• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---

    Minerwa

    54 hlasy od 54 respondentů

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    DEB: jakou měli barvu ti červi? nechodíš na ryby? :))
    DEB
    DEB --- ---
    HARDCABB: o zubech ano, obcas, ale ne konkretne o padani, naposledy jsem mela v zubu diru a cervy :)))
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HARDCABB: dvakrát, pak jsem byla na trhání jedný, a pak druhý osmičky
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---

    zda se vám zdá o padání zubů?


    Instrukce:
    viz prispevek nize

    101 hlasy od 101 respondentů

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    na twitteru jsem narazil na tabulku s nejčastěji vyhledávanými sny ve světě a překvapilo mě, že mraku lidí se opakovaně zdá o padání zubů
    https://twitter.com/DominikMostek/status/1498947854387265537/photo/1
    může někdo udělat anketu, zda se vám zdá o padání zubů? nikdy / jednou / občas / často ... nebo mi věnovat jeden den premiovky, abych založil?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ALESH: pokud pomáháme hromadě Ukrajinců, tak mi přijde úplně ok, si najít čas na psychohygienu formou třeba večírků nebo divadla, čehokoliv. Ono totiž reálně doopravdy pomáhat, je taky dost náročné časově, psychicky, fyzicky a finančně. Když tři dny řešíme pět ukrajinských matek a deset ukrajinských dětí, tak si večer klidně zajdu na divadlo, kde si z toho uděláme legraci...a druhej den zase do práce.
    Těžko může někdo pomáhat, když bude z něj vystrašená troska.
    Putin fuckoff!
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    KOC256: Já to bral spíš obecně, a ne že to je mířený pouze na těch pár jedinců, který je doslova pořádají. Nevermind.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JAMILLOS:
    ale tam se píše o pořádání ne o návštěvě...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    "totlane mimo" otázka
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ALESH: Neni, to bych prave sel.
    ALESH
    ALESH --- ---
    JAMILLOS: takze ti to je jedno?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Ani jedno, prostě bych jenom asi nešel.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ALESH: Večírky jsou přece proto, aby tíživost aktuální situace z lidí spadla, nikoliv tu tíživost zhoršila. Takže ať si chlastá kdo chce, jak chce. A pohoršit se nad tím může akorát nějaká ruská mrdka.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALESH:
    Je mi to jedno, pokud to nebude nějak dehonestovat/parodovat/bagatelizovat danou situaci. Či jinak necitelně zasahovat okolí (soused je Ukrajinec s rodinou v Charkově, pozvánka tetičce z Kyjeva, ...).
    ALESH
    ALESH --- ---

    Poradat vecirky v soucasne situaci (valka na Ukrajine)

    98 hlasy od 98 respondentů

    KOC256
    KOC256 --- ---

    Ukrajinu jsem…

    101 hlasy od 101 respondentů

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: A nechceš mi dát nějakou jednodušší otázku? Třeba jaký je řešení problému obchodního cestujícího?
    NEI: Hele já o šlichtě nezačal.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SALVATOR: „Někdy,“ řekl Švejk, „se zas v gefechtu člověku udělá špatně,člověk si něco zvoškliví. Vypravoval v Praze na Pohořelci naVyhlídce jeden nemocnej rekonvalescent od Přemyslu, že tam někde pod festungem přišlo k útoku na bajonety a proti němu se vobjevil
    jeden Rus, chlap jako hora, a mazal si to na něho s bajonetem a měl pořádnou kapičku u nosu.
    Jak se mu von podíval na tu kapičku, na ten vozdr, že se mu hned udělalo špatně a musel jít na hilfsplac, kde vho uznali zamořenýho cholerou a odpravili do cholerovejch baráků do Pešti, kde se taky vopravdu nakazil cholerou.“
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: A kdybys dostal vybrat mezi Nei a Babicou?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam