• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIDřevo
    Vše o dřevu, fotky dřevěných věcí, rady a návody na zpracování, tipy na koupi atp.
    rozbalit záhlaví
    CUKI
    CUKI --- ---
    MRMNK: Tak to zajeď rovnou do Třebotova
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    MRMNK: Démos přímo ne, ale mají smluvní pily v areálu - Dřevosort a Zudo.
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    CUKI: demos vypada ok, nejak jsem prehlidnul ze delaji i formatovani, dik
    jinak jsem praha zapad, takze p10 je ok
    CUKI
    CUKI --- ---
    MRMNK: Demos? Nevím odkud jsi...
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    Ahoj, prosim kde doporucite v Praze koupit truhlarskou preklizku vcetne formatovani (na nabytek)?Hobbymarkety maji jen male rozmery a maly vyber materialu. Diky
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    R6ANDREW: Mne taky jednou z asi 20 navstev hobbymarketu zkontrolovali obcanku, ale jestli to ico je platny nebo ne, to uz nikdo nezjistoval. Vetsinou jak videl clovek u vstupu, ze natahuju ruku s papirem, tak rekl bezte. Jestli je to nekde jinak, tak pardon.
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    TENZO: potvrzuji, hornbach Praha ČM, kontrola podle dokladů.
    PEYOTL
    PEYOTL --- ---
    KOUDY: My to berem jen drátěným kartáčem ;)
    TENZO
    TENZO --- ---
    Nasypka na čaj

    TENZO
    TENZO --- ---
    GHOSTDOGG: Jak kde no. Treba v Olomouci si borec zkontroloval vsecko podle OP.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Nedavno se tady nebo vedle resili americani s maflem.

    https://www.instagram.com/p/CMNwbMCg7NG/?igshid=1qhyom8iym5cj
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    MAUGLI7: nechával jsem si za poslední roky v Bauhausu nařezat lamino na cca 30 skříní a několik kuchyňských linek a v životě jsem nenarazil na problém s přesností, jediné problémy jsem si způsobil sám špatným měřením. Ale většinou než milimetr na řezu řeším několik centimetrů na křivé zdi
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    MAUGLI7: to se ti muze stat i na dilne, my mame na formatce nastavene pravitka na jeden kotouc a kdyz se tam hodi ten na rozmitani, ktery je tlustsi tak to nikdo neprenastavuje.
    MAUGLI7
    MAUGLI7 --- ---
    PLAGUEDIL: pozor,netvrdím že tam řežou z vinglu.Jen prostě kombinace například nepřesně nastaveného dorazu+větší kmitání kotouče do stran+obsluha,která nějaký ten milimetr neřeší,udělá svý. Nemluvě o kvalitě řezu (lamino)
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    Nechci k ničemu nabádat, ale do hobbymarketů vás pustěj s jakýmkoli papírem, na kterém je napsané IČO a náhodné číslo, všichni na to serou.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    MAUGLI7: hromada lidi ico ma popripade domluvit se s kamaradem je zalezitost 5 minut.
    Ale ok, krive bych to nechtel, i kdyz teda moje zkusenost je, ze komplet lamino co jsem kdy delal jsem si nechaval narezat a nestalo se mi ze by neco bylo krive, jedine chyby jsem ai udelal sam spatnym vypoctem.
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    PLAGUEDIL: tak vyreseno nakonec v OBI Prosek, pac to je jedine OBI co ma pilu dnes v provozu.
    MAUGLI7: nastesti to neni nic super duleziteho, takze OBI stacilo :)
    MAUGLI7
    MAUGLI7 --- ---
    PLAGUEDIL: hrobymarkety jsou teď otevřený jen pro živnostníky. Navíc se v těchto krémech řeže na vertikálních pilách. Tudíž bez předřezu a s "přesností" +- 1mm.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    IRUX25: hornybach tam neni?
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    zdravim, najde se tu nekdo z prahy kdo by mel formatku, cas a bilou nebo surovou 16mm nebo 18mm LTD/mdf desku a umel by mi nacenit a narezat (nebo zitra rano) tento narezak?

    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    KOUDY: kamarad, ktery prodava profi merici pristroje mi doporucoval conrad, se drevem teda nedela, ale rikal, ze to je v jeho oboru hodne cenena firma. Kazdopadne pristroje od nich zrovna zadna lace bezkolikovy senzor delaji tusim taky https://www.conrad.cz/...lu-mereni-vlhkosti-stavebnich-materialu-0-do-20-vol-mereni-vlhkosti-1880215
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    a jeste jeden dotaz..Co pouzivate na mereni vlhkosti dreva?..Chtel bych neco co nemusim pichat do dreva..Ty pichaci uz mam..V usa pouzivaj neco, co se jen prilozi na drevo a meri to vlhkost..ale nenasel jsem ze by to delal treba bosch.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam