• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    VATCHITSA: naprosto netusim, jen vim ze to jde urco levnejc a pravdepodobne i lip.... jako o aerobnim cviceni sem o tom dosud neuvazovala, me to proste bavi....co me nebavi je ze si nekdo za naprosto nesmyslnej papir (se kerym si muzes leda vytrit ono misto,takovejch papiru mam doma vic nez dost, na jina temata) na tema umis roztocit hoop rekne takovy nemistny prachy.....ale dyz se najdou naky dorotky ochotny calovat....proc ne, jen si jaksi vyhrazuju pravo na to rict svuj nazor a odsoudit to jako demenci v kredenci.....
    VATCHITSA
    VATCHITSA --- ---
    DIGITALIS: tak okrem toho, ze je kruhovanie skillovacia sranda, je to aj aerobne cvicenie, takze logicky telocvicna, iontove drinky a pocitanie kalorii (do coho sa hoopnotica rozhodne vyvinula). neberu nam psychedelicke dejchanky v parku, my im neberieme ruzove potitka na zapastiach, hehe (inak sa v prazskej hoopovej enklave nevyznam, takze nuance mi unikaju)
    to je asi urcene skor paniam co chcu schudnut, ci..?
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KRYZSKA: jasny, nemam pochyb.....co by mohlo bejt bajecnejsiho nez dat furu penez za jakejsi papir o jehoz ucinnosti a platnosti se da s uspechem pochybovat...sry, ale naucit se s hoopem muzes zadarmo a dost mozna kvalitneji, ale ten papir....ten je nejspis k nezaplaceni.....
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    AAMALI16: jinak ano bussines to je :)
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    DIGITALIS: ja uplne cekala kdy napises ... přijde ti? :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KRYZSKA: zuzo....
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    AAMALI16 : sou to strasny prachy,ale tu slecnu znam co to dela a prodava a oni sou drahy uz v americe a musi zaplatit postovny a ten americkej poplatek, takze nic moc....
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    VATCHITSA: Tahle kočka mě hooodně baví!!!!
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    MARKETUSHKA: Ty ceny Hoopnoticy jsou fatk hustéé!!!!! Holt bussines je bussines .)
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    Pokud by někdo chtěl přijít v Praze :-)
    Hoopnotica
    http://www.hoopnoticaeurope.com/
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    AAMALI16: ahoj, kdo to vede? a bude to i přes léto?
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    PEETIK: ;-)))
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Minusek sem dal jáá :D mě se nelíbil ten styl alá Bridget Jonesová :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    DIGITALIS: ja nedala minus, necekala jsem nic, jen rikam, ze k burlesce to chce vice elegance
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    MASOO: tak to by me zajimalo cos cekala.....pac uz taghle to bylo prekvapive dobry.....ale na minusek to teda zase taky neni.....
    MASOO
    MASOO --- ---
    KRYZSKA: stylizace me bavi, ale zrovna u nich bych cekala vice elegance, ale fajn
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam