• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ALESH
    ALESH --- ---
    KARLOSK: co je "rocco nyxu prase"?
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    že je rocco nyxu prase, se ví už dlouho
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja jsem spravce v exhibu a kdyz chce nekdo pristup tak mi posila kozy, picu nebo ptaka..takze od nyxaku mam ptaku v poste za ta leta asi padesat. Sam nikdy zadne nevyzadane nudes divkam neposilam :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LUSINDA: Koudy si jen nevšiml, že je to veřejné a chtěl vyvolat dojem že posílat dickpic je většinové, když on to dělá tak často.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    LUSINDA: Neptá se, na kterym serveru byl dickpic obrdžen. Já jich dostala pár jinde, kde žádný nahý fotky nemám. Tady (z tvýho úhlu paradoxně) nic.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    LUSINDA: Koudy je výjimka.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    HOWKING: Podle mě chybí v anketě důležitá proměnná.... DP jsem dostala a někdy jsem přispěla svou fotografií do auditka svlečených atd. (bez podnětu není reakce)
    HOWKING
    HOWKING --- ---

    Anketa čistě pro dámy


    Instrukce:
    (dám ji veřejnou, aby byla kontrola, že nehlasují chlapi)

    103 hlasy od 103 respondentů

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    vzdělávání nebo trestání je prostě individuální a na každého platí něco jiného
    Diktator - Shodneme se, ze se neshodneme
    https://www.youtube.com/watch?v=mo_2T7cPVxM
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    KARLOSK: Absence trestu nebo urážení a ponižování není absence zpětné vazby.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    00KUBAT: pochybuju
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    00KUBAT: přesně tak. Schopný individuality totiž můžou z dětí vyrůst bez trestů. Když jim dáš volnost a zodpovědnost a zaroveň se můžou poučit samy. Nepotřebují pak vodit za ručičku, ani není potřeba řešit tresty.
    Moji rodiče mi dali hodně volnosti a já ji dávám taky tak mým a máme super vztahy všichni.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    KARLOSK: mozna te to prekvapi, ale nekteri lidi se umi poucit i z cizich chyb, ne jenom z tech vlaatnich...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    THEMAKARESH: no hlavně ta anketa mě napadla, když mi přítel povídal o svém synovci, kterýmu zakázat jít ven je trochu nepovedenej žert, už jenom proto, že ven nechodí
    a vochcávat nějaký digitální indexy, ježiš, určitě to nejde, jůů, hackeři neexistujou
    GRANTORINO: ty si nemysli si :P
    Kvinta B: Jak se nabourat do školní sítě
    https://www.youtube.com/watch?v=6X3oBbsJUXE
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    MINERWA: I když mám bráchy, tak jsem myslel sebe. Já jsem tu anketu s těmi tresty stejně moc nepochopil. Jako nějaký tresty zkoušeli, řvaní a tak, ale když je odignoruješ, tak vlastně trest nemáš a stejně si uděláš, co budeš chtít. Moc nechápu ty lidi, co si z keců rodičů něco dělaj nebo dělali a nedělají si to po svým. Ale když to vezmu, tak musím uznat, že nakonec měli rodiče dost pochopení a měli jsme dost volnosti a tím vyrůst v individualitu a ne se jako kokot někomu hlásit. Na to se vysereš 3x a už to přestanou chtít.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    THEMAKARESH: jestli myslíš "jako můj táta se svým synem", jakože s tebou nebo máš ještě bráchu? třeba ten gen zdědil on :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    MINERWA: Já třeba čekám, že se se svým synátorem jednou určitě porvu. Jako můj táta se svým synem, jeho otec se svým synem a tak dál hluboko do minulosti. Takže asi i nějaká ta kunda u toho padne. Ale jinak se máme rádi.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KARLOSK: nevěřim, utíral bys mu prdel a říkal mu "moje všechno"
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    MINERWA: pokud by to byl bureš tak klidně :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KARLOSK: ani ne, se nauč číst :)
    jinak o mých dětech víte kulový, stejně jako o jakýchkoliv jiných dětech, takže plkáte kraviny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam