• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MINERWA:
    teď nevím zda si děláš srandu... ale pokud ne, tak to asi taky z té otázky není k pochopení...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOC256: protože ropa už se vrátila na cenu jakou měla před válkou :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MINERWA:
    Přesně!!!

    Tak proč tam je ta vazba na energii? To to celé jen motá a hledám v tom význam, který tam není.

    Kdyby to bylo bez toho, tak to IMO dává větší smysl, ve významu, který tě zajímá.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOC256: pardon, ale mně otázka připadá dost jednoduchá: "připadá vám hodně?"
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MINERWA:
    Mě někdy přijde, že pro zjištění triviální informace, se volí nějaká nejvíce krkolomná cesta.
    Mě (a možná i někomu dalšímu) to pak není jasné, protože za tím vidím milión dalších možností. A přitom by to šlo tak jednoduše.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SALVATOR: a o to v anketě jde, kolik lidí bere 800,- jako hodně, gratulace!!!
    VON_GILOTINE: to víš, v noci to stojí míň, tak musím nějak šetřit, nízkej tarif, neasi, škoda slov
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    v klidu, zkuřka s invalidnim duchodem jeste spi, proc by vstavala, makaj za ni jiny, az prijde, tak nam vysvetli, ze to byl vtip nebo tak neco.. skoda slov
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MINERWA:
    SALVATOR: A to sem vynechal takovou drobnost, jako že třeba taky záleží na výši příjmů, případně kolik člověku z toho příjmu zbývá. 2000 z 20000 je něco výrazně jinýho, než 2000 ze 70000, ale 5800 ze 70000, když ostatní náklady jsou přitom 50000 je zas taky něco úplně jinýho.
    Tak mi prosimtě vysvětli jak je otázka "je 800,- hodně?" dostatečnej rámec.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MINERWA: Pro lidi s IQ vyšším jak 50 by mělo stačit to, co sem napsal, aby pochopili, že narážím na to, že taková absolutní částka jako 800,- Kč je naprosto nicneříkající a k hovnu a důležitější je, jak velkou část z původních záloh těch 800,- představuje. Ale to bych po tobě asi chtěl moc.
    Doufám, že to první souvětí na tebe neni moc komplikovaný.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOC256: Děkuji ti, náčelníku.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MINERWA: Z 200 na 1000
    Nebo z 5000 na 5800

    Tak to asi bylo mysleno…
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MINERWA: Oni se postupně přiznají tím, že mi dají - :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HOWKING: nechtěla jsem, aby někdo hlasoval jinak třeba kvůli studu....proč tě to zajímá? budeš k nim chodit na oběd? :))
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MINERWA: To by mě zajímalo, kdo jsou ti 4 (zatím), kterým měsíčně navíc to, co utratím denně za jídlo přijde moc.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SALVATOR: blbost, "navýšení měsíční zálohy energií o 800,- Kč" by jako rámec pro lidi s vyšším IQ jak 75 mělo stačit
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MINERWA: Když to nezasadis do nějakýho rámce, tak je to jak z toho memu

    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    MINERWA: kdyby to bylo o 800, tak je to v pohode, v realu se mi to ale zvysilo o 2000 :/
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    připadá vám navýšení měsíční zálohy energií o 800,- Kč hodně?

    60 hlasy od 60 respondentů

    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    87HIGHFLYER: Karels
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    87HIGHFLYER: čárls
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam