• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARINGANOnline nakupování ze zahraničí || rady a tipy, slevy a akce, placení
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    TIGRE: no však proto sme z toho taky mimo :)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    SHARINGAN: UK je v EU takže tam clo nebude určitě...
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: odkud to je ? já to zrovna dneska na obědě řešil s kolegou, kterej si z thehut.com objednal hru a přišel mu doporučenej dopis z celní správny ať si někam příde uhradit CLO 96Kč a pak mu to daj... vůbec nevim co to je za novinku, protože už sem X-krát objednával a všechno došlo v pohodě... teď mi z UK frčí další zásilka tak sem zvědavej jak to dopadne...
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Nevím, kam jinam s tím, takže...
    Zásilka podána.
    Zásilka dne 08.03.2012 převzata vyměňovací poštou 220 00 - pošta Praha 120.
    Zásilka je od 10.03.2012 ve stavu přípravy k celnímu řízení.
    Zásilka uložena dne 12.03.2012 na poště 220 00 - pošta Praha 120, důvodem je "vyclívací pošta".
    Jak si tohle mám vysvětlit? Zásilka totiž nepřesahovala 22EUR, sice těsně, ale stejně.. a do schránky mi zatím nic nepřišlo.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    kuriozitka k paypalu :)
    PayPal Tells Buyer To Break Violin To Get Money Back. Huh? | The Mary Sue
    http://www.themarysue.com/paypal-cause-of-broken-violin/
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Nevíte o dobrém místě, kde na netu kupovat věci do kuchyně (myšleno nádobí, příslušenství...) s rozumným poštovným???
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    RABBIT: Víš, co chceš, a vybereš si z nabídky - většinu léků mají v různých baleních od různých výrobců. V objednávce vyplníš, co máš za potíže, přičemž je jim asi úplně jedno, co tam napíšeš. Jakýsi doktor v nějaké neuvedené zemi ti vystaví recept (někdy to trvá jen několik hodin) a pak už se zásilka expeduje. Např. Minocyclin od německé Ratiopharm mi došel přímo z Německa. Za vystavení receptu platíš asi 200-300 Kč, takže se vyplatí objednat toho rovnou víc...
    RABBIT
    RABBIT --- ---
    KOBUK: ad goldpharma - jak to funguje prakticky? Dostaneš recept a místo do lékárny jdeš na net? Nebo víš, co chceš, nedostaneš recept a jdeš na net...?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JTP:
    aha já myslel že to jsou dvě města :) a že jsem se jen přehlédl...


    PISKVOR:
    no stane se. A to to prošlo i přes celnici :)
    JTP
    JTP --- ---
    KOC256: Česky je to fakt Soul: http://cs.wikipedia.org/wiki/Soul
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: A z Liberce do Prahy za 14 dní, rozflákaný na šrot. Svět je vzhůru nohama :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    *Seoul ne Soul :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Tak na poště v tom mají jen bordel. balík mám už u sebe :)

    BTW: ze Soulu (Korea) az ke me domu za 6 dnu!!!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JTP:
    no to jsem si taky myslel... vzkaz jsem ve schránce taky měl... ale nakonec mi na poště vydali jen TOTO. No zkusím zítra ještě zavolat na poštu.
    JTP
    JTP --- ---
    KOC256: Řekl bych, že to znamená, že tě na té adrese nenašli (jako žes nebyl doma) a že si pro to máš dojít na poštu. Jo, a že ti nechali vzkaz ve schránce.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BTW: dalsi obchod na e-bay a dneska mi od odesilatele doslo:

    Dear koc256,

    I found the below results for your item.

    09:43 05-Oct-2011 Unsuccessful delivery 70100
    Reason : Absence of addressee
    Result : Notice left

    Please contact the post office and pick up your item.

    If you are satisfied with your purchase, please leave me a positive feedback. It will be highly appreciated. Thanks.


    Ale vůbec nemám tucho co mám dělat... neznají moji adresu a mám kontatovat svoji poštu? a to se dělá jak když neznají moji adresu... BTW: 70100 je moje korektní PSČ z adresy kterou jsem zadal...

    Nějaká rada?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LEJN:
    dneska to doslo...
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    LEJN: ceny vyssi o dolar nez dealextreme = porad o x dolaru levnejsi, nez za kolik to stejne zbozi prodavaji pani prekupnici u nas v net nebo kamenych shopech.. :)
    LEJN
    LEJN --- ---
    KOC256: na to sem taky koukal, ale fakt nekecam - uz sem tam objednaval cca 5x a vzdycky to bylo rychly
    jestli si to objednal ted, tak si myslim, ze pristi patek max. v pondeli to mas doma :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam