• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTYLA: Gordon Grín Lantern a Gordon Jelou Sabmarin :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SOJKA: myslíš že v menu bylo napsáno Kuřecí Zelenej a Žlutej Gordon?..:-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOOMIX: no ne to já bych vrátil, ale spíš sem mel asi namysli náký dechový nebo jogový cvičení pro uklidnění:-DD
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    WOJTYLA: Tak hlavne si tohle neobjednavat,v menu by melo bejt slozeni jidla.

    Jinak samo ze BOOK
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTYLA: vypreparovat napln a doufat, ze to bude chutnat trochu jako kureci rizek ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    helejte to mi řekněte jak na tohle reagovat když vám to přinesou (to že je dotyčnej idiot když si dává neco co má v názvu tajemství ponechávám stranou)?...kromě varianty narvat to tmu dobytkovi do krku?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ONITSUKATIGER: teply kiwi obaleny v sunce za 89kc/kg, to zabaleny v kurecim, v trojobalu a usmazeny nejlip ve fritaku...
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    ONITSUKATIGER: představte si, že jíte teplý kiwi
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TOOMIX: tvl kiwi...predstavte si teply kiwi...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTYLA: prisaham ze to bylo na FB ve skupine "Hlasky Zdenka Pohlreicha" ve fotkach :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOOMIX: přísahej že to nejni kiwi a banán a žes to tam dofotošopoval, jinak si tě dávám do ignore:-DDD
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FILUS: protoze na kurecim se sunkou a ovocem nejde prece nic zkazit :)
    FILUS
    FILUS --- ---
    TOOMIX: proč ??
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ikdyz jedno udajne "Tajemstvi pana sefkuchare"...

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTYLA: sakra pockej, nekde jsem videl salat se slaninovyma chipsama a opravdu jim na to nasypali slaninovy bramburky....
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    myslim že řeckej salát už nikdo netrumfne:-D
    SYLVAEN
    SYLVAEN --- ---
    JUDE, TOOMIX: Super... hodně vysokej start. :) "Pod Smetankou" jsem přidal do mapy (viz nástěnka). Snad časem najdu způsob jak ji embednout do záhlaví.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JUDE: vypadá to fakt výživně

    přidám něco z FB

    lokality bohužel neuvedeny


    A vyjádření autorky fotografie: "toto jídlo se jmenovalo "Kuřecí nugetky ala Mc´Donald s překvapením", cena byla 89Kč....s Reném jsme byli v úžasu, co si nám to dovolili donést na stůl a když jim to chtěl René vrátit, tak nám sdělili, že tak je to v menu a co se nám nelíbí...bohužel gramáž tam uvedená nebyla, aspoň víme pro příště, že bez uvedení gramáže masa si nic objednávat nebudeme.... ;-)"


    jeden Řecký salát


    a tady něco k těm oblohám na talíři


    Tohle u nás dnes vyplodili polodementi z Catering Melodie - název: "Boloňské špagety s krůtím masem a rajčatovou polpou sypané sýrem"



    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JUDE: vodstarovals s latkou hodně vysoko:-DD
    JUDE
    JUDE --- ---
    repastuju od kamaráda
    restaurace pod smetankou (http://www.podsmetankou.cz/restaurace-jidelni-listek.php?seznam=13) :
    Druhdy jsem se osmělil a rozhodl se pojíst v restauraci, po chvíli bezradného prohlížení jídelního lístku jsem své rozhodnutí přehodnotil. Mých rozpaků si však všiml pan vrchní, světácky se ke mně otočil a ptal se: „už jste zkusil toho vinohradského šviháka?“ Znělo to jakoby na šviháka táhla celá procesí gourmetů. Tušil jsem, že bude zle, ale nenapadlo mne jak moc. Již složení v závorkách dávalo tušit ultimátní šmakuládu (vepřová kýta, šunka, česnek, niva, eidam). Výsledek byl ještě strašidelnější a nechutnější než se dalo čekat. obrázek napoví.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam