• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SANJOOVořech aneb máme doma křížence
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Malinos X australsky ovcak:

    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TATONKA: jj, thajskej ridgeback a pq je neco jinyho, pq jsou v tech fotkach co jsem daval, ti vic orechovity. Dej fotky, tesim se a zajima me to:)
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    LA_PIOVRA: na phu quocu zrovna jsme a muzu potvrdit, ze tu tehle psu beha hromada. Teda takhle, asi 80% vsech psu tady ma ten typicky pruh na zadech, vetsina z nich jsou uz ale imho krizenci s necim dalsim. Vcera jsme byli na vylete na severu ostrova a tam jsme videli dva opravdu majestatni psy, ktery podle me byli original. Mimojine si to myslim kvuli tomu, ze meli modry, respektive fialovy jazyk, coz je jejich poznavaci znameni. Dle nekterych zdroju jsou to psi velice chytri, jak rikas dokazou skvele plavat a potapet se a pry taky vyciti sveho pana na vzdalenost az na 1km. Krome ryb lovi i jinou zver, nekde psali, ze takhle vylovili skoro vsechno na ostrove. Ty dva, co jsme potkali, jsem bohuzel nevyfotila (moc me to stve), oba byli svetly a vetsi nez vetsina tech krizencu, co tu beha. Mistni obyvatel nam rikal, ze nekteri bohati rusaci a japonci sem jezdi tyhle psy kupovat za sileny penize. Poznavaci znameni prave ten fialovej jazyk. Nemyslim si, ze to je to samy co thajsky ridgeback, phu quoc byl jeste nedavno velmi izolovanej od okolniho sveta. Zkusim nahodit nejaky fotky aspon tech krizenejch az budu na lepsim pripojeni k netu.
    MARION666WOLF
    MARION666WOLF --- ---
    LA_PIOVRA: Dokonalé fotky a krajina :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    RUDIE: Vono je tam trosku popotahano v PS, takze ta krajina vypada asi jeste psychedelicteji nez vypadala v realu.
    Btw pamatuju na cestu do Bulharska vlakem pres Rumunsko, byli mi 3-4 roky a tyhle spicaty stohy sena ve me vyvolavaly VELMI smisene pocity:)
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    LA_PIOVRA: ty sou!) +ta nadherna krajina
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Pracovni pejsci, Sedmihradsko:



















    AZUZ
    AZUZ --- ---
    Moje lásky.
    Čiko, dovoz z Rumunska, nalezen u benzinové pumpy. Vořech jako poleno.


    Eliška, útulkáč z Dogpointu. Jezevčík, labrador, Jack Rusell (stačí, ale je tam toho prý víc).
    TROX23
    TROX23 --- ---
    snad nebudu moc OT
    These 33 Dogs With The Most Unique Coats On Earth Took My Breath Away. My Favorite Is #7!
    http://www.reshareworthy.com/33-dogs-with-unique-coats/
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    Máme doma ostudu, říkáme ji Dusty.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Hmm
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Dtto kelpiehippet:





    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Borderwhipper, krizenec borderky a whippeta slechtenej pro sportovni ucely:





    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Asi takto, jen to vazilo tak 20 kgy, melo to hlas jako rtw a besnilo to na voditku ve zjevnem umyslu sezrat Lilusku
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    LA_PIOVRA: škoda že si toho psa nevyfotil, vůbec si ho nedovedu představit
    MARION666WOLF
    MARION666WOLF --- ---
    LA_PIOVRA: Tak to je mazec..několik jedinců nechápu..co si od toho slibují :(
    jen psy kříží a množí jako koťata :( a pak je to jen degenerát a jinačí výsledek než si páníček usmyslel že z toho bude ... :(
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Prave jsem videl krizence tohoto, pry "produkt debility svagrove, co si myslelala, ze se nemuze nic stat":

    +

    Vysledek vypadal jako tezkotonazni dratkostra housenka, cerna s palenim a hlasem rtw.
    MARION666WOLF
    MARION666WOLF --- ---
    Bronko :)

    MARION666WOLF
    MARION666WOLF --- ---
    Bronko před lety...už boužel nežije :(

    SANJOO
    SANJOO --- ---
    Dnešní venčení, tři zrzky ..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam