• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIDřevo
    UBU
    UBU --- ---
    OMNISLASH: No, když kouknu na zebrano, tak má výrazné pórování https://woodforguitar.com/en_GB/p/ZEBRANO-guitar-neck-blank%2C-Stratocaster-type/289 a na té fotce toho vzorku vidím takové ty čárky co má buk
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNISLASH: jj jedna fosna za 15K...Je dlouha pres 3 metry..takze ji riznu a to sirsi vidim na 150cm dlouhej a 60cm sirokej konferencni stolek a ten zbytek je 185 delka..ale mala sirka..takze asi riznout v pulce a vylejt nejakym epoxidem.
    ZCR
    ZCR --- ---
    OMNISLASH: (vyhledej si "spalted beech", "spalted maple")
    ZCR
    ZCR --- ---
    OMNISLASH: 1. viděls někdy zkřenčelý buk, javor atd?
    2. myslíš si opravdu, že jsme tu nikdy nikdo neviděli zebrano?
    Zebrano to není. Je to zkřenčelé, a navzdory špatné fotce tam v těch zdravých sekcích vidím typický bukový fládr.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOUDY: jakoze ta jedna fosna za 15k? uz drive jsem koukal na ceny olivy, ze je to docela hororove, ale prvne to vidim prevedeno na nejake realne pocty :) taky jsem zvedav na vysledek
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    UBU: jednu..stala 15k..kubik je za 120k bez dane..takze mi jedna uplne staci :D..jel sem tam hlavne pro americkej orech...ta oliva neni na opracovani uplne prdel..taky sem zvedavej jak se s tim poperu..ale po opracovani by melo vzniknout neco takovyho



    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    kluci, nechci byt zly, sam jsem v truhlarine uplny novacek, ale tohle je zbytecna debata. je to skutecne zebrano. nic jineho se tomu nepodoba a rucne to nenapodobis (tedy alespon ne ve velikosti toho spalku, ze ktereho tyhle kousky na strenky pochazi). sam jsem to nazivo videl prvne v zivote a orekvapilo me, jak vyrazne to zilkovani je, jako by jej tam nekdo nacmaral fixou

    B & S, Zebrawood, steel string
    http://www.lmii.com/...s/wood/backs-sides/zebrawood/21753-b-s-zebrawood-steel-string/flypage-noimage
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ZCR: CUKI: ona je to spatna fotka maleho kousku. je to z vetsiho spalku
    UBU
    UBU --- ---
    KOUDY: Pak nahoď final :-) Sem zvědav jak se s tím popereš, kolik máš tech fošen?
    ZCR
    ZCR --- ---
    UBU: ty linie jsou místa, kde se perou jednotlivé kolonie hub.
    UBU
    UBU --- ---
    Jo a taky tam vidím buk
    UBU
    UBU --- ---
    Taky myslim, že tohle zebrano není, viděl sem kaštan, který vypadal podobně, už tam probíhaly rozkladné procesy a vypadalo to stejně. Když se tyhle kousky stabilizují, tak to pak nevypadá špatně.
    CUKI
    CUKI --- ---
    PLAGUEDIL: To je jen jeden kus nebo je to klížené? Mě to přišlo jako klížené a několika místech je nevhodně umístěn střed. Ale ta fotka je špatná, těžko soudit.
    OMNISLASH: Jak jsi přišel na to Zebrano?
    ZCR
    ZCR --- ---
    PLAGUEDIL: já bych v tom viděl zkřenčelý buk
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOCOUR80: videl jsem, maji tam hezky vyber. je skoda, ze je to pro me dost z ruky, respektive uplne mimo
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    privezl sem si domu krasnou (prej 600 let starou) olivu...vidim to na dva stoly...jeden mensi konferencni a druhej vetsi jidelni :)

    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOCOUR80: mi tedy zebrano jako exotika docela prijde. orech, ktery by se tomuhle podobal, jsem jeste nevidel
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    https://i.imgur.com/kvADoJD.jpg

    ahoj. mate nekdo tuseni co to je za drevo?
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    MATHEZ: Abych neumrel uplne blbej. Co se vyrabi z ostnu sukulentu?

    Dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam