sympatický :-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    00KUBAT: Ano skodi. Ale ta prvotni motivace neni skodit. V tom mi prijde Klaus horsi.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Rozdíl mezi samolibým narcisem a prolhanou sviní... ja ho tam vidím. Narcis pořád menší zlo.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    87HIGHFLYER: Nehlasoval jsem, protože by to bylo jako strkat prst do dvou jiných hoven. A já prsty do hoven nestrkám.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    ALESH: ? vždyť škodí nám všem...pořád... neřád.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KOC256: no tak zvol podle toho jestli máš dost:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ALESH: protože je zatím u moci. Na povrch ta potřeba škodit přijde, jen co nebude premiérem.
    ALESH
    ALESH --- ---
    MUCKER: neverim Babisovi ani dobry den. Jiste si chce nahrabat a touzi po moci, ale na druhou stranu u nej nevidim takvou tu potrebu skodit, kterou vidim u Klause (a v jeste veci mire u Zemana)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SKAFF:
    obecně záleží co pro mě 10M znamená. Pokud mám "dost", tak zkusím 100M, pokud mám nouzi, tak 10M je jistota...
    SKAFF
    SKAFF --- ---

    Dostaneš 10M CZK. Hodiš si mincí a buď získáš dalších 90M, nebo ztrácíš 9M

    91 hlasy od 91 respondentů

      SKYRAY
      SKYRAY --- ---
      MUCKER: No to je vyber jak za komunistu.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam