• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    KARLOSK: Absence trestu nebo urážení a ponižování není absence zpětné vazby.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    00KUBAT: pochybuju
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    00KUBAT: přesně tak. Schopný individuality totiž můžou z dětí vyrůst bez trestů. Když jim dáš volnost a zodpovědnost a zaroveň se můžou poučit samy. Nepotřebují pak vodit za ručičku, ani není potřeba řešit tresty.
    Moji rodiče mi dali hodně volnosti a já ji dávám taky tak mým a máme super vztahy všichni.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    KARLOSK: mozna te to prekvapi, ale nekteri lidi se umi poucit i z cizich chyb, ne jenom z tech vlaatnich...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    THEMAKARESH: no hlavně ta anketa mě napadla, když mi přítel povídal o svém synovci, kterýmu zakázat jít ven je trochu nepovedenej žert, už jenom proto, že ven nechodí
    a vochcávat nějaký digitální indexy, ježiš, určitě to nejde, jůů, hackeři neexistujou
    GRANTORINO: ty si nemysli si :P
    Kvinta B: Jak se nabourat do školní sítě
    https://www.youtube.com/watch?v=6X3oBbsJUXE
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    MINERWA: I když mám bráchy, tak jsem myslel sebe. Já jsem tu anketu s těmi tresty stejně moc nepochopil. Jako nějaký tresty zkoušeli, řvaní a tak, ale když je odignoruješ, tak vlastně trest nemáš a stejně si uděláš, co budeš chtít. Moc nechápu ty lidi, co si z keců rodičů něco dělaj nebo dělali a nedělají si to po svým. Ale když to vezmu, tak musím uznat, že nakonec měli rodiče dost pochopení a měli jsme dost volnosti a tím vyrůst v individualitu a ne se jako kokot někomu hlásit. Na to se vysereš 3x a už to přestanou chtít.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    THEMAKARESH: jestli myslíš "jako můj táta se svým synem", jakože s tebou nebo máš ještě bráchu? třeba ten gen zdědil on :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    MINERWA: Já třeba čekám, že se se svým synátorem jednou určitě porvu. Jako můj táta se svým synem, jeho otec se svým synem a tak dál hluboko do minulosti. Takže asi i nějaká ta kunda u toho padne. Ale jinak se máme rádi.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KARLOSK: nevěřim, utíral bys mu prdel a říkal mu "moje všechno"
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    MINERWA: pokud by to byl bureš tak klidně :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KARLOSK: ani ne, se nauč číst :)
    jinak o mých dětech víte kulový, stejně jako o jakýchkoliv jiných dětech, takže plkáte kraviny
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KARLOSK: ty bys svýmu dítěti dokázal říct, že je kunda?
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    mimochodem, tím, že dělá člověk bordel a dostane pojeb v jakékoliv formě se pak v člověku utváří nějaký ten pohled na své chyby ze kterých pak dále vychází. Většina z nás si asi ne nadarmo v dospělosti řeklo: "tvl rodiče měli pravdu". Kdyby člověk nedostal pojeb tak si to třeba neřekne a chová se dál jako kokot/zloděj/vrah. Si vem jako příklad Andreje. Nikdo mu neřekl že je kunda a kundou je do teď :)
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    GRANTORINO: přetékající ejakuláty jsi tu rozjela ty .. ale fajn, dělej ze svých dětí roboty co poslouchají na slovo a pak nemají jakoukoliv individualitu... dělat bordel je lidský a potřebný.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BURKHAR: čekala sem, kdy to přeteče přes gumu tobě, dlouho to netrvalo :*
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GRANTORINO: Průser byl už ten okamžik, kdy jsi fotrovi přetekla přes gumu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: hm, já jsem jim to nechtěla říkat, tak jsem si telefon radši vypnula, abych hlavně nemusela poslouchat řvoucí matku, která "nemůže spát, protože ještě nejsem doma", druhej den byla sice trochu nasraná, ale byla ráda, že jsem vůbec přišla, stávalo se taky, že nedorazím vůbec, pak už mi přišlo logické napsat, kde jsem, navíc jsem měla víc volnosti než o dva roky starší bratr, ale to bylo kvůli tomu, že jsem měla lepší známky na těžší škole
    na to, že se nemám bavit s debilníma pankáčema, jsem si musela přijít sama, tím se člověk vyvíjí a rozhodně se nevyvíjí, když šlape po ušlapaný cestičce ad."s pankáčema se nebav" (je to jenom příklad)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    GRANTORINO: predpokladam ze muj otec si taky myslel ze jen "hubuje" a ne ze me psychicky tyra. mozna si ani nemyslel ze me tim tresta. Ale fakt je ze me to psychicky poskodilo (delo se to cele me detstvi) a jeste se z toho lecim
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: ne, od toho jsem měla telefon, kdybych se zdržela nebo někde přespala, naši to chtěli vědět, kde jsem a proč a s kým, když to věděli, nebyl problém. Mám to takhle i s mýma dětma.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: takže kdybys to porušila, nebyl by průser?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam