• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MATHES: ty mě zase ohrožuješ stupidní agresivitou, já jsem říkala, že až to bude povinně pro kritickou infrastrukturu, bude smysl se jít naočkovat, ale evidentně to není tak žhavý, a když to nemá smysl pro všechny sestry a doktory, uklizečky v nemocnicích etc. tak to nemá smysl ani pro mě
    MATHES
    MATHES --- ---
    MINERWA: ohrozujes me agresivni stupiditou.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MATHES: když mi vysvětlíš, koho svojí neočkovaností ohrožuju
    MATHES
    MATHES --- ---
    MINERWA: gratluju, konecne se ti povedlo vytvorit uplnou sracku, ktera se na prvni pohled tvari skoro jako anketa.

    jako o co ti jde? chces aby ti tady nekdo odslouhlasil tvuj nazor, ze i kdyz nejsi ockovana (prestoze ockovana bejt muzes), tak je to uplne v pohode a jsi vlastne hrozne zodpovedna, kdyz "nikam nechodis"*

    *to je u uvozovkach proto, ze je to stejne picovina jako celej tenhle tvuj post
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    kdo je zodpovědnější vůdči rizikovým skupinám a přitom není riziková skupina?

    43 hlasy od 43 respondentů

    MINERWA
    MINERWA --- ---

    za kolik minut po probuzení jste schopni fungovat?


    Instrukce:
    snad to nemusím vysvětlovat

    70 hlasy od 70 respondentů

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KARLOSK: to je nějakej novej humor? tak to znám lepší fór, omikron je lepší než vakcína-tvoje imunitní odpověď dýl vydrží, 2-10 let, vakcinovaní to mají na půl roku, ale jasně vakcína byla zrychleně schválená, pásovej opar se ti na ksichtu nebo přes celou nohu udělá běžně, hlásím se k té šikaně, prosím
    hlavněže se říkávalo, teď to semele všechny neočkovaný, budete zabírat místo na jipce, a místo toho ho zabírají očkovaní
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    MINERWA: příště veřejně jo? aby bylo jasné kdo je zde "neočkován" a mohl dostávat prvotřídní šikanu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    LODBROG: u mojí máti taky
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MINERWA: ..ale u mojí mámy jo. Po třetí dávce. A dost ji trápí, už asi 3 měsíce.
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    objevil se u mě po očkování na covid-19 pásový opar?


    Instrukce:
    https://www.ulekare.cz/poradna-lekare/pasovy-opar-a-ockovani-covid-19-432602

    82 hlasy od 82 respondentů

    DEB
    DEB --- ---
    SKAFF: podle toho s jakym kartackem, s elektrickym stojim na miste, s normalnim chodim a nebo sedim
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    SKAFF: Sedim na okraji vany. :)
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    SKAFF: já se nějak divně u toho vrtím jak špatně srovnaná pračka.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    HOWKING: Vítej v 21. století
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HOWKING: Ano. Stejne jako muzi zadaji po zenach "nudes"..tak jsou i zeny, ktere zadaji po muzich "nudes" :)..neni na tom nic zvlastniho.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MINERWA: No doteď jsem si dokonce myslel, že je to otravuje vždy - žádná velká estetika v tom není a ženský obecně nejsou tolik vedeny očima, jako chlapi. Ale tady zjišťuju, že existuje cosi jako vyžádaný dickpic - tak tedy musím poopravit svůj názor, že tohle ženským posílaj výhradně jen v pubertě zamrzlí primitivové.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HOWKING: seš divnej, snad si nemyslíš, že ženský úplně prosej o dickpicy :D to fakt ne, samozřejmě výjimky jsou a byly
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SKAFF: Nějak je mi jedna odpověď málo. Ráno u toho stojím na místě (ve sprše), večer u toho chodím všude.
    SKAFF
    SKAFF --- ---

    když si čistím zuby

    88 hlasy od 88 respondentů

    DEB
    DEB --- ---
    KOVOVAMINCE: v tom. pripade potrebuju zmenit avoji odpověď
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam