• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GRANTORINO: Průser byl už ten okamžik, kdy jsi fotrovi přetekla přes gumu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: hm, já jsem jim to nechtěla říkat, tak jsem si telefon radši vypnula, abych hlavně nemusela poslouchat řvoucí matku, která "nemůže spát, protože ještě nejsem doma", druhej den byla sice trochu nasraná, ale byla ráda, že jsem vůbec přišla, stávalo se taky, že nedorazím vůbec, pak už mi přišlo logické napsat, kde jsem, navíc jsem měla víc volnosti než o dva roky starší bratr, ale to bylo kvůli tomu, že jsem měla lepší známky na těžší škole
    na to, že se nemám bavit s debilníma pankáčema, jsem si musela přijít sama, tím se člověk vyvíjí a rozhodně se nevyvíjí, když šlape po ušlapaný cestičce ad."s pankáčema se nebav" (je to jenom příklad)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    GRANTORINO: predpokladam ze muj otec si taky myslel ze jen "hubuje" a ne ze me psychicky tyra. mozna si ani nemyslel ze me tim tresta. Ale fakt je ze me to psychicky poskodilo (delo se to cele me detstvi) a jeste se z toho lecim
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: ne, od toho jsem měla telefon, kdybych se zdržela nebo někde přespala, naši to chtěli vědět, kde jsem a proč a s kým, když to věděli, nebyl problém. Mám to takhle i s mýma dětma.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: takže kdybys to porušila, nebyl by průser?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: aha, tak to já takhle teda musela být i bez průseru :))
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    prostě nejpozději v 22:00
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: za to jsem musela bejt každej den v 10 doma
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: vyhubovani neni deptajici rozhovor... Deptajici rozhovor je psychické týrání.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: tak zjednani nápravy není trest, ne? To je snad to nejlepší řešení?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: a za to ti dali rodiče na zadek, zakázali ti Tv, přehrávač, počítač nebo sebrali oblíbenou panenku nebo zakazalise vídat s kamarády nebo jít ven?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: vyhubování=slovní trest, dostat na zadek=fyzický trest, ne? např: [FRONEMA @ ANKETY nyx :: pripominky uzivatelu]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: nicméně mrkla jsem do googlu a tady budeš mít pár situací
    Největší průšvih - puberta vašich dětí - Diskuze - eMimino.cz
    https://www.emimino.cz/diskuse/nejvetsi-prusvih-puberta-vasich-deti-402332/
    já jsem třeba v prváku na školní představení koupila se spolužačkou nějaký pití a ožrali jsme půlku třídy, nějvětší průser jsme měli z dětškýho šampusu, párkrát jsme se trefili do stropu
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: známky vidíš dneska v bakaláři, to už děti neutají :)) a za známky se netrestá... Za dobrý ne, za špatný se vyhubuje a dupne, aby si to opravily, což dělají samy.
    Docházku tam vidím taky včetně pozdních příchodů a minimum, bys nevěřila, taky tomu kolikrát nemůžu uvěřit.
    Já měla kdysi trojku z chování za pozdní prichody, fakt nevím po kom jsou...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: známky, docházka, lhaní, flámování, jak starý máš děti?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Nevím, čemu říkáte průser. Jinak to máte nějaký pomatený :)
    Ne, nedělala jsem průsery a nebyla jsem za to tudíž nijak trestaná.
    Vy asi ano, tak suďte podle sebe.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    GRANTORINO: každý dítě dělá průsery. a ty co ne, jsou jen špatně vychovaní.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: furt ti koukám nedochází, že jde o tebe, když jsi byla dítě a nikoliv o tvoje děti, koukám, že máš tendenci se hádat, tak běž prosim tě doprčic
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: nechápu, moje děti nedělají průsery. Pořiď si vlastní, ty si vychovávej podle sebe a neraď ostatním, když víš prdlajz.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: to pěkně blbě chápeš a každý dítě dělá průsery, a domácí práce jsou pak například: uklidit starou kůlnu, zamést schody v celým baráku, vyklidit sklep atd., určitě mu za trest nedáš:"běž vynést odpadky,.." ale vzhledem k tomu jak to chápeš...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam