• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    SIREA
    SIREA --- ---
    VERCA_ZABA: Já vím, ale povětšinou jsou v angličtině. Možná někomu přijde vhod česká verze.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    SIREA: když ono těch tutoriálů na youtubu už je takový množství.. a na všechno:)
    SIREA
    SIREA --- ---
    Jak jsem psala, plánuju přidávat další videa. Spíš jsem chtěla vědět, jestli by někdo měl zájem o tutoriály a případně o jaké.
    GLUMON
    GLUMON --- ---
    DIGITALIS: zase je to imho v začátku, třeba se ten blogýsek posune někam dál a pak se i může někomu hodit .. jako třeba jeden z youtube blogýsků : https://www.youtube.com/watch?v=SvxPnYc1WGA&index=7&list=PLNGJUfu5Dh8XEolNCj8UiqENK0cArES04
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    SIREA: ahoj....tocim obruci pet let...a blogisek nemam....bavi me totiz tocit a ne o tom psat.....
    nebo to je to tak cool, naucit se tocit obruc na pase ze hned jak mi to slo tak sem o tom mela podat zpravu svetu? neni lepsi radsi tocit misto psani o toceni? jakoze sry, jestli to vnimate jako utocne, ale me to prijde na hlavu postaveny....
    SIREA
    SIREA --- ---
    Ahoj,
    točím s obručí víc jak půl roku. Vytvořila jsem si blog se základními informacemi o Hoopingu a s videem o tom, jak si vyrobit vlastní obruč a s několika tutoriály na základní prvky. Plánuji postupně přidávat další videa. Všechno v češtině. Blog najdete na adrese http://nunuhooping.blogspot.cz/
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    se cejtim teda ouplne trapne, jakoze furt mam ty zacatecnicky stovky rada (a furt mam prvni ohnobruc), ale i na ohen uz mam devadesat s tim ze na mavani momentalne zeru sedesatky, s vetsima se uz za zada nedostanu...
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    .....já zůstávám věrná 80tkám :D
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    DIGITALIS: snažím se být věrná 90 =) A zatím se daří =)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    SEXILKA: takovou jednu nostalgickou sem nedavno musela vyhodit, panzto co bylo v peti super se nejcko vokazalo jako naprosto naprd (plus to za ty roky v garazi prapodivne zmeklo? wierd...)....
    ale asi se obe shodneme, ze od ty doby co sem s kruhy zacla, lze hovorit o jistem progresu....a rovnez tak spolu s tim se menily(-í (evoluci nezastavis)) i me pozadavky na idealni hoop......plus obe vime, ze nejen dik tomu ze jsme vsichni ruzni a mame ruzne urovne je treba ruznych hoopu.....ale ze i pro ruzne techniky jsou i rozmery idealnich hoopu proste ruzne....
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    DIGITALIS: Já mám od svých cca 21 stejný druh a možná některé jsou opravdu tak staré (asi ta tvoje bílá, no a možná ta fialová) =)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    SEXILKA: neboj, nejsi....to co tu nabizim do placu je vlastne jeste ouroboracka ws hoopa....
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    =) Jsem tu jediná osoba co je svým obručím věrná?
    ELIZZ
    ELIZZ --- ---
    dobře on! :)
    Hooping "Moisés Olmedo"
    https://www.youtube.com/watch?v=3PsQA8qX0R4
    ERISHKA
    ERISHKA --- ---
    DIGITALIS:
    _T_:
    Je to pro moji sestru, ktera je dost velka a je uplny zacatecnik..myslim ze pro zacatek ji to bude vyhovovat. Mam taky stovku a casem poridim mensi/lehci ale zatim staci ...
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    Ja myslim ze je to znacne individualni (kazdej mame jinci rozmery a preference), plus ze tez hodne zalezi co s tim hoopem mas vlastne v planu (belly hooping, foot hooping, poi hooping)...obecne 95 cm a vejs dobrej hoop na zacatek....
    ERISHKA: praha, myslim ze nakou starsi stovku doma najdu....rekneme 300 za ne uplne jetou s uv tejpou....
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    _T_: já mám stovku a opravdu mi vyhovuje!!
    _T_
    _T_ --- ---
    ERISHKA: jestli pro tebe jako holku tak klidne uz i mensi:) ty 100 jsou fakt jak duse od traktoru
    ERISHKA
    ERISHKA --- ---
    Ahoj, poptávám použitou obruč, ideálně průměr 100cm, kdyby se někdo chtěl zbavit staršího kousku. Kladno / Praha. Díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam