• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHUTTERSTEINStaré (ne)zapomenuté bicykly
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    na půdě...

    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    štítek....

    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    Tohle jsem měl,bohužel už měl,Tripol Rokycany v originálním stavu.Kolo mi ukradli před hospodou fašouni....

    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    Ahoj objevil sem tuhle diskuzi,a moc to tu nežije,pražákům asi starý kola nevoňej,co?
    Nic ve zlým.Já už ty kola nemám pomalu kam dávat.Podělím se s vámi o krásu těchto strojů.Kol mám svého času tak 12.Z toho 4kola střídám na ježdění minulej víkend sem na Zbrojovce Brno,zvané "Heoresschima"dal výlet 160km.
    Tendle pekáč jsem nedávno dostal od jedno dědy
    je to Zbrojovka Strakonice,dost zmršená...

    DYNK
    DYNK --- ---
    Zdravím! Sháním jako rekvizitu na focení nějaké starší kolo (ideálně Ukrajina, ale klidně i starší silničku). Nemáte prosím někdo? Nemusí to být žádný výstavní kousek, stačí, aby drželo pohromadě. Ideálně Praha a (klidně i vzdálenější) okolí. Šlo by o zapůjčení na pár hodin, maximálně den, pokud by to bylo dál od Prahy (focení bude tak na hodinku). Nabízím flašku, nebo podle domluvy. Dejte mi kdyžtak vědět do pošty, kde domluvíme podrobnosti. Vytrhne mi to trn z paty, předem díky!
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    půjčil jsem si od báby bicykl (nazeleno natřené lešení), ten mi čorli u kámoše, tak jsem za sedm set pořídil v Ostravě toto (v horším stavu). V Anglii jsem pořídil pár dílů.

    Příští rok bych chtěl na hnědce odjet (a chytit) ptáka...
    SCHUTTERSTEIN
    SCHUTTERSTEIN --- ---
    NAMATHUR: veliká krása, jak si k ní přišel? já sem co nejdřív nahodim fotky mojí Sobinky, stejně ji potřebuju zdokumentovat před kompletní renovací.
    SCHUTTERSTEIN
    SCHUTTERSTEIN --- ---
    NAMATHUR: zejtra budu mit cas to tu zvelebit, za bycikly si ale fackuju hned, naprosto nechapu, ufouni!
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    zatím malá ochutnávka (Hnědka je pochopitelně v barvě kafebraun a není v fokonalém stavu, snad se k renovaci někdy dostanu. Kryt řetězu nepůvodní, ale také Raleigh, planetová převodovka 3stupňová původní, taktéž i světla. Brzdy vyměněny za moderní typ)








    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    šutrem po kebuli, prasáku, bicykly

    a až vyfotím svýho miláška Hnědku Raleigha, tak ji sem dám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam