• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ALESH
    ALESH --- ---
    Koukam do zaloh. Muzem nahjodit po deseti letech nejake kvalitni anktey z dob, kdy byl NYX jeste v poradku.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ALESH: Spíš že je tu tuna keců a žádná anketa v dohledu :))
    ALESH
    ALESH --- ---
    HAWLIS: kvalita klubu neni ani tak o tom, ze jsou tu spatny ankety, ale o tom ze tu nejsou ty dobry :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    MINERWA: vůdči je nové samozdřejmě?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Svého času tohle bývalo docela fajn auditko......
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MINERWA:
    Trochu mi to připomíná mého kamaráda...

    Chronologicky:
    - jsem zodpovědný určitě se naočkuji
    - vyčkávám jak to bude fungovat (cca květen 2021)
    - červenec - v očkovacích centrech je moc horko
    - září - účinnost jen 70% to je málo, to mi za to nestojí
    - cože? Ono se jako bude chodit častěji než jednou?!
    - těším se na tabletku, budu první kdo si ji vezme
    - tabletky jsou na světě - čekal jsem více
    - v nemocnicích leží stejně O+ i O- - ignoruje jakékoliv přepočty a věkové hladiny
    - omikron - já vám to říkal, že to nemá cenu

    Jeho život: Sedí od 2020 doma a život mu běží mezi prsty. Já jen za posledních pár měsíců normálně cestuji - navštívil jsem tak 5 zemí... I přes nekonečné expozice v hotelích a letadlech jsem to asi zázrakem nechytil... nebo že by očkování?

    "evidentně to není tak žhavý" - co má toto společného s ráciem? Ať by se rozhodlo PRO nebo PROTI, tak vždy to bude jen politické rozhodnutí... Na lidi se dívá až v poslední řadě.
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    Těšíte se na jaro?

    64 hlasy od 64 respondentů

    MINERWA
    MINERWA --- ---

    znám někoho, kdo je v rizikové skupině, a není ani jednou naočkovaný?

    61 hlasy od 61 respondentů

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MATHES: seš slepej? kde píšu všichni ostatní? ti to zkopíruju, abys to tady měl dvakrát "já jsem říkala, že až to bude povinně pro kritickou infrastrukturu"
    a pokud budeš číst jenom to, co se ti hodí, líbí nebo na co máš odpověď, tak se opravdu nemáme o čem bavit
    MATHES
    MATHES --- ---
    MINERWA: takze vlastne rikas "az budou mit ockovani vsichni ostatni, ale opravdu uplne vsichni ostatni, tak se teda mozna necham taky naockovat, do te doby to nema smysl pro me"

    jestli ti tohle prijde v poradku, tak se fakt nemame o cem bavit.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOUDY: mentálně
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MINERWA: jako sexualne nebo mentalne?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MATHES: ty mě zase ohrožuješ stupidní agresivitou, já jsem říkala, že až to bude povinně pro kritickou infrastrukturu, bude smysl se jít naočkovat, ale evidentně to není tak žhavý, a když to nemá smysl pro všechny sestry a doktory, uklizečky v nemocnicích etc. tak to nemá smysl ani pro mě
    MATHES
    MATHES --- ---
    MINERWA: ohrozujes me agresivni stupiditou.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MATHES: když mi vysvětlíš, koho svojí neočkovaností ohrožuju
    MATHES
    MATHES --- ---
    MINERWA: gratluju, konecne se ti povedlo vytvorit uplnou sracku, ktera se na prvni pohled tvari skoro jako anketa.

    jako o co ti jde? chces aby ti tady nekdo odslouhlasil tvuj nazor, ze i kdyz nejsi ockovana (prestoze ockovana bejt muzes), tak je to uplne v pohode a jsi vlastne hrozne zodpovedna, kdyz "nikam nechodis"*

    *to je u uvozovkach proto, ze je to stejne picovina jako celej tenhle tvuj post
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    kdo je zodpovědnější vůdči rizikovým skupinám a přitom není riziková skupina?

    43 hlasy od 43 respondentů

    MINERWA
    MINERWA --- ---

    za kolik minut po probuzení jste schopni fungovat?


    Instrukce:
    snad to nemusím vysvětlovat

    70 hlasy od 70 respondentů

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KARLOSK: to je nějakej novej humor? tak to znám lepší fór, omikron je lepší než vakcína-tvoje imunitní odpověď dýl vydrží, 2-10 let, vakcinovaní to mají na půl roku, ale jasně vakcína byla zrychleně schválená, pásovej opar se ti na ksichtu nebo přes celou nohu udělá běžně, hlásím se k té šikaně, prosím
    hlavněže se říkávalo, teď to semele všechny neočkovaný, budete zabírat místo na jipce, a místo toho ho zabírají očkovaní
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam