• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARINGANOnline nakupování ze zahraničí || rady a tipy, slevy a akce, placení
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SHARINGAN: chceš na myš čekat měsíc ?

    eBay My World - ur-choice-ltd
    http://myworld.ebay.co.uk/ur-choice-ltd/
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    TANTRAMAN: tak mu chudákovi, tady aspoň udělej reklamu ne ? :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    koupil jsem jednu myš. po třech týdnech se číňan hrozně omlouvá, že mu to pošta vrátila. jestli to má teda poslat znova. já, že jako jo, že nikam nespěchám. teď přišly dvě :-) laserová, bezdrátová za 3 stovky.
    TOM
    TOM --- ---
    já měl asi čtyři stejné zásilky po sobě z DX
    za cca 18 EUR
    tu třetí z nich si celníci nechali :(
    přišel mi dopis. a tak silně mě znechutil, že mám chuť vzít kuklu, páčidlo a kanystr benzínu... a pár celnic navštívit
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    PISKVOR: Ok, děkuji za info.. já tedy počkám, až objevím ve schránce nějaké oficiální info, kde si to mám vyzvednout, ale pokud to opravdu bude v Košířích, tak mě dost naštvou.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: (omylem odeslano drive, z mobilu) ... pratelsky nejsou, ale postovne-neprijemny taky ne. Formalni, ale korektni. Sice je treba neco vyridit u vice prepazek, ale stejny kolecko si tam absolvujou vsichni, takze to pomerne odsejpa.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SHARINGAN: Praha 120 je v Kosirich, zastavky tram Klamovka a Kavalirka. Ja tam vzdycky prisel cca pul hodiny pred otevrenim, a prede mnou bylo cca 10 lidi
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: to vůbec nevim... kolegovi přišel normálně dopis s adresou celního úřadu, kde to má...v praze sou snad tři, ale info kde to máš by ti mělo přijít dopisem...
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    SHARINGAN: No nevím, každopádně.. mám čekat ve schránce nějaký lísteček s informací, kde a za kolik si mám balík vyzvednout?
    A je to na té celní poště tak šílené, jak si představuji? (několik hodin čekání, problémy)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: tak jestli to bylo pod 22€, měla by zásilka bejt od cla osvobozena, tudíž by ti nic dalšího neměli účtovat... neni možný že ti třeba ten shop přiúčtoval nějaký balný, aniž by ti dal vědět a tim pádem se to přes 22€ dostalo ? mě se to takhle už párkrát stalo, že mi v košíku psali poštovné/balné grátis, a pak mi to naúčtovali...
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    SHARINGAN: z US
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    TIGRE: no však proto sme z toho taky mimo :)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    SHARINGAN: UK je v EU takže tam clo nebude určitě...
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: odkud to je ? já to zrovna dneska na obědě řešil s kolegou, kterej si z thehut.com objednal hru a přišel mu doporučenej dopis z celní správny ať si někam příde uhradit CLO 96Kč a pak mu to daj... vůbec nevim co to je za novinku, protože už sem X-krát objednával a všechno došlo v pohodě... teď mi z UK frčí další zásilka tak sem zvědavej jak to dopadne...
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Nevím, kam jinam s tím, takže...
    Zásilka podána.
    Zásilka dne 08.03.2012 převzata vyměňovací poštou 220 00 - pošta Praha 120.
    Zásilka je od 10.03.2012 ve stavu přípravy k celnímu řízení.
    Zásilka uložena dne 12.03.2012 na poště 220 00 - pošta Praha 120, důvodem je "vyclívací pošta".
    Jak si tohle mám vysvětlit? Zásilka totiž nepřesahovala 22EUR, sice těsně, ale stejně.. a do schránky mi zatím nic nepřišlo.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    kuriozitka k paypalu :)
    PayPal Tells Buyer To Break Violin To Get Money Back. Huh? | The Mary Sue
    http://www.themarysue.com/paypal-cause-of-broken-violin/
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Nevíte o dobrém místě, kde na netu kupovat věci do kuchyně (myšleno nádobí, příslušenství...) s rozumným poštovným???
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    RABBIT: Víš, co chceš, a vybereš si z nabídky - většinu léků mají v různých baleních od různých výrobců. V objednávce vyplníš, co máš za potíže, přičemž je jim asi úplně jedno, co tam napíšeš. Jakýsi doktor v nějaké neuvedené zemi ti vystaví recept (někdy to trvá jen několik hodin) a pak už se zásilka expeduje. Např. Minocyclin od německé Ratiopharm mi došel přímo z Německa. Za vystavení receptu platíš asi 200-300 Kč, takže se vyplatí objednat toho rovnou víc...
    RABBIT
    RABBIT --- ---
    KOBUK: ad goldpharma - jak to funguje prakticky? Dostaneš recept a místo do lékárny jdeš na net? Nebo víš, co chceš, nedostaneš recept a jdeš na net...?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JTP:
    aha já myslel že to jsou dvě města :) a že jsem se jen přehlédl...


    PISKVOR:
    no stane se. A to to prošlo i přes celnici :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam