• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    Tento klub se bude zabývat sběrem informací, recenzí, referencí, obrázků a receptů na nejhorší možné pokrmy a nápoje - ale nikoliv jako objekt úcty. V tomto klubu jde o varování a prevenci. Skutečně odstrašující případy budou zvěčněny na nástěnce. Zvláštní cenu takzvaného "Blivníka" obdrží každý měsíc ten nejotřesnější z prezentovaných gastrokotlů.
    rozbalit záhlaví
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    TOOMIX: Tam totiž mravence na stromě měli určitě - a teď je jen otázka, jestli se to přenáší napříč restauracemi, nebo je to konkrétní specialita podniku :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CAIDEL: nevim ;)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    TOOMIX: Není to z čínské restaurace na Buďejovické? :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    TOOMIX: hodně slušný peklo, ale jako kuřecí stehna to moc nevypadá, spíš mi to připomíná vepřovou panenku. Tak jako tak - zlo a kuchař musí bejt rozhodně strašnej debil, takovou sračku dohromady snad člověk při smyslech nemůže nikdy dát, teda alespoň v tomhle provedení ! K tomu ten vomlácenej talíř...mlask! Škoda že k tomu neni popis z jídelního lístku...
    Plus za Until we die, super album !
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Lukáš Lukasik Slavík
    Musím se svámi, přátele moji drazí, podělit o toto gastronomické peklo! Nechutnal jsem, pouze zkopírovat od kamarádky Jestli dobře vidím, je to velké množství kaše, posypané čímsi zeleným, k tomu vysušené kuřecí stehýnka, zalité třešňovým kompotem?! a navrch třešen kokejtlka? Tohle je jeden asi z nenhustších pokrmů co jsem viděl!


    NILA
    NILA --- ---
    HANK36: pre mňa je menu, ktoré pozostáva zo "slepačiniek" "prasačiniek" a "bášt pre mäsožrútov" dôvod na automatický odchod...
    HANK36
    HANK36 --- ---
    MAIREAD: mě taky, v Chromu i v Mozille.. jinak tohle "magický" přejmenovávání běžnejch šlicht ala závodka pro mně zůstává věcí naprosto nepochopitelnou...
    MAIREAD
    MAIREAD --- ---
    Nehledě na to, že web zobrazuje špatně diakritiku. To už by se v dnešní době snad stávat nemělo ne? (Jedu na Chromu)...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ty názvy...

    http://www.umusketyra.wz.cz/?go=jl

    Toast ATHOS (šunka, sýr, kečup, cibule) 4ks 55 Kč
    Toast Lord Buckingham (šunka, sýr, kečup, ananas) 4ks 55 Kč
    Omeleta lady de Winterové (omeleta se špenátem) 80g 59 Kč

    Aramisův kapr (kapr na roštu s jarní zeleninou) ,obloha 150g 115 Kč
    Kapřík královny Anny (smažený kapr) ,obloha, citron 150g 99 Kč
    Lordovo filé(filé na roštu s byl. máslem), obloha, citron 150g 99 Kč
    Richelieuho pstruh (pstruh pečený na másle), obloha , citron 200g 130 Kč

    atd...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TOOMIX: Opět Troma...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    TOOMIX: to budou "lazáně" :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    tohle jen odkazem, peklo je spíš ta plná cena - Eurest ČZU
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/547005_10200152153718716_593750658_n.jpg

    a tady taktéž odtamtud, ale nevím, co to je
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    MARKKY13: O tom na Budějovické se vyprávějí legendy, přezdívka "chemička" to myslím vystihuje :o)
    MARKKY13
    MARKKY13 --- ---
    TOOMIX: joooo...Eurest je taky na Budějovický a chodí tam snad 3/4 spořitelny...já tam byla párkrát a never more...neslané, nemastné... Kolega si jednou dal smažený sýr a bylo na tom tolik stouhanky, že to všechno seškrábal na talíř a vystavil do jejich vitríny, aneb, co si dnes můžete dát u nás
    k jídlu. Od té doby ji prej zamykají :)))
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    87HIGHFLYER: než tohle tak si raději každe rano koupim 10 čerstvych rohliku a vlašak, vyživova hodnota bude zhruba stejna a určitě to bude lepší chuťově.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ELPASO: ono často jim toho moc jinýho nezbejvá...když doma nevaříš na den dopředu a seš limitovanej časem, nic moc jinýho než kantýna ti nezbyde
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    EUREST by zaslouzil vlastni auditko... a lidi tam chodej, tak holt existujou :)
    JELLYBEAN
    JELLYBEAN --- ---
    EUREST je vubec kapitola sama o sobe.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Anna Kubíčková
    Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o to, jak úžasným jídlem zásobuje firma EUREST brněnský dopravní podnik. mají to být hotovky do mikrovlnky. Jediné jídlo, které mi chutnalo bývaly Farfále s kuřecím masem a brokolicí. U posledního jsem se ale nestačila divit, nafotila a zvážila. Váha: farfále 348g, MASO 44g, BROKOLICE 36g, krabička 28g. Ještě by tam měla být smetanová omáčka. Pro větší chuť a inspiraci přidávám foto, co mi šalináři (i ostatní řidiči) máme naservírováno :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam