• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    HWLLFFRDD: vzhledem k tomu, že kupuju jenom ty s nulou, tak nemám dál na výběr a beru vždy 6. Takže není to oblíbená velikost, ale je to ta, co maj :)
    DEB
    DEB --- ---
    HWLLFFRDD: tucet
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---

    Vaše oblíbená velikost plata vajec

    90 hlasy od 90 respondentů

      HOWKING
      HOWKING --- ---
      POZITRON: Sakra, renonc. Tak to ber loni - 4 roky :D
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      HOWKING: ehm, 2019 bys zaradil kam? :)
      HOWKING
      HOWKING --- ---
      POZITRON: Tak máš druhou šanci :)
      HOWKING
      HOWKING --- ---

      Kdy jste naposledy poslali dopis?

      74 hlasy od 74 respondentů

        POZITRON
        POZITRON --- ---
        jsem debil, mazu se a odpovedela jsem uplne blbe.
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        [SERVER ERROR]
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---

        Mate rootnuty telefon?

        88 hlasy od 88 respondentů

          JAMILLOS
          JAMILLOS --- ---
          Pokud by po mne ma imaginarni pritelkyne neco takovyho chtela a nechapala by, co je na tom spatne, nemel by ten vztah smysl.
          JOPS
          JOPS --- ---
          ELIS: a zase tam chybi, pokud bude schvalena... pokud bude schvalena, nemam s tim problem
          GRANTORINO
          GRANTORINO --- ---
          STRIX: moc nerozumim tomu, proc muzu hlasovat jen jednu moznost, protoze jsou tam ruzne pohledy z vice stran, ktere se nevylucuji.
          MINERWA
          MINERWA --- ---
          STRIX: u nás to není normální, buď by mě vzal s sebou nebo by měl peklo
          FRONEMA
          FRONEMA --- ---
          Jsem nebinarni a jsem poly. Sexualni exklusivitu nevyzaduju takze pokud by tam takhle jel, tak bych se ho zeptal jestli jako je to o tom ze s ni chce spat nebo ne. takze bych vedel na cem jsem. A kdyby mi nahodou z nejakyho duvodu vadilo ze specialne s ni spat nema, tak by se o tom mohlo mluvit otevrene bez nejakyho schovavani se za to jestli to je nebo neni normalni.
          ALESH
          ALESH --- ---
          STRIX: bylo by mi uplne jedno kam jede a kdo tam bude a kde a jak budou spat, protoze nas vztah je silnejsi nez nejakejvikend v zahranici, pokud by to tak nebylo, tak takovy vztah pro me nema cenu. Ale chapu ze to tak nema kazdej.
          NELLAS
          NELLAS --- ---
          LOPIK: Jo, to podepisuju.
          LOPIK
          LOPIK --- ---
          Mne tam chybi kombo, co mi prijde "nejnormalnejsi" - sam bych si to nedovolil, protoze nejsem padlej na hlavu a verim, ze to ma zena taky tak.
          NELLAS
          NELLAS --- ---
          STRIX: Mně se nelíbí zadání nechat/nenechat dospělého člověka někam jet. Pokud mám s nějakou situací problém, tak to řeším a mluvím o tom, ale tahle formulace mi přijde dost nešťastná.
          MINERWA
          MINERWA --- ---
          Vakcíny budou různé, jednorázová jedna. Lidé si nebudou moci vybrat - iDNES.cz
          https://www.idnes.cz/...kcin-jedna-jednorazova-ministerstvo-zdravotnictvi.A201216_131946_domaci_chtl
          MINERWA
          MINERWA --- ---
          CUSTOM1: to seš trochu mimo, to je Johnson & Johnson
          CUSTOM1
          CUSTOM1 --- ---
          MINERWA: To už je Novičok.
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam