• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIDřevo
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    ADAMH: Zkus vyčíhat festool na bazoši, ja ho koupil za 4500 s dvěmi lištami a svěrkami :-) Objevuje se normálně kolem sedmi.
    ADAMH
    ADAMH --- ---
    Zvažuju koupi ponorné pily s lištou, často na masiv s využitím plné hloubky řezu.

    Co byste doporučili, co jsem hledal, zalíbila se mě makita 6000 ale ta nemá klín přitom značně levnější
    SCHEPPACH PL 55 ho například má. Z těch lepších značek co klín má, co se mě povedlo zjistit to je festool, který je na můj vkus už drahej.
    ADAMH
    ADAMH --- ---
    WEWERKA: Nikdo se neodváží hádat, asi to chce ještě nápovědu.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Jsem si zase hrala. Schvalne hadejte kam se tohle namontuje (na jaky stroj v dilne) a k cemu to bude slouzit (3 veci) :)





    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    KOUDY: pekna prace.. jako diky CAD a CNC se ty veci hodne zjednodusili. nedovedu si predstavit se s tim piplat rucne ;)
    CUKI
    CUKI --- ---
    KOUDY: Tady v Rudný hned u exitu z dálnice bylo asi 120Kč/m2 akorát měli právě 200m2+ A já hledal tak 50+ :-(
    ADAMH
    ADAMH --- ---
    KOUDY: podle me to ty majitele drzi a rikaj si radsi to necham prazdne nez abych zlevnil, pokud je o pripadnou krizi tak je asi potreba je nechat par mesicu bez najmu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ADAMH: Delame to jen s brachou jako vedlejsak..Jeste bude trvat nez se mi zaplati naklady.
    IRUX25: Cekal jsem ze diky korone toho plno krachne a bude hroznej prebytek ruznych vyrobnich prostor a vubec. Vsechno co je na trhu vypada tak, ze do toho clovek musi pul milionu vrazit aby se tam dalo pracovat.

    jinak tady je to spojeni kamene a dreva..Vypada to fakt moc hezky

    https://www.facebook.com/352755081461843/videos/771160243264259
    ADAMH
    ADAMH --- ---
    KOUDY: no to je dnes +- naklad na jednoho zamestnance vcetne soc a zdrav na strane firmy, je to dost ale asi obcas nutne zlo pokud chces byt blize pripadnym kupcum

    KOUDY: pekny
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    KOUDY: No dneska je to masakr. Snad neco najdete.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ted jsem koupil par podobnejch kousku..tak se tesim na delani neceho bez epoxidu..a najdu co delali black forest za spojeni kamene a dreva..to bylo nadherny.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    IRUX25: Nedelame..zalevali jsme kamen do epoxidu..Na beton bych musel mit cnc na presny frezovani - https://www.facebook.com/truhlarnavestodole/photos/pcb.748382675940347/748382452607036/

    a rad bych rozjel nejakou spolupraci s klukama z gravelli..Uvidime jak se zadari. Ted hlavne potrebuju najit nejakej 200metrovej prostor u prahy a prestehovat tam dilnu..ale nikde nic neni a nebo to stoji 40k mesicne..coz je masakr.
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    KOUDY: Delate i s betonem misto epoxidu?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ADAMH: Vsechno delame jen zakazkove. Na sklad nic. Ted jsme dodelali olivu a delame tenhle stul. Pristi tyden zaciname dva dalsi. Na sklad jsem jen koupil par fosen suaru at je i neco pro lidi, kteri nechteji epoxidovy stul, ale zaroven by radi meli stul z jedne fosny dreva..akorat u suaru je problem ta vlhkost

    ADAMH
    ADAMH --- ---
    KOUDY: to uz asi musite mit kupce, to se asi na sklad nedela, ze?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PLAGUEDIL: My ted vylejvali pres padesat litru do trimetrovyho dubu..:)

    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    KOUDY: ja liju stejne skoro jen cerny, takze pro me to je jednodusi prace.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PLAGUEDIL: jj bilej uz jsme zkouseli na hodinach..Nevidim ale zadnej rozdil v tom, kdyz do cireho pridas cernej/bilej pigment od ecopoxy.

    MAUGLI7: Hele ja nakupuju tyhle veci primarne z amazonu, ale neco ceskyho urcite taky bude..pripadne treba z obchodprobydleni kup nejakej 24hodinovej epoxid a probarvi si to pigmentem/praskem jakym potrebujes.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    WEWERKA: zrovna asi tyden zpatky synpo posilali od vyroby bily epox na zkouseni a hned se tam rozjela poptavka na cerny.
    ADAMH
    ADAMH --- ---
    77WHITE: dobry, zkusim , jen jeste pouzit nejakou gumu aby to tam lepe drzelo nebo mozna objet silikonem
    VODNIK: taky je z toho pekny bordel, navic vysavac bych vyhledove rad pouzil s predfiltrem (delaj si lidi casto s velkyho utesnenyho sudu kde se zachyti velke casti

    ja vzdy kdyz doma v dilne hobluju v pantoflich tak to mam vsude na ponozkach , navic jedna z jasnych poucek je nemit bordel pod nohama, riziko smeknuti ci neceho podobneho je znacne vyssi , ted tam mam v pohotosti koste, ktere velmi casto pouzivam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam