• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    THEMAKARESH: taky nevim, ale nechtel sem zabrusovat, abych pak nemusel vybrusovat
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    87HIGHFLYER: Ne, držet ho nebudu, ale pít snad taky nebudu, a abstinent určitě taky nejsem. Spíš o abstinenci se pokoušející alkoholik.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    87HIGHFLYER: Po 2 letech repete.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---

    Budete držet suchý únor?

    103 hlasy od 103 respondentů

      UWE_WEBER
      UWE_WEBER --- ---
      KOC256: Jedny na ruce a jedny na krku
      KOC256
      KOC256 --- ---

      Kde nosíte hodinky (umístění strojku)

      99 hlasy od 99 respondentů

        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        POZITRON: teda rozklíčovat takhle při pondělí vztah levá pravá a dominantní nedominantní mi zabralo celkem dost premejsleni.
        POZITRON
        POZITRON --- ---
        [SERVER ERROR]
        MAR_TINA
        MAR_TINA --- ---
        NELLAS: jenže to bysme si domysleli, které ID je Karel Roden.

        A
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        NELLAS: koudy a někdo z vanessy gun
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        NELLAS: podle me by to bylo dost zkresleny, pochybuju, ze by se verejne ten Karel Roden priznal, jako to udelal ted anonymne:)
        KOC256
        KOC256 --- ---
        NELLAS:
        Zenska zvedava! :D
        NELLAS
        NELLAS --- ---
        87HIGHFLYER: Třeba zrovna tohle by mě zajímalo jako neanonymní anketa... abych viděla, kdo se považuje za veřejně známého.
        ELIS
        ELIS --- ---
        87HIGHFLYER: Hustý, Roden je na Nyxu!
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---

        Dalo by se o vás říct, že jste veřejně známá osoba?

        105 hlasy od 105 respondentů

          PANDA_JE_MRTVA
          PANDA_JE_MRTVA --- ---

          Máte na svém google účtu povolenou historii polohy?

          80 hlasy od 80 respondentů

            WOAM
            WOAM --- ---
            SALVATOR: S kůží na trh. Jako bohemistka jsem zaškrtla že jo, přestože jsem nad tím trochu skřípala zubama přesně z toho důvodu, který píšeš. Udělala jsem to kvůli tomu, že kromě reálných znalostí má člověk ještě taky reálný odhad, co se anketou myslelo a co se asi tak očekává za odpovědi. Uvažovala jsem tak, že i z hlediska rodilých mluvčích funguje průměrný bohemista pořád jako odborník, ke kterému se chodí pro radu a který obvykle skutečně má nebo dokáže najít relevantní odpověď. Kromě toho už se našli i lidi, kteří mě podle úplně běžnýho způsobu vyjadřování na bohemistu odhadli, aniž by to o mně věděli, ani nemluvě o tom, že v zaměstnání s tím vyčuhuju doslova vždycky. Popravdě, kdybych se měla zarazit jen nad slovem "perfektně", musela bych si nejspíš přiznat, že "perfektně" asi neumím ani chodit, vida mě tak nějaký fyzioterapeut, který by se rozhodl řešit rovnoměrné rozložení váhy na opěrné body chodidla, správné vyklenutí klenby a kdovíco ještě. :) Tož tak.
            JAMILLOS
            JAMILLOS --- ---
            Napadají mě dvě aluze:
            1. "Nesnáším otázky na buď/anebo." (Kocour)
            2. Perfektně? To záleží na kontextu! Perfektně v rámci středoškolský zkoušky? Jasně. Perfektně, kdybych měl vést konverzaci s Karlem Olivou? Ani hovno! (Meme)
            KOC256
            KOC256 --- ---
            SALVATOR:
            A co te tak prekvapilo? Vetsina lidi si predstavi gramatiku a hotovo.

            Bude zrejme platit to co kdekoliv jinde. Cim vic vis, tim vic vis, ze moc toho nevis.
            NELLAS
            NELLAS --- ---
            BURKHAR: Jak který :D
            Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam