• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARINGANOnline nakupování ze zahraničí || rady a tipy, slevy a akce, placení
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    Pošlou. Ale jen ty zatržené.

    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Ahoj.
    Mohl by mě prosím, někdo kdo má účet na amazon.co.uk kouknout jestli a případně za kolik pošlou poudro do ČR ?
    TOSHIBA Encore Silicon Case for Toshiba Web Tablet Black: Amazon.co.uk: Computers & Accessories
    http://www.amazon.co.uk/TOSHIBA-Encore-Silicon-Toshiba-Tablet/dp/B00I8GXAYQ
    Nechci si zbytečně zařizovat účet, jen abych zjistil, že ho nepošlou.
    Předem Dík.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KOC256: jako nemám pocit, že tomu sama nějak moc rozumím :) já už to chci mít z krku
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    Tak asi jo no... Každopádně ten abercrombie prošel a stejně tak slevomat (není na obrázku). Více to asi nepotřebuji řešit. Jen jsem slíbil že ti tu pastnu ty štítky... :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KOC256: na poště mi rpsotě řekli, že to není ten kód a to není to číslo...
    nevím, jak to poznám, mám info z call centra. ale určitě je tam velkým písmem ERS :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    - na obou vidím zpětnou adresu
    - na obou vidím nějaký čárový kód s nějakými mě neznámými informacemi a pokud si pamatuji, tak ani pošta je nenačítala - alespoň ne na přepášce

    Zbytek je hromada údajů možná pro cílové depo...

    Ty moje jsou ERS? Jak se to pozná?
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KOC256: já toho vidím asi daleko víc, ale hlavně jde o to, že je povolen u nás jen ERS
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    vidím jen jiné štítky. které jsou opticky plnější, ale to neznamené že data jsou více důvěryhodná...
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KOC256: dyk to vidíš přece
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    v cem to je tak jine?
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KOC256: dík. tak to je něco úplně jiného... já pak volala do call-centra pošty a prej platí pro vracení jen systém ERS. žádný original royal mail label mi nepomůže. teď ještě, aby už to konečně pochopil prodejce
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    jsem na to doma vzdycky zapomnel... :) Dneska jsem si vzpomnel pri odchodu do prace...


    ROENICK
    ROENICK --- ---
    OODOOW: nemecky amazon to nema, nemecky ebay ceknu
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    ROENICK: A zkoušels ses po tom podívat na německé ebay nebo amazonu? V Německu funguje celkem dobře přeposílací služba, z UK nevim, leda někoho ukecat, ať ti to přepošle, kdo tam bydlí.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SHARINGAN: neshipujou do CZ bohuzel
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ROENICK: a co britskej amazon? shipping do cz bude tak za 4 libry

    BLUBOON(TM) Universal Qi Wireless Charging Receiver Wireless Charger Receiver Film for Micro-usb of All Android Mobile (Narrow-interface Up): Amazon.co.uk: Electronics
    http://www.amazon.co.uk/BLUBOON-Universal-Wireless-Micro-usb-Narrow-interface/dp/B00MN3RR7Q
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jsem dement, dal jsem link na ebay a ne na amazon :)

    Amazon.com: BLUBOON(TM) Universal Qi Wireless Charging Receiver Wireless Charger Receiver Film for Micro-usb of All Android Mobile (Narrow-interface Down): Cell Phones & Accessories
    http://www.amazon.com/...cro-usb-Narrow-interface/dp/B00MN3RROY/ref=cm_cr_pr_product_top?ie=UTF8#Ask
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    pls mate nekdo tip na nakup tohoto bazmeku do CR? na ebay je to +500 postovny...tady si muzu kliknout ten Prime trial a mit free shipping, ale oni neposilaji mimo US. Jde mi konkretne o tuto znacku.

    Bluboon TM Universal Qi Wireless Charging Receiver Wireless Charger Receiver Fi | eBay
    http://www.ebay.com/...-Receiver-Fi-/221652713471?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item339b87ffff#shpCntId

    vim ze tu funguje nekdo kdo provozuje takove to preposilani? muze me nekdo nasmerovat? dik
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KOC256: dík, čekám netrpělivě :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    "zajimavejsi" :)
    poslu ti z domu ty moje labely :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam