• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    Tulen mel v planu venovat jednu sobotu obrucim....Plus...cca během dvou tydnu....rozjedu sve pravidelne workshopy.....s tím že v případe zajmu uz je možnost volného trénování...bližší info prozatim pošta,az budou znama data rozjedu eventy....
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Zkus se spojit ještě s Luckou .)
    Hula hooping v Praze!
    http://www.hula-hoop.cz/
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    vyučuje v Praze hoopdance ještě někdo kromě Míši z Hoopmanie? mám svoji obruč, doma si tak trochu vrtím, ale jsem uplný začátečník a Míša má ty hodiny už rozběhlý, takže bych byla totálně pozadu. Díky
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    .) není to posmívání .) a slečna bude ještě hodně mladoučká a máš pravdu je to milé...
    J3ST3RK4
    J3ST3RK4 --- ---
    Vim že posmívání je špatné a spíš mi slečna připadá roztomilá, ale když já si to fakt nemůžu odpustit to sem nedát :D :D :D
    Copy:
    Ahoj, ráda bych si koupila takový ten kruh, co si ho dáte do úrovně pasu a potom ,,vrtíte" boky. Je to prý dobré na vypracování břicha. Většinou jsou k dispozici ve školách, ale já jsem ho v žádném obchodě se sportem nesehnala. Doufám, že jsem se vyjádřila alespon trochu srozumitelně. Myslím takové ty barevné kruhy. Nevíte, kde bych ho mohla sehnat?
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Ne nevyprdnu rikam to pokazde a jedu dal, ale ta esteticost se u me nezmeni .)))) jdu prohledat jak je na tom s paskama Polsko???
    Jinak zkouseli jste obruc spokjit svarenim?????
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    AAMALI16: a neni to jen tohle....ale presto, jde li ti o funkcnost (coz vyzniva z iniciacniho prispevku).....pak je paska imo to posledni co hrotit......tze.....nevyprdej se, prosim......jakoze esteticno jasne, ale zase je skoda to kuliva tomu ouplne opustit....
    FIFULINKA: jinak trubka se tu pred nedavnem resila.....a spojka se da resit ruznymy zpusoby (vic easy je to defaultne na pevno, staci vhodny dreveny kolik a hrebicky...nebo jen ta tejpa, s gafou mas obruc za 5 minut....hezci a praktictejsi sou rozkladaci systemy, ale to uz chce jistou davku manualni zrucnosti a vcelku dobre vybavenou dilnu).... a u tech tejp to zalezi na tom co se ti podari splasit a bude zamlouvat....
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    nejakou dobu už obruče vyrábím a s text.paskama problem nemam jedna se mi hlavně o pasky lesklé, holografické a lepší výběr pásek elektrik....jak šířky tak barvy...prostě jsem celkově se seortimentem dostupným v ČR dost nespokojena....a už 2roky si říkám jestli se na to nevyprdnu .)
    ROWAN
    ROWAN --- ---
    AAMALI16: no já nevim, já to řešim kobercovkou - prodává se ve spoustě ucházejících barev - poslední obruč, kterou jsem dělala byla modročervená (kobercovka se jako textilie dá trhat po vláknech a udrží si víceméně tu samou šířku). Co se týče těch lesklých pásek - sem tam se dá něco sehnat v papírnictví, ale spíš tenké.
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    v turbce bych tady problém neviděla největší problém mi osobně děla možnost výběru krásných barevných holo nebo čistých pásek :(
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    FIFULINKA: jakoze imho Na Tom vázne nic není, zaklad ( a vetsinou největší trabl) je vhodna trubka, dal uz to záleží jen na kreativitě a možnostech....
    FIFULINKA
    FIFULINKA --- ---
    DIGITALIS: z Krna prave:-/ nikdo tu ani hola hoop nevyucuje, coz je skoda
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    FIFULINKA: odkudpak jsi? Uvazuji o worshopu na DIY hoopy, v praglu....
    FIFULINKA
    FIFULINKA --- ---
    DIGITALIS: o vyrobe nic nevim...
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    FIFULINKA: DIY?
    FIFULINKA
    FIFULINKA --- ---
    To se me ulevilo:) A kde se da poridit? Na hoopmania.cz ted tu dance nemaji..
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Lama nejsi .)))) ale tvá oruč je hodně těžká takže musíš více/silněji "přírážet" .) tyhle obruče jsou spíše na fitness, když si chceš dát pořádně do těla! Pokud ji můžeš vrátit tak bych to já osobně udělala a pořídila si obruč cca 90-95cm a váha něco kol 500g (vhodnou pro začátečníky).) ale je to můj názor
    FIFULINKA
    FIFULINKA --- ---
    Ahoj holky,
    poridila jsem si obruc s prumerem 100cm, vaha asi kolem 700g (zacatecnicka). Nejde me s ni ale tocit, je na me moc tezka a velka. S temaplastovyma detskyma z myho destvi nemam problem:D Mam si poridit mensi, nebo sem lama?:D
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    12.12. 2012 byl mezinárodní den hoopingu a takhle se slavil.. :)

    San Diego

    World Hoop Day San Diego 2012 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=03MrUHAlAfo


    Mexiko

    Huladiccion 12 12 12 en Parque México - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ux5OtpNClL0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam