• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    točení s obručí, triky, videa, fotky a včechno kolem .....
    rozbalit záhlaví
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    AAMALI16: mam ji dovezenou a nevedela sem predem ze blika...:)
    ale tak jak rika digi pro ty lidi to je asi jedno ze je vanocni,ale kazdopadne napad s koledama taky dobrej :))
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    KRYZSKA: Proc kupujes vanocni stromky...z toho by me asi odvezli! Ta moje jen sviti, maly pocet diod a kdyby byla o 10cm mensi tak ji miluju jeste vic .))) ale stejne se mi nejlepe dela s mou obycejnou vlastnorucne vyrobenou ....
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KRYZSKA: :-D tak to je jasny to se nedohadujes ty s ni, ale ona s tebou! s tou uzsi a lehci....chapu tvuj postoj (vim co te bavi), lec vez...ze tohle neni ideal obruc asi pro nikoho (na me je zase moc mala a lehka)....a mam jiste obavy....co se te uzkosti tejce....ze svitici uzsi pude sehnat proste jen hodne tezko a asi to bude mastne...a k vanocnimu postoji.....bud tmavy brejle na voci bo koledy do usi....
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    DIGITALIS: ja se s ni nedohaduju,ale 2 x uz mi dala do drzky :)) je na muj vkus moc tlusta a tezka,ale s tim asi bohuzel nejde nic udelat vzhledem k vaze ty baterky a tak vubec..mam v podstate tu samou jako ty a karol ale ma jinou omotavku a trochu jinak sviti....aspon ze je to myslim 90...ale potrebuju aby nekdo vyrobil nakou uzsi a lehci :)
    ja vim, ze to vypada dobre, ale proste vanocne blika :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KRYZSKA: nicmene jo, urco je to neco jinyho, bude se s tim dat manipulovat jak z vnitrniho tak z vnejsiho prostoru bez naky zmeny....tze se s tim v pripade ohne da delat defacto vsecko....jen se bojim proste ze kuliva vaze se s tim nepude dat zase delat vubec nic (takova ta klasika kdy to vychyta vsechny vady obou rodicu....)....nebo to snad uz nekdo vlastnite a opravite mne?
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KRYZSKA: se dohadujes s ledkovou obruci? jestli to chapu dobre (pac jinac sem mimo misu)....a jj, takovy vanocni stromky to sou....ale zkus ji schvalne nekdy pucit nekomu do ruky a jen se na nej z povzdali koukej.....jakoze je to uplne neco jinciho pro pozorovatele (rozhodne chapu co na tom obecenstvo vidi, i dyz asi rozumim i tomu co te na tom prudi)....ja s tim mam spis ten problem typu...jedna je mi proste malo.....
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    DIGITALIS:
    to asi jo,ale je to zas neco trochu jinyho...nevim proc asi od ty doby co ji mam a uplne si nerozumime sou mi nejak protivny led obruce...takovy trochu stromky vanocni :) ale to me zas prejde, doufam :))
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KRYZSKA: uz sem to videla i s ohnem....ale predstava kolik to asi tak muze vazit a jak je to neskladne....me odradila od touhy to zkonstruovat.....
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    KRYZSKA: souhlas je to pekelneee .) a na hudbu jako delane!
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    sic to neni tak vysoky level, nikdy asi nebudu mit pocit ,ze je to perfektni, ale nějak se začít musí .) již ted vím, že příště si musím vybrat lepší terén, pevnou obuv a tančit přímo na konkrétní hudbu .) krásný den tady všem!

    HoopDance at sunset by Bohdana.mov - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZH2JpH11ZnQ#!
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    KRYZSKA: ted sem si to teprve pustila se zvukem...to je pekelny :))
    J3ST3RK4
    J3ST3RK4 --- ---
    ZUSKA: obojí bych řekla, natrénované triky do přechodů za sebou, ale jinak improvizace.
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    myslíš že je to natrenovaná choreografie nebo impro?
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    taky dobry :)
    Spin Summit 2011 Nick Guzzardo - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=LWZHYPRK1So&feature=related
    MASOO
    MASOO --- ---
    J3ST3RK4
    J3ST3RK4 --- ---
    PEETIK: to dítě mi připomíná Dr. Tučnáka bez pupku z Batmana.. :D
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    J3ST3RK4 : nebo spis brachu :))
    J3ST3RK4
    J3ST3RK4 --- ---
    J3ST3RK4: ale kdyby měl kámoše, tak jo :D ;) :D
    J3ST3RK4
    J3ST3RK4 --- ---
    KRYZSKA: nedám, nechám si ho :P :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam