• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NONOBODYVýtvarné technologie
    Chybí mi tu diskuze, která by se podrobně zaobírala výtvarnýma technikama, postupem práce, problematikou barev a jejich složení. Auditko, kde by člověk našel návod, jak s kterou technikou naložit a vyřešit různý situace, který se můžou i zdatnýmu výtvarníkovy občas stát. Místo, kde by se člověk mohl podělit o svoje zkušenosti i nové objevy.
    rozbalit záhlaví
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    MOMENT: Vlnu mysíš nejdřív, vyčesat, pak vyprat, a pak s ní mlžeš teprv něco dělat.
    mám kontakt na paní, která se zaobírá barvením ovčího rouna.
    Salverderová Hana 728 611 812
    Klasicky se vlna spojuje plstěním - koupíš na to jehlu a pícháš.
    ty pryskyřice atd, budeš asi msuet vozkoušet:)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    Zrovna jsem vcera v noci rozebiral z kolegyni moznosti prace s pravou ovci vlnou. Jde nam o moznosti prace s timhle materialem ciste v mantinelech prirodnich, puvodnich zdroju. Pidime se po principech barveni, ale pomoci technik, co nejsou prilis nasnade. Kour, svetlocitlive principy apod.
    Zaroven jsme zvedavi na ruzna pojidla a lepidla, pryskirice, selaky aj., protoze ani jeden z nas neni schopny plest v kresle u radia, ale mame nutkavou potrebu ty kvanta vlaken spojit dohromady a ziskat tim jakysi patern pro dalsi praci.
    atd.

    Pokud by kohokoli napadla jakakoli spojitost, budeme stastni

    Ja sam disponuji nekolika recepty na inkousty a lepidla, bez pouziti velkych fabrik a jeste vetsich obchodu. Overeno tradici :)
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    Pokusila jsem se na nástěnku nahodit alespoň nejzákladnější rozdělení barev. Budu postupně doplňovat.
    Jakékoliv nápady, návody, návrhy uvítám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam