• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Bleeeee:D
    jednou sem si podobnou bagetu dala, bylo v ní jen pár koleček "šunky" a tatarka:D Nikdy více, za cenu bagety a lahve pití mám oběd v hospodě:D (ikdyž tam by se taky o kvalitě dalo často polemizovat)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    tohle patří spíš sem, než k Babicovi vedle...z FB Peklo na talíři

    Pavelína Horáková Peklo na talíři
    Dobrý den, posílám fotku bagety s názvem "Kuřecí šampion" cena 40kč, pekařství Illik. Tak možná "Šmakuládový šampion" :/ :D


    SMOKY
    SMOKY --- ---
    TOOMIX: Nejvetsi zlo je ten kofola obal na menu, kterej ve vetsine hospod prekrejva pulku informaci
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    TOOMIX: hanácká česnečka je evidentně apokaliptická i ve svojí standardní verzi
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PAYAMAN: masová haše smíchaná s mraženou zeleninou a udělaná jako karbanátek?
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ELLISS: tez by me zajimalo, co je to za dobrotu
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    ELLISS: CO TO JE? skvarkova placka na zdrznutym pudinku???
    KUNHUTA
    KUNHUTA --- ---
    LOSTINSPACE: to už nějakou dobu dělá forty's pizzerie :D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ELLISS: mi to v první moment přišlo jako pohled na něco do záchodový mísy :D
    ELLISS
    ELLISS --- ---
    Bon apetit vážení!



    Více zde: http://www.reflex.cz/galerie/zpravy/31837/?foto=0
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LOSTINSPACE: Mě to přijde svým způsobem geniální. Podobně jako hamburgerová pizza. Rozho dně bych to chtěl vyzkoušet, i když je mi jasný, že z toho člověku může bejt taky pěkně špatně.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Neodpustím si - Babica předvedl Gastropeklo v praxi?

    Babicovy steaky odpravily české vojáky v Afghánistánu. Dostali průjem - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/babica-a-prujem-v-afghanistnanu-logar-ds4-/domaci.aspx?c=A121211_225055_domaci_brd
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    Jedu si takhle ráno autobusem po maltě, když tu náhle banner na zastávce !!! O_o mother of god !!!



    The hot dog stuffed crust pizza: tested | Life and style | guardian.co.uk
    http://www.guardian.co.uk/lifeandstyle/wordofmouth/2012/apr/13/hot-dog-stuffed-crust-pizza

    co vy na to ?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    ONITSUKATIGER: Taky jsem měla trochu ten pocit. každopádně její kuchařku bych si asi koupila (jsem spíš přes dezerty), Petrovu spíš ne.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    PINK_CICINKA: Podle me hlasovali i hodne proti ni ty, ktrey proste vminulejch kolech porazila jako pomstu
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    ONITSUKATIGER: No pro mě byla jasná favoritka taky Míša, Petr nafoukanej a arogantní. Myslím si, že Míša šplápla vedle, když si v tom předposledním úkole vybrala na přípravu tuňáka, protože si myslím, že hovězí/telecí je přeci jen oblíbenější, když hodnotili spoluhráči. A pak taky dělá to, že 3 hlavní porotci byli muži a ti mají přecejen trochu jiné chuťě než ženy.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    PINK_CICINKA: A co na to rikas? Osobne jsem fakt zklamana protoze Petr mi byl krajne nesympatickej, byl mnohdy agresivni, sprostej a jeho jidla me nijak nenadchla...Misa byla takovy mila, sikovna, s nohama na zemi...skoda...
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Sledovali jste nekdo MasterChef vcera?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam