• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    GALE
    GALE --- ---
    DELLAMORTE:
    OLIEV23: Mravence jsem jedla v čínské restauraci na Kobylisích. Velmi dobré jídlo. Přinesli mi prkénko s rozpálenou kovovou miskou, do které dali mleté vepřové ve velmi dobré pikantní omáčce a na to to rýžové nudle. Přede mnou na stole prskající obsah zamíchali. Výborné a zajímavý zážitek.
    SNIPERCZ
    SNIPERCZ --- ---
    THE_BALROG: My na malý straně dělaly třeba za pátek 280 tis ;)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    ZUZKAOU: Mno, přijde mi, že i ta nejvyšší pokuta sto tisíc jednou za rok je pro restaurace v centru hodně k smíchu. To je obrat tak za jeden den, ne? :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    ZUZKAOU: Celkem by mě zajímalo, za co dostal pokutu Štěpán...
    OLIEV23
    OLIEV23 --- ---
    CAIDEL: Mravenec na stromě se nevyskytuje pouze u vás, i my v naší čínské restauraci jednoho máme :D (Strakonice)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Seznam restaurací s nejvyšší pokutou od ČOI za rok 2012 - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/nakupy/clanek.phtml?id=773477#utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_campaign=B&utm_term=position-24

    Jedna hospoda z turistické zóny za druhou...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    CAIDEL: Tenhle jídelníček jsem viděl v Brně na Lidické, včetně těch čínských znaků. Btw nějakýho mravence bych klidně ochutnal :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Asi vás zklamu, taky sem na to narazil ve vícero činskejch restauracích a je to klasický sečuánský jídlo :). Je to mletý maso vařený v omáčce, podávaný se skleněnejma nudlema.

    Ants climbing a tree - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Ants_climbing_a_tree

    Ants Climbing a Tree - Szechuan Recipe
    http://chinesefood.about.com/od/szechuannoodlerecipes/a/Ants-Climbing-A-Tree.htm
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    TOOMIX: Tam totiž mravence na stromě měli určitě - a teď je jen otázka, jestli se to přenáší napříč restauracemi, nebo je to konkrétní specialita podniku :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CAIDEL: nevim ;)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    TOOMIX: Není to z čínské restaurace na Buďejovické? :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    TOOMIX: hodně slušný peklo, ale jako kuřecí stehna to moc nevypadá, spíš mi to připomíná vepřovou panenku. Tak jako tak - zlo a kuchař musí bejt rozhodně strašnej debil, takovou sračku dohromady snad člověk při smyslech nemůže nikdy dát, teda alespoň v tomhle provedení ! K tomu ten vomlácenej talíř...mlask! Škoda že k tomu neni popis z jídelního lístku...
    Plus za Until we die, super album !
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Lukáš Lukasik Slavík
    Musím se svámi, přátele moji drazí, podělit o toto gastronomické peklo! Nechutnal jsem, pouze zkopírovat od kamarádky Jestli dobře vidím, je to velké množství kaše, posypané čímsi zeleným, k tomu vysušené kuřecí stehýnka, zalité třešňovým kompotem?! a navrch třešen kokejtlka? Tohle je jeden asi z nenhustších pokrmů co jsem viděl!


    NILA
    NILA --- ---
    HANK36: pre mňa je menu, ktoré pozostáva zo "slepačiniek" "prasačiniek" a "bášt pre mäsožrútov" dôvod na automatický odchod...
    HANK36
    HANK36 --- ---
    MAIREAD: mě taky, v Chromu i v Mozille.. jinak tohle "magický" přejmenovávání běžnejch šlicht ala závodka pro mně zůstává věcí naprosto nepochopitelnou...
    MAIREAD
    MAIREAD --- ---
    Nehledě na to, že web zobrazuje špatně diakritiku. To už by se v dnešní době snad stávat nemělo ne? (Jedu na Chromu)...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ty názvy...

    http://www.umusketyra.wz.cz/?go=jl

    Toast ATHOS (šunka, sýr, kečup, cibule) 4ks 55 Kč
    Toast Lord Buckingham (šunka, sýr, kečup, ananas) 4ks 55 Kč
    Omeleta lady de Winterové (omeleta se špenátem) 80g 59 Kč

    Aramisův kapr (kapr na roštu s jarní zeleninou) ,obloha 150g 115 Kč
    Kapřík královny Anny (smažený kapr) ,obloha, citron 150g 99 Kč
    Lordovo filé(filé na roštu s byl. máslem), obloha, citron 150g 99 Kč
    Richelieuho pstruh (pstruh pečený na másle), obloha , citron 200g 130 Kč

    atd...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TOOMIX: Opět Troma...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam