• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    točení s obručí, triky, videa, fotky a včechno kolem .....
    rozbalit záhlaví
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KLAIR: taky se to neprehanelo- to můžeš zkusit hnedle v pondělí, ty tři hodiny (co tu zatím vlastně este nikdo poradne nedal) budou imo stačit....dost možna i pro vytvoření prvních opravdickejch hooparskejch modrin...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    A první poznatky... Jsem velmi překvapená, že mne nebolí vůbec břišní svalstvo. Trochu jsem to čekala :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KLAIR: napodobne!
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    DIGITALIS: Moc díky za dnešek, bavilo mne to a těším se na pondělí!
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KRYZSKA: No, jsem typ, co mu tancování nejde, ale o to víc ho baví :)
    Myslím, že to bude fajn.... Jednou týdně "tréninky", pak trénování doma :) Ono to nějak půjde. Každopádně moc díky za tipy, mrknu na to. ale v pondělí jdu k Digitalis a moc se těším!! :)
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    KLAIR: Já myslim, že trochu záleží co od toho kdo očekává.. Jestli chceš zhubnout a nejsi moc taneční typ, zkusila bych hoopnoticu, jelikož maj fakt dobrej fit program a celkem se u toho zapotíš, ač je to teda poměrně drahý a nejsem si jistá, kolik času v tý hodině se tomu věnuje..nebo potom Míšu z hoopmanie, ta bych řekla že je levnější a taky má si myslim nějaký fit hodiny, zkusila bych jí napsat na fb, má stránku....
    ale pokud chceš tančit nebo žonglovat, rozhodně bych šla do prostoru OUROBOROS, protože jak řiká digi cena/výkon bude jistě nejlepší..sic sem tam ještě na hula hoop nebyla,ale o jejích kvalitách nepochybuju....a je to tam moc příjemný....
    jinak sesumírovaný info o tom kde co, pokud máš FB, se snažíme dávat na http://www.facebook.com/pages/Hooplay/488950194460762?ref=hl , kde najdeš workshopy od Digi, Míši ....... všechno co se kde kolem obruče děje a my o tom víme :)... Hodně zdaru při výběru... nejlepší je asi stejně to zkusit, páč každýmu vyhovuje něco jinýho.... :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    DIGITALIS: v pondeli dorazim, to prisaham!:) ale dneska to nedavam.. a vime proc? orotoze mam zase teplotu a chrchel, asi sem chodici domov baciku nebo co.. takze misto, abych je na vas prskala se pujdu zavrtet pod perinu:(
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    VERCA_ZABA: kujem! Potesilo...toz doufam ze dorazis...
    KLAIR: tesim se, snad te to chytne ( je to dycky fajny, videt radnej zapal pro vec)....
    A komu by prislo do pondeli dlouho a muze v patek odpo at nevaha a zastavi se; jde o mimoradnej free space by _T_, pocitam ze naka ta obruc se urco vleze....
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    VERCA_ZABA: :-) už jsem s Digitalis domluvená na pondělí a strašně se těším :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    KLAIR: za mě můžu taky doporučit oroboros:)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    a kdyz uz se tu uz nadhodila ta vyroba....tak bych rada zverejnila i tady event (a predem se omlouvam za to ze je pouze na fb, ale zrovna u tohohle je dost dulezity znat presny pocet ucastnit, proto nehci zrovna tenhle event duplikovat, vsem skalnim nyxakum se timto omlouvam a sypu si popel na hlavu, v priprade zajmu a absence fb uctu info v poste)...
    https://www.facebook.com/events/481231761930122/
    v pripade vetsiho poctu zajemcu bude mozne tento dyi ws zopakovat......
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KLAIR: ahoj....nevim jak si stojime co se cen tejce s konkurenci, lec myslim ze pomer cena vykon je vice nez privetiva....a nejni lepci moznost jak si to overit nezli es za nama vydat a vozkoumat (a i naky ty obruce si osahat a videt na vlastni oci.....)....prvni idealni moznost hnedle pristi pondeli...
    [ Active hooping afternoon / workshopworkshop / 8.4.2013 / CR - Praha - Charkovská 25, Vršovice ]
    KLAIR: je to naprosto pro vsechny, idealni i pro ty nesikovny co by s tim radi neco delali.....
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    KLAIR: můžu doporučit i kamarádku. Má lekce v Praze a vyrábí krásné obruče :-) http://www.hula-hoop.cz/
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    GLUMON: FAjn :) takže když tam v pondělí prostě přijdu, tak to nějak dopadne...? nebo se musím objednávat/hlásit?
    GLUMON
    GLUMON --- ---
    KLAIR: nakou tu kalorii to asi spálí :) a nešikovnost s obručí je nesmysl .. oproti jinym žonglovacím hračkám , tohle zvládne každej kdo aspoň trochu chce ..
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    GLUMON: Díky. Je to i pro nešikovný a tlustý (co už tlustý být nechtějí?)
    GLUMON
    GLUMON --- ---
    KLAIR: https://www.facebook.com/home.php#!/pages/Ouroboros-space/326629580789442?fref=ts - Obruče většinou pondělí + v květnu bude workshop na výrobu vlastní obruče.
    Trénovací koupíš ve sportovních potřebách - ideal si ale před tim pár obručí ohmatat, než koupíš něco co je pro tebe k ničemu.

    a jinak tu je jeste "Hoopnotica" , taky trena v Praglu, ale zase trochu nakladnejsi a tezko rict esli lepsi nez pondelky v ouroboru ( imho ne )
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Ahoj, včera jsem nějak narazila na Hooping na netu a začala jsem mít pocit, že by mne to mohlo bavit. A už dlouho hledám zajímavý sport/tanec a tohle by mohlo být ono.

    Můžete doporučit nějaké volné hodiny v Praze?
    A případně - kdo koupit obruč pro domácí cvičení?
    J3ST3RK4
    J3ST3RK4 --- ---
    Saturday´s mood - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=M49kIhFCyLA
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    ehm...event se sice nezdaril....ale zejra budu urco doma, jakoze aktivní....kdož by o to stal at se neboji stavit, uz mame i zvonek! tesim se na vas.....
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    [ Lazy hooping afternoon / sportsport / 14.3.2013 / CR - Praha - Charkovská 25, Vršovice ]
    dalsi moznost volne potrenit tenhle ctvrtek.....
    a hned dalsi pondeli zase moznost nakyho zaworkshopeni....
    [ Active hooping afternoon / workshopworkshop / 18.3.2013 / CR - Praha - Charkovská 25, Vršovice ]
    tesim se na vas! hoopu zdar...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam