• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ALESH: a ještě podmořskou, tam mám taky nulu, horolezče...
    ALESH
    ALESH --- ---

    Máte datovou schránku?

    99 hlasy od 99 respondentů

      ALESH
      ALESH --- ---

      Do jake nejvyssi nadmorske vysky jste se dostali vlastnimi silami?

      81 hlasy od 81 respondentů

        JAMILLOS
        JAMILLOS --- ---
        ALESH: Ano, ale na politickou jsou tu přece jen kluby, navíc je to nuda, každej má do kamene tesaný názory a je to na x stránek...
        Whatever man
        ALESH
        ALESH --- ---
        NELLAS: byl tu anketni klub, kde se vsechen chat mazal, ale zanikl, protoze tam nikdo nechodil. Diskuze k anketam je zadouci. Jsme na diskuznim serveru. Ne na vystave.
        JAMILLOS
        JAMILLOS --- ---
        LODBROG: Jsou v prdeli. Už víš, kam vás s tím vlastně posílala? ;)
        NELLAS
        NELLAS --- ---
        LODBROG: Ani ne, povídej :D
        LODBROG
        LODBROG --- ---
        NELLAS: Všimla sis jak je to teď s hospodami? ;)
        NELLAS
        NELLAS --- ---
        Místo anket politická diskuse. Nechcete s tím jít někam do hospody?
        PATISLAV
        PATISLAV --- ---
        ALESH: tak problém je v tom, že vzhledem k jeho nekalým rejdům je vlastně odsouzen minimálně na jednom místě škodit, i kdyby stokrát nechtěl - musí aktivně pracovat na rozkladu institucí, které mají moc jeho rejdy odhalit a potrestat. Tam škodí zcela záměrně a promyšleně. U ostatního věřím, že je prvotní motivace tučný obolus.
        ALESH
        ALESH --- ---
        HAWLIS: tak jiste, muzu se mylit. Ale kdyz si vezmu soucasnou situaci, tak premier sice ockovani nezvlada, ale alespon proti nemu aktivne nevystupuje. Na rozdil od Klause, ktery na demonstracich plka davno vyvracene pitomosti. Babis je populista a vi, ze bez ockovani se v tom budem placat jeste dlouho a to mu na popularite neprida. Klaus je neproti tomu ideologicky zaslepeny. Nepotrebuje aby ho melo rado zas tolik lidi, staci ze ma rad sam sebe. Za svou ideologii pujde pres mrtvoly, v pripade koronaviru bohuzel doslova. V tom mi prijde nebezpecnejsi nez Babis.
        HOWKING
        HOWKING --- ---
        Ale bude. On není tam kde je, aby škodil, nebo se obohatil, ale aby se chránil před všemi lidmi co v životě podělal a že je mezi nimi i pár velmi bohatých a všeho schopných.
        CUSTOM1
        CUSTOM1 --- ---
        Podle mě se na prezidentské křeslo tlačit nebude. Jako premiér má větší moc (škodit).
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        ALESH: Jakto? Vždyť je to pomstychtivý gestapácký hovado s estébáckou minulostí... Přijde mi jako chodící reklama na účelové a promyšlení škodění druhým. Respektive všem, kdo si dovolí naznačit nesouhlas.
        LIQUID_SOUND
        LIQUID_SOUND --- ---
        00KUBAT: Teď jsem se v tom ztratil. Kterej by měl bejt kterej?
        PATISLAV
        PATISLAV --- ---
        MINERWA: ten už má v sobě dávno Sputnik 5. Všichni zahraniční agenti spadají pod kritickou infrastrukturu.
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        ALESH: ne, a co vidíš jako prvotní motivaci, peníze, aha...
        00KUBAT
        00KUBAT --- ---
        ALESH: tomu říkám logika :-) Takže největší zmrd, zloděj, mafián, lhář a zkurvenec, který zničí všechno, co stojí v cestě jeho mamonu, je vlastně v pohodě, protože on neškodí za účelem škození samotného, ale jen pro vlastní prospěch. Radši budu volit ho, než týpka, který mi není sympatický :-)
        ALESH
        ALESH --- ---
        00KUBAT: Ano skodi. Ale ta prvotni motivace neni skodit. V tom mi prijde Klaus horsi.
        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        Rozdíl mezi samolibým narcisem a prolhanou sviní... ja ho tam vidím. Narcis pořád menší zlo.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam