• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PETRPEDROS: jo, já vim
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    MINERWA: Ta onuce tam byla schválně, ale díky.
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    na nyxu

    68 hlasy od 68 respondentů

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Můžu taky jednu.

    1) Baví mě číst když se někdo hádá a vyhledávám to
    2) Baví mě číst když se někdo hádá, ale nevyhledávám to
    3) Nebaví mě to ignoruju to
    4) Nebaví mě to přímo mě to irituje
    5) Onuce
    MATHES
    MATHES --- ---
    MINERWA: takze ja to shrnu

    1. zacnes neco o false flag operation
    2. posles clanek putinova projevu
    3. posles clanek o slibu o nerozsirovani nato (kterej neni nikde napsanej a nikym podepsanej)
    4. mluvis z cesty, ale snazis se u toho zachovat zdani, ze vis kudy bezi zajic

    takze potreti to zkusime. jak konkretne myslis false flag operation?

    zkus to. pevne verim tomu, ze kdyz to zacnes psat a da-li panbuh, tak si to i prectes, nez to posles, tak ti dojde, ze to co rikas uplne nesedi.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MATHES: já věděla, že to možná nepochopíš hned, ale brzo ti to dojde
    MATHES
    MATHES --- ---
    MINERWA: ja se te ptam jak si to myslela, nevim proc mi v jinym klubu posilas odkazy na 15 let starej proslov putina. jak to s cim souvisi?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MATHES: běž do hry na vzkazy, tam můžeš o propagandě mluvit, jak chceš.....
    MATHES
    MATHES --- ---
    MINERWA: jakoze to co se ted deje na ukrajine je podle tebe false flag operation, nebo co se snazis naznacit? ze se celej svet spkinul proti rusku, ktery "vylakala ukrajina do konfliktu" aby mohla poslat pryc milion svejch lidi a mezitim si rozmrdat totalne komplet infrastrukturu a zabijet svoje deti raketama odpalovanejma z ruska a beloruska. Rikam to spravne, nebo to mas vymysleny jinak?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MATHES: jakože když se o mně dělaj ankety, tak se k tý anketě nemám vyjadřovat? tak malý ego fakt nemám, jsem zvědavá, co bude říkat tvoje ego, až se dovíme,že to bylo všechno úplně jinak, falseflag operation, víme....
    HOWKING: co ti je do toho? byly tady doby, kdy jsem se tě jediná zastávala, i když z tebe celej nyx dělal debila, tak víš co, běž do prdele
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prosim te od rana zhulena, makat nemusi, penize pobira z nasi prace, proc by neco mela..
    MATHES
    MATHES --- ---
    MINERWA: nemohla by ses zkusit udrzet a kdyz uz ti tvoje obri ego nedovoli priznat, zes byla mimo, tak aspon drzet hubu? aspon jednou?
    LODBROG
    LODBROG --- ---

    Kolik je Minerwě roků

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MINERWA: Kolik je ti roků?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PATISLAV: nebo ledaže bys myslel, že vojáci nebyli cvičení, ale tak mladí kluci, možná nějaký tříměsíční cvičení měli, takže trochu cvičení jsou...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PATISLAV: a cvičení nebyla
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PATISLAV: jako myslíš, že je jeden a druhej je alternativní? nevíš, že náš vesmír je molekulou vody v řece, kde je nekonečně mnoho vesmírů? tak klid..., buď trošku sociálně liberální
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---

    Minerwa

    54 hlasy od 54 respondentů

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    DEB: jakou měli barvu ti červi? nechodíš na ryby? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam