• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Sýrovej nářez
    tomatová omáčka, eidam, šunka, tvarůžky, parenicové copánky, hermelín, uzenej sejra, niva, ementál, oregáno
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GEKONZPRAHY: sýrovej nářez bych celkem vochutnal:-D
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Hele, byla proběhla tady Pepíkova Pizza? :)

    Pizza | Rozvoz pizzy Praha, Pepikova pizza
    http://www.pepikova-pizza.cz/pizza/
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    převyprávěno od kamaráda:

    jeli jsme na chatu, po cestě jsme se zastavili v nějaký vesnici že si jako dáme snídani. Něco jsme si objednali, T. si objednat "hemenex", psáno takhle česky. Když nám to přines, T. kouká, a dostal vejce s gothajem. No, nechtěl se s tím smířit, tak povídá pinglovi "no moment, to jsem si neobjednal, to je vejce s gothajem". No a pingl ho uzemnil "a jakpak si to pán přestavoval? Snad se šunčičkou?"
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    to kamos taky moc nechodi do restaraci a byl trosku opilej teda..sme prisly a servirka klasika co si dame , tak sme si obednaly a doslo na kamose. a von ze chce svickovou.-a nic jinyho.a ona:a jak propecenou?jak byl lizlej , tak nani ze svickova je snad s knedlikem ne?a furt si stal za svim ze kdedlik a ze je blba a scim se ji asi svickova. no prdel.za 45 min. mu prineska 300g biftek s 5 knedlikama.
    WYMA
    WYMA --- ---
    a když už jídeláky, tak co takhle eidamová pizza? :)))

    Miluji tě - Mexikano
    http://www.mexikano.cz/namky2.html
    WYMA
    WYMA --- ---
    DAVE_PAGE: děsnej zvyk nazývat jídla těmahle blábolama. snad nejhorší mi to vždycky přijde v pizzeriích.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DAVE_PAGE: Hmm a akce tam má Evropa 2. O důvod víc proč tam nejít.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Vcera jsem mel stastny den a vyskytl jsem se v restauraci Alexandia v Ostrava. Dal jsem si jen pivo, na jidlo jsem nenasel odvahu.
    http://restaurace-pizzerie-kavarna.com/restaurace_alexandria_lod/restaurace_restaurant/jidelni_listek/jidelni_listek.php

    LODNÍKOVA VĚTROVKA (česneková polévka s uzeninou, sýrem, žloutkem, tvarůžkou)
    KAPITÁNOVO PÉRO (vepřová klobása, feferón, hořčice, křen, kyselý okurek, chléb)
    RYBANINY KOZY (kuřecí prsa se šunkou a broskví gratinované sýrem)

    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    THE_BALROG: to by mel zdenda radost.)-to je hruza
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    THE_BALROG: WTF?
    ...
    Smažený řízek s taveným sýrem, zeleninová ozdoba...
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    TOOMIX: docela v pohode :) ... Větší bramborákový peklo (pro někoho určitě nebe) je motorest v Senici: http://www.motorest-senice.cz/jidelni_listek.htm

    A ne, tak, jak to mají vyfocené tady, to jídlo opravdu nevypadá :))

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Chomoutov u Olomouce

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    pingl má bejt profesionál...jednoho jsem zažil a to byl profesionál všech profesionálů...meli jsme kdysi takovýho známího co byl děsnej buran a všechno vedel nejlíp a všude byl a tak...brávali sme ho do hospod páč byla vždycky prdel na jeho účet...

    mno dorazili sme do hodpody a že si dáme tatarák...
    a von - co je tatarák
    někdo povídá, no tatarskej biftek - si nemel nikdy tatarskej biftek?...
    a von samozřejmě - jistě že sem měl...sem sežral tatarskejch bifteků vic než si jich ty videl...

    přišel číšník a já sem si dal tatarák, nekdo další taky, nekdo pečený koleno a pak přišla řada na tohodle experta a povidá:

    "já si dám taky tatarskej biuftek, ale pořádně propečenej"....

    pingl nehnul ani brvou...a odkráčel...načeš nám donesl tatarák, koleno a tak a jemu 2 karbanátky...
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    JAKE_UP: Si ho klidně vyndej sám, mám dojem, že jsem psal, že za 80 Kč očekávám pokrm, kterej můžu pozřít, aniž by mi bylo na blití. To je trošku rozdíl, vašnosto.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    GEKONZPRAHY: Ty, kterej ses tady rozčiloval, žes za 80 Kč za meníčko nedostal gastronomickej orgasmus, se tady budeš obouvat do nějakýho buránka. To mi ho vyndej.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    PINK_CICINKA: Taky v tom nevidim vůbec nic špatnýho, taky si dávám kohoutkovou, kde to jenom je možný, kór v době oběda, ale u týhle ženský mi to přišlo jako jasná snaha co nejvíc ušetřit... Se na to měli rovnou vysrat a jít někam do levnějšího, to je jako koupit si nejlevnější bavorák. Je to sice BMW, ale výbava jak Fabie...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    PINK_CICINKA: Taky si myslim...v Praze(pocitam, ze to bylo v Praze) mame celkem kvalitni vodu z kohoutku. Jako obcas se nedivim, kdyz za 0,2 bonaqua vody chtej 39 korun, ze si nekdo da radsi vodu z kohotku, kor ted v tom vedru...
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    GEKONZPRAHY: Na karafě kohoutkové vody osobně nevidím nic špatného, z nealka je to většinou to nejlepší, co se dá pít :-)
    TESSS
    TESSS --- ---
    GEKONZPRAHY: tak to jo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam