• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    MAGULEE
    MAGULEE --- ---
    ONITSUKATIGER: taky jsme koukali a nestacili jsme se divit!
    absolutne jsem nepochopila, proc si ho tam vzali, kdyz pak nesnesla zadnou kritiku, porady, rady, nic .. strasna zenska ! a ten jeji manzel ? ze by ji neco rekl? jako husty ..
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    WYMA: vsak v Praze a v Brne to frci taky - pod jmeny pepikova a manikova pizza :)

    http://www.pepikova-pizza.cz a http://www.manikova-pizza.cz/
    TESSS
    TESSS --- ---
    SALVATOR: zadnej Absurdistan, Kladno!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ONITSUKATIGER: My taky nevěřili vlastním očím. To jak tam hráli šachy s těma hostama bylo obzvlášť super. Ale jedna z věcí, který mi nejvíc nešly na rozum bylo to rozvážení jídla v kombinaci se zahrádkou bez obsluhy. Absurdistán.
    WYMA
    WYMA --- ---
    HASHLERKA: ostrava no, co čekat :)))
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    ORISKOVANUTELA: a co takova pizza s vysocinou a jeste k tomu s parkem.....hmmmm....? :)

    Pizza | Rozvoz pizzy Ostrava, Chacharova Pizza Ostrava
    http://www.chachar.cz/pizza/#chachar-pizzy-na-horcicovem-zaklade
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SALVATOR: Jako my s pritelem cumeli jak pera z gauce...ta pani sefova byla pekna semetrika, tak kdyz si pozvu Pohlreicha do takovyho bordelu tak musim preci cekat nasledky..a sorry ale ja neverila vlastnim ocim a usim kdyz tam ta jedna zakaznice rikala, ze je pani sefova vyhodila..nevim, jestli si to videl...A ten mrazak??? Boze...proc?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ONITSUKATIGER: Jo. Jeden z dílů, kdy mi to panoptikum tam přišlo horší než jejich gastroohavnosti. Tý blondýně sem přál, ať se udáví tou palačinkou co si vyrobila. Taková menažerie, boha jeho.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Koukal jste nekdo vcera na "Ano, sefe!"? :-D
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Nic proti vysočině, ale na pizzu..? vždycky nadskakuju, co sou v hospodách schopní splácat. ať si doma dělá kdo chce co a jak chce, ale nazývat italskou pizzu tu s vysočinou a "šunkou" mi fakt příjde ujetý.

    Nedávno mě dostala babička,když dělala řízky, a mě osmažila kolečka knedlíků proložený cibulí, kečupem a sýrem v 3obalu:D sem zvědavá kdy daj podobnou věc v rámci šetření nákladů do hospod na jídeláky:D
    WYMA
    WYMA --- ---
    SALVATOR: sem s tebou, ajďáková pizza s vysočinou navrch je peklo !
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DAVE_PAGE: To nevim. Za peklem musí asi eště něco bejt :D

    Jako pro mě za mě, ať si na ní cpe kdo chce co chce. Těsto z rohlíků, místo rajčat kečup, vysočinu a navrch ajdam třicítku, nebo klidně syrečky, když si na tom počvachtá. Ale ať tomu pak neříká pizza, ale slaný koláč codůmdal. Vysočina je u mě náhrážka, salám lokálně typickej pro ČR, ne pro itálii. Na chleba si jí dám moc rád, na pizzu ne. A proto se mi moc nepozdává ani ta s ananasem.

    Tohle nakonec znáte, ne?

    Pixynergia » Baburica-san Doboruti
    http://pixy.cz/pixynergia/2009/02/27/baburica-san-doboruti
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Pizza je jídlo chudejch, ale čistejch.
    Vysočinu bych považoval za víceméně čistou.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    jestli vysocina patri do gastropekla, tak kam potom patri pizza s kysanym zelim a prejtem? :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KURE: Jasně, na www.allowedpizzacondiments.com.
    87HIGHFLYER to vystih. Italové tam původně cpali to co měli. Měli vysočinu? Neměli. Dělali těsto na pizzu ze starejch rohlíků? Taky ne.
    VEETUHS
    VEETUHS --- ---
    87HIGHFLYER: nejlepší je pravá Quattro Formaggi s eidamem, uzeným eidamem, hermelínem a nivou
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Ono jde asi hlavně o to, že se to pak vydává za "pravou italskou" pizzu...myslim, že debata co se na pizzu smí dát a co ne je trochu zcestná, protože sami italové tam původně cpali co měli doma...Kdyby byl na pizze největší problém kolečko vysočiny, bylo by to krásný. Každopádně rčení "kam až čecháčkismus může dojít" (hlavně v tomhle kontextu) je horší peklo než všechny pizzy s vysočinou a ajdamem dohromady.
    KURE
    KURE --- ---
    SALVATOR: aniž bych myslel že pizza se salamem je neco super,
    musim se zeptat: jak se prosim pozna co na pizzu patří a nepatří? on je nekde seznam ingrediencí?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LOSTINSPACE: Nojo, ale je salám a salám. A vysočina je jeden ze salámů co na pizzu fakt nepatřej. Stejně tak na ní nepatří lovečák. A upřímně, pizza s ananasem je u mě taky zvěrstvo.
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    ORISKOVANUTELA: fuj, teda pizza se salámem, to musel bejt opravdu pizzař lucifer, že si dovolil šoupnout na pizzu něco tak neskutečně nevhodného jako salám. Ještě řekni, že si viděla pizzu s ananasem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam