• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIDřevo
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    JIGGYBIGGIE: jak udelat ze smrku neco takhle vizualne zajimaveho? to by me tez zajimalo :)
    JIGGYBIGGIE
    JIGGYBIGGIE --- ---
    Ahoj, mám dotaz. Poznáte odstín polic?
    Chceme na světlý masiv (jehličnan) použít lak v podobném odstínu. Doporučíte? Díky

    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    LINKOS: Nemyslím, vím:). Jasně, že to chlastá, je to zuhelnatělý dřevo. Jestli je to na ven, tak ten lněný olej nech pořádně vyschnout. Možná si někde sežeň tungový olej, ten v exteriéru vydrží víc. Ale trochu mi uniklo, že to máš na záhonky. Tam je to špinění trochu jedno, ochranu proti dřevokazu to splní i bez oleje.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    JOSEF_K: a myslis,ze ten lnenej olej bude stacit? Dneska jsem opaloval a vzal to prvni vrstvou,zitra to pujdu zkouknout. Ale kdyz to porovnam s klasickym drevem tak to cumlalo teda fest,takovou spotrebu oleje jsem jeste nevidel...
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    LINKOS: to udělat musíš. jinak bude špinit.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    jak sme tu resili to opalovany drevo,co si myslite o tom natrit do cerna opalene drevo jeste lnenym olejem,bude to pak vice oteruvzdorny? Nebo nejaky jiny napad,mam to na zahonky,takze nejde/nechci pouzit nejaky sajrajt,navic se mi to opalene drevo libi...
    SASOS
    SASOS --- ---
    KADERAS: bacha na houbu, buk jí chutná, tak ať ti do tohoh teče co nejmíň
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    Slusna prace.. :)

    The Power of Seven
    https://www.youtube.com/watch?v=V1viPrqDxpo
    KADERAS
    KADERAS --- ---
    Posezení na zápraží, až za rok vyschne...40x40x200 buk

    DJINN
    DJINN --- ---
    URPUTNIK: potirani mist citronovou kurou mozna radsi ne,at nemas krom desky smradlave i desku flekatou,ale asi nic nebrani tomu zkusit mista posypat treba pres noc suchou jedlou sodou,ta pachy pohlcuje,nebo suchou mletou kavou,to snad fleky neudela. Jeste tak myslim funguje krida. Akorat nedoporucuji ani jednu z tech substanci kombinovat s kockou, aby se situace neopakovala ;)
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    URPUTNIK: kočičí sraní, chcaní ..ten smrad se jednoduše odstranit nedá (vlastní zkušenost).. ...jestli to není vidět, tak umýt, vydesinfikovat a přelakovat/navoskovat..za rok to smrdět přestane ;)
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    THAIGRR: To dej do klubu za odvoz/ do 150 nebo jak se to jmenuje
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    ahoj, mam v kuchyni dubovou desku, kazdy rok ji natiram osmem .. nase kocka ma zrovna zazivaci problemy a na 3 mistech si v noci ukakla na linku .. at to meju jak meju, tak to misto stale smrdi, zjevne se to zazralo do dreva, takze co s tim? savo nebo neco jineho? nebo radsi prebrousit a znova navoskovat? nechci kvuli tomu predelavat celou kuchyn :[
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, prosim Vas, venuje se zde nekdo rezbarstvi? Nemeli byste tipy na kvalitni dlata? A pripadne i jake vel. jsou takove klicove? Chtel bych si vytvorit nejakou zakladni sadu. Dekuji za rady.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    THAIGRR: kvůli mě nemusíš, já je nemám kam dát, i když se mi líbí a opravit bych je zvládl. ale je to celkem zásadní informace u dveří. jaždopádně bych to nevyhazoval, pokud je dřevo zdravé, tak to nemá zanedbatelnou hodnotu (a to nemyslím historickou).
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    LINKOS: že zadarmo ani kuře nehrabe je jasný :) prostě mám dveře, jsou mi k ničemu a nemám pro ně využití. chtěl jsem je hodit na oheň, ale přišlo mi jich líto a třeba to někdo využije. pokud by to mělo sloužit nadále jako dveře, tak je potřeba je opravit

    DOKKTOR: přesný rozměry zjistím o víkendu
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    THAIGRR: takze daruji dvere,ok. Vyznelo mi to jinak,sorry jako...
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    LINKOS: asi fakt neumíš číst
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    THAIGRR: zásadní otázka: rozměr?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam