• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARINGANOnline nakupování ze zahraničí || rady a tipy, slevy a akce, placení
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    *Seoul ne Soul :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Tak na poště v tom mají jen bordel. balík mám už u sebe :)

    BTW: ze Soulu (Korea) az ke me domu za 6 dnu!!!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JTP:
    no to jsem si taky myslel... vzkaz jsem ve schránce taky měl... ale nakonec mi na poště vydali jen TOTO. No zkusím zítra ještě zavolat na poštu.
    JTP
    JTP --- ---
    KOC256: Řekl bych, že to znamená, že tě na té adrese nenašli (jako žes nebyl doma) a že si pro to máš dojít na poštu. Jo, a že ti nechali vzkaz ve schránce.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BTW: dalsi obchod na e-bay a dneska mi od odesilatele doslo:

    Dear koc256,

    I found the below results for your item.

    09:43 05-Oct-2011 Unsuccessful delivery 70100
    Reason : Absence of addressee
    Result : Notice left

    Please contact the post office and pick up your item.

    If you are satisfied with your purchase, please leave me a positive feedback. It will be highly appreciated. Thanks.


    Ale vůbec nemám tucho co mám dělat... neznají moji adresu a mám kontatovat svoji poštu? a to se dělá jak když neznají moji adresu... BTW: 70100 je moje korektní PSČ z adresy kterou jsem zadal...

    Nějaká rada?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LEJN:
    dneska to doslo...
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    LEJN: ceny vyssi o dolar nez dealextreme = porad o x dolaru levnejsi, nez za kolik to stejne zbozi prodavaji pani prekupnici u nas v net nebo kamenych shopech.. :)
    LEJN
    LEJN --- ---
    KOC256: na to sem taky koukal, ale fakt nekecam - uz sem tam objednaval cca 5x a vzdycky to bylo rychly
    jestli si to objednal ted, tak si myslim, ze pristi patek max. v pondeli to mas doma :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LEJN:
    oka hned jsem vyzkousel. uvidime. v objednave pisou 25-30 dni :o)
    LEJN
    LEJN --- ---
    doporucil bych www.tinydeal.com - sortiment o trochu chudsi nez na dealextreme a ceny trochu vyssi (jak co a cca o dolar), ale bezkonkurencne nejkratsi doba dodani - vetsinou do tejdne max. 10 dnu
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    SHARINGAN: fér :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    TIGRE: záleží na produktu... u většiny produktu free shipping a když ne, tak bejvá za libru :)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    SHARINGAN: free shipping i do CZ?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    tak mi přišel balíček z thehut... objednávané zboží neměli na skladě a v katalogu psali že jsou schopni sehnat do měsíce... asi za necelé tři neděle mi přišel mail že zboží bylo expedováno do Čech a že by mělo do 14ti dnů dorazit... 9 dní a už je to doma... zásilka neporušená, nepoškozená, dorazila tak jak bylo slíbeno... placeno bylo klasickou visou, vše bez problému...
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    KOBUK: super to se může hodit - díky za tip!
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    KOBUK: no já si farmaceutika shánim jinak, takže to řešit nebudu :) ale jen tak sem na to kouknul a hned na mě zamrkal warning...
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    Překládal jsem nějaké věci pro sdružení pacientů s chronickou boreliózou a ti tam nakupují antibiotika roky. Já sám jsem tam nakupoval naprosto bez problémů asi 6x.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    KOBUK: zajímavé, WOT mi hlásí špatnou reputaci stránky :)
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    Já přidám taky jeden tip, sice trochu netradiční, ale člověk nikdy neví, kdy se to může hodit.

    Když potřebuju léky na předpis (antibiotika apod. - ne psychofarmaka), využívám služeb zásilkové lékárny http://goldpharma.com/?
    Nejedou sice na paypal, ale vždy jsem vše obdržel včas a nikdy si z karty nevzali ani o korunu navíc. Stejné reference mám i od známých. Goldpharma je sice dražší než jiné internetové lékárny na léky na předpis bez předpisu, ale neposílá žádné indické nebo čínské produkty, ale značkové léky evropských farmaceutických firem. Navíc je odesílá ze zemí EU, takže nehrozí zásah celníků...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam