• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    točení s obručí, triky, videa, fotky a včechno kolem .....
    rozbalit záhlaví
    _T_
    _T_ --- ---
    UPRIMNANINA: vojta neco ztratil..neco silikonovyho, na zapalovac tusim?..ale to ma asi nekdo jinej
    UPRIMNANINA
    UPRIMNANINA --- ---
    Kevlar to nebyl...
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    jo, to jo, nak nam ulit, ale to predpokladam ze slecna nemysli?!:)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    UPRIMNANINA: Myslím že Domka říkala že tam vytratila nějaký kevlary...
    UPRIMNANINA
    UPRIMNANINA --- ---
    Ahoj, sice pozde, ale prece...Pred 15ti dnema na Parukarce ( pri konani fireshow ), nekdo neco vytrousil a ja jsem to nasla. Rada tu vec vratim majiteli. Urcite se mi ozvete :-)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    a abych jen nemlatila plane pismenkama, tak odkaz na tuleni odkaz na trenovaci uterky v nsem zapadakove...vsichni zvani, obrucare urcopadne nevyjimaje...
    [ TULEN @ Zonglování ]
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    AAMALI16: naprosto nemam pochyb, stale je jeste v planu se vracet..... :-D
    a budeli jen trochu duvod (nakej dalsi ws ci hoop meeting) tak milerada vytahnu paty z toho naseho zapadakova smerem do centra hoopu v cr ;-D
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    hele provokatérko uživej si to nastoKráttt a jednou se potkáme...stále tomu věřím .)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    a ja se vracim az v cervenci....tze zase nic, ackoli by me ostrava lakala (ne teda kuli domce, ale to je fuk....)
    nicmene poslusne hlasim ze v peru jsou hoopy mezi malejma holcickama stale v kurzu a ze sem si tu zase uz koupila dve mistni maly hoopky na treno....a ze je to zradlo, trenit ve stinu palem! plus uz sem rozjela i vyukovou osvetu, jen je to o fous tezsi v castellano nez v anglictine teda.....
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Sakryš, my už budeme začínat dopoledne .(
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    AAMALI16: Mám to v plánu, ale tak do 11, musim bejt v práci bohužel....takže pak vyrazim....:)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    KRYZSKA: My budeme "Roztáčet Ostravu" o týden dříve, 8.června v neděli a přijede jako hlavní host Dominika /SK tak si udělejte výlet k nám a my pak za týden k Vám :)
    GLUMON
    GLUMON --- ---
    VERCA_ZABA: to je uplně normální, žádná obruč krom nových kovových není kulatá ..

    postav to na stojáka šiškou dolů a ona se bude pomalu rovnat, nebo ji lehce naformuj tlakem ( pomačkat ji do kulatyho tvaru ). řešení je nechávat jí uskladněnou "naplocho", ale to tak max pod postel jinak to zbytečně zabírá místo
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    https://www.facebook.com/events/603820953035924/declines/?notif_t=plan_mall_activity

    a až budu míň líná, udělám event na nyx.... zatím se nezlobte a kukněte na FB..:)
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    VERCA_ZABA: VERCA_ZABA: já rovnala po mírném nahřátí ( sluníčko,topení) ..jak to nazvat..stlačování/pružením obruče o zem ..popř .vytahovat ke stropu když jednou nohou na ni stojíš..vše raději pomalu.
    pak už pamatovat že hoop by měl raději viset nebo ležet na zemi
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    prosím o radu - mám novou obruč, měla jsem jí jednou na tréninku a ted jsem jí po třech týdnech o víkendu vytáhla a je šišatá:/ přitom ty tři tejdny byla hozená za postelí.. dá se s ní něco ještě dělat?
    TULEN
    TULEN --- ---
    KLAIR:
    AAMALI16: asi zacnu hoopovat, zada me zacinaj trosku zlobit:]
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    super zprávy....taky jsem se díky hoopingu pěkně srovnala .)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Dnes jsem se na fyzioterapii dozvěděla, že mám opravdu pevné centrum. Hodně mne to potěšilo. Taky se mluvilo o tom, že mám rovná záda a podobně. No, doporučila jsem jim tam hooping a uvidíme :)
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    TREZKA: Já to asi neumim :)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    ZUSKA: woww to je tak krásně uvolněné a vzdušné .) hned bych se prohoopovala loukou plnou květin .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam