• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    točení s obručí, triky, videa, fotky a včechno kolem .....
    rozbalit záhlaví
    _T_
    _T_ --- ---
    KRISTY1: napis Digitalis pokud se ti sama neozve.nejaky "ma na sklade".ale kdo pojede tedka do brna nevim:)
    KRISTY1
    KRISTY1 --- ---
    Ahoj, sháním obruč pro začátečníky, trochu těžší, ke 100 cmm, věděli byste, kde ji mám koupit levněji než za šest stovek? Prostě normální, ne masážní... A taky, jestli existují nějaké kurzy točení s obručí v Brně (nebo něco takového)? Na netu jsem toho moc nenašla... V létě jsem k tomu přišla na chuť, je to dobrej relax :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    _T_: jasný,beru toho s sebou hromadu....
    _T_
    _T_ --- ---
    doufam ze akorat vstanu a dovalim se na ws...btw asi si neberu obruc pujcis mi tam?
    jeste si dovolim pozvat hulahooperky/ery na podvecerni poi workshop (19/00 - ), kde v ramci antispinu muzeme probrat cat-eye, antispin kytky, 3 petalovy antispiny a to vse lze i s obruci!!! (i na worshopu nemusite mit poiky ale muzete rovnou testovat s obruci) ..konec reklamy
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---

    DUSSICKA: já nám fandím, to dáme!!!
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    DIGITALIS: beru svojí, jen nevím, jestli budu schopná v sobotu odpoledne.)))
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    _T_: tak vidíš! Btw stav se v sobotu na kulatou rozcvicku, a kdokoli na freezu - od jedny mam workshop na zonglovaci stage, všichni zváni, obruci je dost...
    _T_
    _T_ --- ---
    ja tohle jeste nesledoval??? tak uz sleduju:)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Dnešní dance&fitness workshop v OVAcity .)

    ...ani dnešní déšť nás nezastavil .) důležité mít nohy v suchu, super lidi u sebe a obruč na sobě .)
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    Objednával jste si někdo z hoopspin?
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    Play 2013 - Emma Hooping Mad - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=2yobk4jRGBw

    doporucuju vypnout zvuk....ale stoji to za to, ema dava nemalo....
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    hola nechcete nekdo tenhle patek tak na pul8 dat sraz v riegrech......rada bych sla s nekym....trochu okoukat a spolecne potocit...ozvete se do posty...
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    menci reklama po ejc....aneb kdo ma zajem se doopravdy ucit.....a neco se s tim i naucit....tak osobne vrele doporucuju: http://hoopingmad.mindbites.com/
    dlouho jsem nevidela aby se u nekoho snoubilo toliko talentu s realnou schopnosti sve vedomosti predat....
    PINDRUSHEE
    PINDRUSHEE --- ---
    AAMALI16: Kašlu, však brzo budu mít lehčí..:)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    PINDRUSHEE: .) kašli na ni .)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    TREZKA: Díky moc Lůcu znám už cca 15let ne li více a ted jsem si u ni objednala rozkladaci hoopík...ten tenky mam doma ale me vyhovuje ta dvacítka, jen bych ho chtěla lepší ale je pravda že na některé triky hlavně na třeba 2obruče je ten tenký fajn...díky moc kočko jinak Lucie je skvělá baba .)
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    PINDRUSHEE: normální:)
    BARUSHE
    BARUSHE --- ---
    PINDRUSHEE: měla jsem to taky..chvíli netoč :)
    PINDRUSHEE
    PINDRUSHEE --- ---
    Ahoj, mám dotaz, koupila jsem si fitness obruč (cca 900 gr.) a začala jsem točit tak před dvěma týdny a udělala se mi modřina (vím že je to normální) ale tohle není normální modřina, to je podlitina jako kráva a dost to bolí a vylejzá z toho taková tvrdá, vystouplá bulka, teď už spíš boule.. To asi není úplně normální ne?
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    AAMALI16: já sem pořídila od Lucky z hula hoop.cz neni to tedy polipro ale je užší a lehčí a trochu pruží...oproti klasické zahradní hadice na hoop..mám průměr 90 a jsem spokojena...nic nebolí a naučené triky jdou jak po másle... :-)
    mrkni ji na stránky a domluv se sní ..je hrozně milá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam