• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARINGANOnline nakupování ze zahraničí || rady a tipy, slevy a akce, placení
    Pro všechny co nakupují nebo chtějí nakupovat online ze zahraničí. Tipy kde nakupovat, jak platit, zkušenosti, reference, akce atd.

     
    rozbalit záhlaví
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZUZU: No, nejspis to pujde, ale budou ti hazet klacky pod nohy interni kontrolni mechanismy, pac to na prvni pohled vypada jako transakce kradenou kartou. Cili se priprav na boj s administrativou a mnohe opakovane vysvetlovani, proc to kupujes ceskou kartou v USA a posilas do Paraguaye.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    zdravím. mám takovou specialitku. v zahraničním nakupování se nevyznám. můžete mi někdo říct, zda je to možný, nebo šílenost a kde byste to koupili atd.?

    chtěl bych (online z čr) koupit (a kartou/paypalem zaplatit) notebook na eshopu v usa (protože ho potřebuju se španělskými windows) a nechat ho poslat do paraguaye :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ANTOCEKK: jak budeš platit si volíš na konci objednávky, mělo by ti to nabídnout jak paypal tak převod...
    ANTOCEKK
    ANTOCEKK --- ---
    cus máte nekdo skušenosti s toonzshopem. dal jsem obednávku a nevim jak to je splacením.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pls, jak funguje amazon.. kdysi jsem tam neco kupoval a vim, ze ta platba byla nejaka zvlastni.. ted jsem jakoby koupil neco s pre-order a zajima me jak pohlidat, kdy mi to budou strhavat z karty? obecne na konte k netove karte nemam ani kacku, nahazuju vzdycky jen instantne pri nejake platbe.. da se to tady pohlidat, nebo tam musim tu castku nechavat tak dlouho..?
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Diky. To by clo a dph vychazelo zhruba na 600kc coz je furt o litr min nez nejlevnejsi leatherman v CR, muze mi jeste nekdo rict jak to ma amazon s shippingem, jestli jsem to pochopil dobre tak nad 25 dollaru je zdarma ?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    pod 22€ by to mělo být osvobozeno od cla... teda pokud se nic neměnilo tenhle rok...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    LADINEK: zaplatíš clo asi 10% a DPH 20% při ceně zbož nad myslím 16 euro.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Zdravim, mam takovej dotaz, jelikoz jsem uz dlouho neobednaval nic ze zahranici tak bych se rad zeptal jak je to ted s clem.

    Potrebuju si koupit Leathermana http://www.amazon.com/Leatherman-830685-Charge-Nylon-Sheath/dp/B000LG823K/ref=lh_ni_t , na amazonu ho maj za 98 dolaru coz je slusna cena, ale vubec nevim jak to maj s postovnym a momentalne i s clem. Kdyz jsem kupoval ze statu naposledy tak to byl Cabelas a clo se neplatilo, ale uz to bude tak 4 roky.... diky mo
    KOJA
    KOJA --- ---
    TANTRAMAN: Takovej reklamni slogan jsem jeste neslysel :-)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    umm... nic ?
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    co máš proti ebay ? dyť je to prašť jak uhoď.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    TANTRAMAN: jo aha ebay :) nene, nechci, jen sem si řikal že by si to zasloužil, když ti nakonec poslal dvě :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SHARINGAN: chceš na myš čekat měsíc ?

    eBay My World - ur-choice-ltd
    http://myworld.ebay.co.uk/ur-choice-ltd/
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    TANTRAMAN: tak mu chudákovi, tady aspoň udělej reklamu ne ? :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    koupil jsem jednu myš. po třech týdnech se číňan hrozně omlouvá, že mu to pošta vrátila. jestli to má teda poslat znova. já, že jako jo, že nikam nespěchám. teď přišly dvě :-) laserová, bezdrátová za 3 stovky.
    TOM
    TOM --- ---
    já měl asi čtyři stejné zásilky po sobě z DX
    za cca 18 EUR
    tu třetí z nich si celníci nechali :(
    přišel mi dopis. a tak silně mě znechutil, že mám chuť vzít kuklu, páčidlo a kanystr benzínu... a pár celnic navštívit
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    PISKVOR: Ok, děkuji za info.. já tedy počkám, až objevím ve schránce nějaké oficiální info, kde si to mám vyzvednout, ale pokud to opravdu bude v Košířích, tak mě dost naštvou.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: (omylem odeslano drive, z mobilu) ... pratelsky nejsou, ale postovne-neprijemny taky ne. Formalni, ale korektni. Sice je treba neco vyridit u vice prepazek, ale stejny kolecko si tam absolvujou vsichni, takze to pomerne odsejpa.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SHARINGAN: Praha 120 je v Kosirich, zastavky tram Klamovka a Kavalirka. Ja tam vzdycky prisel cca pul hodiny pred otevrenim, a prede mnou bylo cca 10 lidi
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: to vůbec nevim... kolegovi přišel normálně dopis s adresou celního úřadu, kde to má...v praze sou snad tři, ale info kde to máš by ti mělo přijít dopisem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam