• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    STEPNI_VLK: Jsem Nemka ale ziju tady uz radu let jenze tohle je fakt strasne tezky se naucit...
    SVETLUSKA222: hm, dobra otazka...ale spis ty potravinovy protoze se vyskytujou jen v okoli kuchyne...

    KLAIR: presne takhle jsem si to taky vykladala! takze to je spravne? Nevim, radsi vzdycky dam na radu rodileho Cecha...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    WAMP_ELF: no, podle mého je mol rodu mužského životného, tedy podle Mol bez mola jako pán bez pána, tedy molI s měkkým I je v pořádku
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    ONITSUKATIGER: Šatní nebo potravinoví mol? Nejdříve zničit množiště(hadry starý, pod nábytkem jídlo, vše co obsahuje celulozu jim chutná). Jsem je našla i ve slaměných ozdobach :( Snažila jsem se celou spíž uklidit, zamezit jim do čehokoliv vlést. Rozvěsila jsem po šatně mátu, levanduli. Zatím funguje.. uvidíme jak dlouho
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ONITSUKATIGER: Vrať se na základní školu, nebo emigruj. ;)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    to by byla dalsi otazka na babskou radu...jak rozlisovat kde presne psat i y ? :-D
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ONITSUKATIGER: V Chorvatsku prodávají ve stáncích takový "motanec" čehosi, co má hodně výraznou vůni a moly odpuzuje. Nějaká bylina, které nemůžu přijít na jméno. Ale on tu někdo bude vědět..
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    WAMP_ELF: sorry i a y...muj vecnej problem v cestine...i francouzstinu se naucit bylo lehci nez cestina....
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    ONITSUKATIGER: jaký moly?
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Moli...dnes a denne...Eduv odpuzovac molu a ani loveckej pes nefungujou..nejaka jina rada?
    AETHER
    AETHER --- ---
    ISCH
    ISCH --- ---
    LENDULIK: Aniž by se ještě víc poškodila? Těžko.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    DA_NIELA: plazmou??? mam to zortriskat o plazmu?? nemam televizi :))
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    LENDULIK: studenou plazmou :) Jinak nevim.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    netusite jak sundat rez z litinové pánve???
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    FRENNET: skoro měsíc jsem tu fixinelu shánela!! ale jako pecka.... doporucuju.....
    LALO
    LALO --- ---
    LIBUSHKA: jo mam,vubec to nepali,zduraznuju ze se jedna o kurkumu ne o kari.prirovnal bych to k zasypu,co se pouziva na rany
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    LALO: to ale asi strasne pali, ne? ...mate nekdo zkusenost?
    LALO
    LALO --- ---
    NIKUSKA: ja televizi nemam,takze nevim...
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    LALO: a vcera to bylo na TV Paprika :)
    LALO
    LALO --- ---
    HONZAS: no vidis to :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam