• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOC256:
    MINERWA:
    Všichni, co byste volili Babiše, kdyby se setkal v druhèm kole prezidentských voleb s někým pro vás absurdním, napište mi do pošty #volby
    Za 14 dní to spočítám..
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    Kdyby se Babiš dostal do druhého kola prezidentských voleb

    55 hlasy od 55 respondentů

    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALESH: To doufam neni muj pripad. Snazil jsem se jen dat najevo, ze mi nejde napriklad o prezitentske volby.

    Pokud jsem situaci nepochopil, tak cekam na osvetleni. Zatim tu moc relevantne diskutovat nikdo nechtel. Ani v PM.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SALVATOR: Odpovědět může každý jak chce. Já jiné než uvedené volby nevidím. Není to agitka, každý se rozhodne sám co vybere. Volby jsou rovnocenné. To že kumulace nemocí je horší jak nekumulace je fakt. Každý pak má volbu, zda je pro něj riziko té nemoci teď horší, než riziko, že se nevyhne potom. (někdo může sázet na to, že se dokáže vyhnout napořád - jiný na to, že nedokáže) Mě šlo jen o to, aby se nad tím zamysleli teď, ne že si na podzim řeknou, že je nad tím nenapadlo přemýšlet.
    ELIS
    ELIS --- ---
    BURKHAR: Gratulace. Já jsem nejvíc peněz vyhrála na tip, že volby vyhraje Zeman :) I když jsem volila jinak.
    ELIS
    ELIS --- ---
    SALVATOR: Právě mě zajímalo, jestli všichni vyberou sůl. Ale zajímají mě i ty jiný volby.
    POZITRON
    POZITRON --- ---

    Kdyby se nyní konaly volby do PSP, volili byste ANO?

    124 hlasy od 124 respondentů

      ELIS
      ELIS --- ---

      Kdyby se tento týden konaly prezidentské volby, koho z aktuálních kandidátů byste volili?

      112 hlasy od 112 respondentů

        ELIS
        ELIS --- ---

        Pokud by se konaly předčasné volby, volili byste stejně?

        116 hlasy od 116 respondentů

          HWLLFFRDD
          HWLLFFRDD --- ---
          TOXICMAN: Ty volby rozhodují o tom, kdo o těch daních bude rozhodovat, ne o jejich konkrétním osudu.
          Zajímalo by mě, co si člověk tvojí politické orientace od takového opatření jako slibuje. Plus mínus třetina (někdo by řekl polovina) občanů týhle země jsou regulérní komouši, zhruba polovina jsou pologramoti; co přesně by s tím rozdělením daní udělali lepšího, než minulý, současný a budoucí legislativní establishment?
          ELIS
          ELIS --- ---

          Výrobky z palmového oleje...

          113 hlasy od 113 respondentů

            ELIS
            ELIS --- ---

            Babišovy výrobky, služby, média...

            108 hlasy od 108 respondentů

              NICOLE
              NICOLE --- ---
              GRANTORINO: já to reflektuju, ale všechny ty možnosti volby mi přijdou velmi omezené v porovnání s tím vším, co je nařízeno
              NICOLE
              NICOLE --- ---
              ELIS: to je dost omezená možnost volby :))
              ELIS
              ELIS --- ---
              NICOLE: Domaci vzdelavani snad uz dorazilo i k nam. A taky je tu moznost volby, do ktere skoly dite dam.
              SKRU
              SKRU --- ---
              FRONEMA: pak by se musely opakovat cely volby a vyhrali by svobodni
              PISKVOR
              PISKVOR --- ---
              87HIGHFLYER: Tak rychlost, cenu i efektivitu bych videl lepe u e-votingu (treba ty DS fungujou ted, po X letech, uz pomerne slusne), a ucelem voleb neni usetrit (nejlevnejsi volby jsou zadny volby ;)). Mne na tom vadi, ze verifikovatelnost zpracovani voleb elektronicky, kompletne od zacatku do konce, sice velmi velmi teoreticky existuje, ale v praxi se blizi nule (coz je dano slozitosti vypocetni techniky). Komis pred volbama overi, ze urna je prazdna, zapeceti ji, dva dny na ni cumi, pak ji rozpeceti. Jak overi duveryhodnost elektronickeho hlasovaciho zarizeni (HW i SW)? Nijak, musi jen verit - a to rikam jako vyvojar, ktery i neco tusi o trusted computing.
              TOMMY69
              TOMMY69 --- ---
              Jediny (jako pracovnik v IT v oblasti s velmi citlivejma datama), co by mi pripadalo jako korektni forma, by byly elektronicke (ale NE internetove) volby s ucasti stejne alespon jednoho/dvou zivejch lidi na okrsek.. Uspory by byly velmi diskutabilni, stejne by bylo potreba tisknout papirovy materialy, ktery by si clovek mohl prostudovat doma. Dejme tomu uspora dvou lidi na okrsek vs vyvoj sw, kterej by to zpracovaval, nakup kiosku, na kterych by se hlasovalo, ...
              I kdybych byl hodne velkej optimista, tak nula od nuly pojde a jediny vyhody by byla rychlost scitani a moznost volit kdekoliv bez volicskyho prukazu. Takze kolem a kolem - stacila by online databaze lidi, kteri uz volili a vysledek by byl temer stejnej :)
              87HIGHFLYER
              87HIGHFLYER --- ---
              CHORCHE: tak jestli je to správný nebo neni je právě tématem diskuze:) Já si myslim že to správný je, protože volby jsou nedílnou součástí demokratickýho státu a nezbytný pro jeho fungování. Proto by se voleb měli voliči účastnit. A protože nevim jak to zařídit, vymejšlim kraviny.
              87HIGHFLYER
              87HIGHFLYER --- ---
              JACOB: protože to je levnější, rychlejší, líp se to kontroluje a líp to plní účel. Nedokážu si to představit u voleb, hlavně proto, že je to v zásadě nevratný, jak už tu někdo podotknul. Kolik že stojej jedny volby do PS? Půl miliardy...Dyť i ta zkurvená bémkarta stála přes miliardu a pochybuju, že tohle by nemělo nějaký mouchy. Vážně si neumim představit systém, kterej by se v rámci třeba 20 let začal vyplácet...Ale asi mám malou představivost:)
              Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam