• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    VERCA_ZABA: upozorňuju, jsou docela dost tenký... moc nedoporučuju na trénovací obruč, jelikož bude za chvíli, pokud vám padá, a to se někdy stává, docela zničená... spíš na vystupovací obruče nebo pro někoho kdo rád přelepuje :) mám teda vyzkoušený asi 3, třeba nejsou všechny stejný.....
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    BARULE: u míry na kuphoop.cz nebo sem objevila tyhle stránky:
    Izolepy - polepy na obruč | gymnasticshop
    http://www.gymnasticshop.cz/www-gymnasticshop-cz/eshop/48-1-Izolepy-polepy-na-obruc
    BARULE
    BARULE --- ---
    a pokud si hula vyrábíte sami, kde si kupujete pásky na oblepení, sím? dík
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    BARULE: ja teda urco razim, picasi navzdory...nejsa z cukru, dopijim kavu a razim smer holesky...aspon na skok....
    BARULE
    BARULE --- ---
    hmhm...díky :) počasí se právě moc netváří :/ neděle to jistí :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    DIGITALIS: bude li tomu pocasi naklone tak vyrazim brzky, cca druha treti trebas uz....
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    _T_: a nebo kohokoli jiného.... a třeba hned zítra ve stromovce
    _T_
    _T_ --- ---
    SEXILKA: napriklad mne:)
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    BARULE: hledat kohokoliv z tohoto auditka =)
    BARULE
    BARULE --- ---
    DIGITALIS: fajn..tak se budu těšit :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    BARULE: upřímně? bojim....ale co...myslím že s ohněm jsem si fakt jistá a myslím si že je jen rozumné tohle dělat teď spíš než na podzim...
    apropos už domlouvame na konec června ws se Simcou z Blavy, aneb prijede na vymenny zonglersky pobyt do praglu...
    BARULE
    BARULE --- ---
    DIGITALIS: neboj :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    BARULE: mno idealne by jsi mi mela napsat do posty, ale fpoho, jen se prihlas a pak hlavne prijd....at se s tim diplomem mira netiskne zbytecne....a hlavne ja at nedavam do kupy zbytecne zaklady bezpecnosti prace s ohnem co budou na druhy strane diplomu za ucast...prislo mi to rozumne.....
    BARULE
    BARULE --- ---
    SEXILKA: a hledat tebe? :)
    DIGITALIS: no super!! :) tak tahle dokonale a rychle jsem to nečekala! stačí když se přihlásim na fb?
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    DIGITALIS: tadáááá, a bude to neděle! nic si z toho nedelejte... :-D
    https://www.facebook.com/events/830209337073023/
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    tadáááá....z řady různých důvodů to bude přístí vejkend....ted z jen reism esli patek nebo sobota....hmmm?
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    DIGITALIS: a nebo první v cervnu? he?
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    VERCA_ZABA: vida....mno...takze ja se zejtra po dnesni akci v kladrubskem rehabilitacnim ustavu zastavim a poradim s kalendarem....a predpovedi pocasi......hmm...ale zatim vůbec nevypadá zle poslední vejkend v kvetnu....
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    DIGITALIS: já se hlásím! stále jsem tu obruč nezapálila:(
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    BARULE: ano...pripadne....zvazuju ze uskutecnim ohnivej ws pro zacatecnice....mam pocit ze zajemkyn o neco takoveho by bylo vic....hmmm....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam