• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    To nechápu spíš zákazníky.
    Tomu webu moc nevěřím, kdo ví, jestli je někdo nechce jen poškodit.

    Protože co musí bejt člověk za idiota, aby neodešel hned na začátku? Čekat přes hodinu na jídlo? ani omylem.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TOOMIX: Stylistický peklo!
    KYO
    KYO --- ---
    VEETUHS: maji ty chlapi dnes vubec jeste koule?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VEETUHS: přesně tak :)
    VEETUHS
    VEETUHS --- ---
    TOOMIX: Takže zaplatili dvojnásobek za tatarák, který mu poslintal drzej vožralej pingl a po kterým se ještě konzument posral. Kvalitní přizdisráči.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jak se dobře (ne)najíst aneb dokonalá sebevražda podniku
    http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013020603
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Pardon, omlouvám se. Myslel jsem, že jsem vlezl do gastropekla, ale ona je to zatím psychologická poradna pro výběr budoucího zaměstnání.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    QUORRA: Já se cestou trnitou dostala nakonec k práci, kterou mám ráda, ale kdybych nemusela už nikdy v životě dělat vůbec žádnou práci, ani tuhle, zešílela bych štěstím :-)
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    ALONSY: No jako jasně, já jenom, že mě občas fascinuje ta představa toho, že každý dělá to, co si vysnil a každý den ho to plní nadšením až po okraj. Mně se často lidi ptají, jestli mě třeba baví škola a diví se, když odpovídám "No, občas mě vyloženě nesere." Protože koho taky baví se učit, žejo. A tak. Ale je jasný, že člověka nesmí ta práce bytostně otravovat, o tom žádná.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Rozhodně si myslím, že práce číšníka je jednou z nejhorších a jsem si naprosto jistá, že bych jí nemohla dělat ani omylem.
    Myslím si, že je opravdu docela těžká - člověk se musí přetvařovat, pamatovat si dost věcí, zvládat stres, nosit hromadu vařících talířů. Prostě rozhodně si nemyslím, že by to byla práce pro každého.

    Ale když vím, že na něco nemám osobnost, nebo to nezvládnu, tak existuje asi milion dalších zaměstnání, které si můžu vybrat, než dělat to, co nesnáším nejvíc ze všeho. Nebo ne?

    ALONSY
    ALONSY --- ---
    QUORRA: Jo, to jsem já :)
    A taky pracuju na tom, aby mi koníček vydělával :)
    Máme téměř naprostou svobodu - a kdo jí tráví prací, kterou nesnáší, je z ní otrávenej a kazí tím život i ostatním (což číšník, který se chce prát nebo okrádá zákazníky rozhodně dělá) a není schopnej se svým životem nic jiného dělat, tak na to se holt nedá nic říct.
    Možná mu trochu svobody ubrat a šoupnout ho do nějakého dolu na nucené práce - tam aspoň nikoho neotravuje :))
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    Zase jsou lidi, který nebaví žádná práce :D. Třeba považují za zábavnější svoje koníčky, cestování apod...překvápko, co :).
    FILUS
    FILUS --- ---
    Prave mi nejde do hlavy, proc tam jsou na zakazniky hnusny a neochotny, serou si tim akorat tak svoje prachy, ale asi si to zase nekde kompenzujou nejakejma oblozema.
    LEMINF
    LEMINF --- ---
    OK takže prostě a jednoduše NEDOSTÁVÁ 6000,- ani za ně nedělá ...
    WILLIAM_WALLACE
    WILLIAM_WALLACE --- ---
    Ano ... pokud daného člověka ta prác nebaví, tak ji nemusí dělat že ano ;o)) ... kolikráte jsem už zažil to, že jsem přišel do hospody, kde byla otrávená obsluha a měl jsem pocit, že je vlastne otravuju tím, že bych si rád dal něco k pití a nebej bůh k jídlu ... Jsou ale podniky, kde jsou lidi, kteří to opravdu dělají s láskou ... takovému člověku velmi rád nechám dýško ;o)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SOJKA: No, asi když tě ta práce baví, tak zákazníkům nepliveš do jídla, protože si nedokážeš zařídit lepší plat než 6k. Tak jako číšníci U Vejvodů.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    PLAGUEDIL: cuze?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    SOJKA: když tě ta prace bavi, tak vysledek tve prace vypada jinak, než to co provadi oni.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ALONSY: Hele sem kuchar,muj pripad to zrovna ted neni ale proste to tak funguje a kdyz te ta prace bavi tak to proste delas.Nevim proc bych mel jit delat nakyho stupidniho operatora kde sice dostanu vsechny prachy priznany ale bude jich polovina..
    FILUS
    FILUS --- ---
    ALONSY: ale, proč? I tak si vydělaj minimálně 25 000,- což z operátorů bude mít těžko kdo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam