• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule
    XAJA
    XAJA --- ---
    LIBUSHKA: tak ona pohánka má špecifickú vôňu, ktorá každému nepasuje, to áno:) ale tak vždy sa dá začať brať ten ascorutin.
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    XAJA: tak jen dodam zkusenost :) zacla jsem praktikovat pohankove vlocky, jakozto prevenci proti modrinam - na zpevneni cevnich sten :D a muzu vam rict, ze to pekne smrdi :D skoda, ze na to taky nefunguje ocet :)))
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    MILLY: dekuji
    MILLY
    MILLY --- ---
    SANCHA: Kokosový olej- vetřít do vlasů nějakou dobu před mytím. Nejlevnější, a přitom bio, mají v DM drogerii.
    MARTIC
    MARTIC --- ---
    ONITSUKATIGER: jj funguje to. taky mam odzkouseno. ono kdyz je to neco co se neda varit staci na nakou hodinu k tomu jen tu syrovou bramboru prihodit. sul vytahnou
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    SARAJ: To zni zajimave, ozkousim, dik.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SANCHA: co tak levandulovej olejicek od saloosu, nebo i jinej - da se jak nastrikat tak vmasirovat
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    ONITSUKATIGER: Ja to mam ozkouseny, funguje to.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Vcera babska rada od mamky myho bejvalyho...

    Kdyz neco presolite, prihodte(kdyz to chutove pujde) par syrovych brambor a nechte je uvarit..nasaknou velkou cast sole...

    nevyzkouseno ale zni to lepsi nez vyvazovat cukrem...
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    NOA: :) jo ocet jsem vyzkousela a je to pravda, pradlo po nem neni citit. ani trosku.
    NOA
    NOA --- ---
    SANCHA: tak minimálně mě napadá brát si koupací čepici :) a pak nějaký zábaly na suchý vlasy

    jinak každopádně book a už teď díky za moc dobrých rad, pročetla jsem si to pěkně od začátku a nestačím se divit :) a zejtra letim do obchodu pro ocet! :))
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    Chodim dvakrat tydne na bazen a zda se ze chlor ma dost nicive ucinky na vlasy. Nevite nekdo co pomuze na ty vlasy aby se tolik nevysusovaly a hlavne aby se daly rozcesat? Kondicioner je podle mne z dlouhodobeho hlediska spise skodlivky. Dik.
    XAJA
    XAJA --- ---
    LIBUSHKA: čo sa týka prevencie, tak rutín (pohánka napríklad) a céčko. prípadne spolu v tabletkách ako ascorutin: http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/pil/ascorutin-pil-32674.html
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    zname nekdo nejaky osvedceny lek na hojeni modrin? nebo idealne prevenci (zpevneni cevnich sten)?

    predem moc diky za rady :))
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    čerstvost syrového vejce zjistíme tak, že ho ponoříme do sklenice s vodou. Čím je starší, tím víc se drží nahoře...:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    STEPNI_VLK: namaz to sadlem:)a pokud nemas sadlo, tak babicka z italie radi olivovy olej
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    GENTIANA: ale je desne hnusna :D
    SURICATA
    SURICATA --- ---
    SVETLUSKA222: jasné :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    SVETLUSKA222: pouzivala jsem tvaroh s medem jako masku jednou tydne, skvele vycisti
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    SURICATA: Ty bláho, já úplně zapoměla že křen sme kdysi taky dělali s tím jablkem... fantastický! Zítra ho vydloubnu na zahradě, dokud ještě nemrzne. Jinak receptíky s dovolení též uložím a rozešlu přátelům, mám svolení k množení? Děkuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam