• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIDřevo
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    SGNLR: zkusil bych se zeptat v NTM, tam mají z uhlí udělanou celou maketu dolu a měli by mít zkušenosti s podobnou stabilizací takového materiálu, protože si tím sami opakovaně prošli.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    ahoj a sory za mirne ot:potřeboval bych stabilizovat pryskyřicí objekt vyrobený z černého uhlí o rozměru asi 2,5m(je to dejme tomu válec o průměru asi 35cm. první dotaz je, zda si myslíte, že by to uhí přežilo a úplně se nerozpadlo. a ten druhej: kde by tak velkou věc dokázali stabilizovat? tak nějak tuším, že to v tomhle rozměru úplně nepůjde DIY... díky
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    RESTINPEACE: nebo muzes zkusi lesy hmp ty maji taky prodej dreva jak stavebniho, truhlarskeho tak palivoveho. https://lhmp.cz/nabizime/prodej-dreva/
    INOX
    INOX --- ---
    RESTINPEACE: V Radotíně je pila, kde i řežou, takže by tam nějaký neprodejný řezivo možná měli. Zkus jim tam zavolat a uvidíš. Pila Mrázek.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Mate tip kam v Praze na nejaka prkna 2. jakosti? Budu vyrabet komposter, takze fakt staci nejaky orez, klidne s kurou. diky
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    AUDIAC: Bauhaus Čestlice, tam mají dost slušný sortiment
    VONY
    VONY --- ---
    AUDIAC: Obi má přímo policové díly 80cm, ale asi jen 20 nebo 30cm (to by ti tam řízli kdyžtak). Přímo na přířez má takový polomat ;)
    Pak bych Bauhaus zkusil, tam by měli mít hladkou.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    poradíte mi, kde v Praze seženu lesklý lamino na přířez? hornbach má jen matný a jelikož potřebuju akorát 3 desky cca 25x80cm, tak mi moc nedává smysl objednávat to buhvíodkud přes nějakej eshop, kterej má dopravu postavenou na paletovejch objenávkách...
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    CUKI: dekuju moc
    CUKI
    CUKI --- ---
    VODNIK: Posledních pár let to s nima jde trochu z kopce. Nejdřív omezili, sortiment, a teď berou od více zdrojů a často to jsou nějaký mrdky. Jednou jsem přijel pro zboží a vzal jen část a jednou jsem vůbec nenakoupil protože naprosto příšerně nařezaný:-(


    KALIF_WH: Dřív jsem tam bral většinu řeziva, ale teď beru většinou tady: https://www.sparovky-rezivo.cz/dub/ a nebo Demos
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    VODNIK: dekuju za tip
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Nemeli byste nekdo prosim tip, kde v praze sehnat dubovou sparovku, neco trochu kvalitnejsiho nez hobbymarket sortiment.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    MTO
    MTO --- ---
    WEWERKA: no kvuli tomu si ho zrizovat nehodlam. tady par truhlaru v okoli je, osobni kontakt bude stejne nejlepsi...
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    MTO: Ja jsem ho taky nemela a kvuli epoxy skupine jsem si ho zridila. Prijde mi, ze tam do epoxidu dela hodne lidi a na bazaru asi nebudes mit takovou reakci.
    MTO
    MTO --- ---
    WEWERKA: nemam FB, ale zkusim na nejake bazary. diky :-)
    MTO
    MTO --- ---
    WEWERKA: jj. presne na to sem myslel :-) nejaky stul ci co...

    takhle uz je bez kury, ale uvnitr trochu vody jeste je. ma to tam mezery prave na ten epoxid...

    o vikendu soupnu kdyztak nejake fotky
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    MTO: Pokud uschly znamena uvnitr spatny, tak se to da prodat lidem co delaji s epoxidem. Spatne a vyzrane drevo se krasne doplnuje pigmentovym epoxy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam