• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARINGANOnline nakupování ze zahraničí || rady a tipy, slevy a akce, placení
    Pro všechny co nakupují nebo chtějí nakupovat online ze zahraničí. Tipy kde nakupovat, jak platit, zkušenosti, reference, akce atd.

     
    rozbalit záhlaví
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    EXCITE: no jo - japonci trapně napsali pravou cenu na balíček. (objednávám u nich poprvé)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ZUZKAOU: je ta cena deklarovaná na obou balíčcích na obalu?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    hele ona je nějaká celní dohoda s Čínou? Protože balíček se dvěma pytlíky mači (zelený čaj) z číny přijde normálně bez průtahů (opakovaně a i přes 20 USD ceny), a balíček s tím samým obsahem, ale z Japonska zadržej celníci...
    TABO
    TABO --- ---
    ONASYS: jak jsi to nakonec poslal prosim?
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    KOC256: diky, poslu to postou
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ONASYS:
    no pokud to je jako odpovednostni zasilka, tak plati prijemce a pak jsem to posilal normalne pres postu...
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    Nemate nekdo skusenosti s vracenim poskozeneho zbozi z amazon.co.uk, system mi vygeneroval stitek na balik, ale moc netusim pres koho to poslat, balik by mel platit amazon?
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    zdar
    jak presne se postupuje pri nakupu na treba na shipito ?
    je to tak jak si myslim?
    1 ) registrace na shipito
    2) nakup na "amazonu" a pouziju adresu z shipita
    3) balicek dorazi na shipito (napr v rakousku)
    4) shipito mi daji vedet a ja jim zaplatim za prevoz a nejaky poplatek.

    Je to takhle? nebo musim nejdrive prevest nejake penize na shipito a pak jim rict kupte mi to a to z amazou.
    Kolik ale prevest kdyz nevim kolik presen bude stat doprava atd...

    Dik za tip.

    PS: krome shipito jsou tu i jine zasilkovasluzba.com atd... kterou doporucujete na prilezitostny nakup (max 2x za rok)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    KOC256: tak tak, na zahraniční čísla stejně nikdy nevolají a pokud budou něco potřebovat, napíšou email... oni ty čísla většinou sbírají stejně aby je pak mohli prodat marketingovkám a jdou předevšim po US číslech...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NEI:
    nikdy mi nikdo z zadneho shopu snad nevolal... takze tam klidne dej co to sezere, at to je jasne videt ze to je FAKE... V kazdem filmu americke cisla zacinaji 555 ;-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    NEI: Zadalas to včetně předvolby? :-)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    NEI: s obchodem konkrétně zkušenosti nemám, ale s čím si nevíš rady?
    PETAN
    PETAN --- ---
    mall
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CUTOR: po splneni techto podminek ano:
    * Free Standard Shipping On All Apparel Orders Over $75.00
    * International shipping only available for packages under 5.25 lbs.
    * Subtotal value calculated after discounts
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    Ahoj
    mate zkusenost s nakupem na http://www.designbyhumans.com ?
    kdyz koupim 4 trika pres 75$ bude doprava opravdu zdarma?
    dik za tip. S nakupem v zahranici zatim nemam zkusenosti.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DRAGON:
    Adresa v USA a přeposílání zásilek - Shipito
    https://cz.shipito.com/

    teoreticky bych mel mit mozna i nabito na jednu zasilku... ale musel bych to pohledat...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj,
    tusi pls nekdo, jak to nechat poslat do CR? oficialne do CR neposilaji. Mate nekdo zkusenost osobni s nejakym preposilatelem? slysel sem cosi o firme jmenem tusim Shipitto. Nekdo tip? Diky

    Force Cotton Delmont Zip-Front Hoodie
    http://www.carhartt.com/products/carhartt-men-shirts/Force-Cotton-Delmont-Zip-Front-Hoodie-101546
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    Pokud by někdo sháněl nějaké knihy v angličtině, případně i filmy na dvd, muziku či videohry, tak přidávám dobrou referenci k https://www.awesomebooks.com/

    Objednával jsem tři produkty, každý došel zvlášť ale platil jsem shipping za jednotnou objednávku za 4€. Vše došlo rychle a v pořádku. Nemají tam špatné ceny.
    PERUAN
    PERUAN --- ---
    ahoj má tady nekdo zkušenost se www.Standardgsm.com?

    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    Nepojede teď někdo z USA do ČR nebo alespoň do EU? Potřeboval bych vzít asi 6 USB kabelů od firmy Monoprice, ale jejich poštovné do EU je asi 6x dražší než těch 6 kabelů. Nebo pokud bychom těch kabelů koupili tak 20, tak už by se to vyplatilo poslat. Kdyžtak pošta. Díky.
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    Pošlou. Ale jen ty zatržené.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam