• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    KOC256
    KOC256 --- ---
    POZITRON: Alespon to zadani je jasne.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KOC256: jeste ze tu uroven trochu zachranujes ty anketama napr. zda u sebe lide nosi propisku. 👍
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Vidím, že kvalita anket jen a jen roste. A nebo jsem nezachytil nějakou intelektuální vlnu?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---

    Čapek

    50 hlasy od 50 respondentů
    • 74.0% / 37 hlasů
    • 26.0% / 13 hlasů
    IDLE
    IDLE --- ---
    FRK_R23: Oba? Karla i Josefa?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---

    Čapky jedině zelený!

    33 hlasy od 33 respondentů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 12.1% / 4 hlasy
    • 87.9% / 29 hlasů

    ERRTU
    ERRTU --- ---

    Sedm ponožek, jedna košile.

    20 hlasy od 20 respondentů

    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---

    Tak nejaky repete - meli jste nekdy diagnostikovany COVID19?


    Instrukce:
    Jakakoliv varianta, od doby kdy se zacalo testovat, po soucasnost. Zajima me pouze vysledek z laboratore po testu. Pokud to nevite, odpoved je ne.

    103 hlasy od 103 respondentů

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Kdo neví jaká je otázka, ať jde jinam :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---

    -----

    29 hlasy od 29 respondentů

    S2FI
    S2FI --- ---

    Jaký kolový nápoj preferujete?

    102 hlasy od 102 respondentů

    KOC256
    KOC256 --- ---
    SALVATOR:
    Na toto jsem narazil nedávno v US na záchodcích v McD. "Zaměstnanci, myjte si ruce!" :-D

    GRANTORINO:
    Málokde jsou tak přísné normy na záchody jako u nás. Ať se jedná o Evropu nebo zámoří...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NELLAS: půl na půl....
    NELLAS
    NELLAS --- ---

    Dělíte oblečení na "na doma" a "na ven"?


    Instrukce:
    Někdo chodí doma a venku v tom samém, někdo by nevylezl ven v domácím (pohodlnějším, ale nevzhlednějším) oblečení. A někomu může být nepříjemné chodit doma ve "špinavém" oblečení, které bylo venku.
    Takže... převlékáte se než jdete ven a když přijdete domů?

    98 hlasy od 98 respondentů

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALVATOR: hm jsi hodnej, ale ta moje modra skladacka byla prostě jedinečná, s originálním bilym sedlem, fakt nejakej rok 1967/1971 nebo tak něco... Ani takovou druhou nemuzu najít. Nevyfotila jsem si.
    A ano koupila jsem si jinou cervenou skladacku a prostě už to nebylo ono. To sedlo mi neslo sundat uplne dolu. Katastrofa.
    Sorry, ze to tu zasiram :), ale to kolo byla moje zivotni láska a žádný druhý takový už jsem nepotkala a nepotkam.

    ESTEN
    ESTEN --- ---
    VON_GILOTINE: jasne, zensky vs. pansky kolo je pitomost. Jen s tou sprchou nesouhlasim, na poradnym kole (ktery se s nizkou stangli prakticky nedelaj) se nadres o poznani min.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VON_GILOTINE: ja jsem měla po prarodicich takovou tu zpulky pochromovanou skladacku ze sedmdesatek, vzadu detskou sedacku s tříletou, vpredu košík na nákup. Sedělo se na tom jak na židli, když se to sedátko dalo úplně dolu. Naprostej luxus. Bohužel ex ji blbec nechal oprenou venku o barak a ukradli ji :((
    Od té doby ji marně vyhlížím v bazarech...
    Sorry za delší příspěvek, ale takovy nostalgický vzpomínání...

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    87HIGHFLYER: jj kosik vepredu a vzadu nad blatnikem takova ta dvojtaska nebo dvoukosik. sedlo v normalnim uhlu pro prirozene sezeni jsem do te doby nikdy nepotkal. dost to zmenilo muj nahled na kolo jako dopravni prostredek.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    VON_GILOTINE: ja mam jeste radsi kdyz to ma i kosik na kramy, jako ruzovy rekola. Fakt se na tom prijemne jezdi po meste, prekvapive i do mirnejsiho kopce. Doufam ze se v praze nekdy podari nejaka promyslenejsi integrace cyklistu do mestsky dopravy. Par dobrych mist uz je, ale celek je teda dost hroznej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam