• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    LANC: Děkuji za ocenění. :) Hřbet byl Ďurův nápad a Mišo to dokázal udělat dokonce líp, než jsme si s Ďurem mysleli. Důležité ale je, že knihy v pořádku dorazily. Tak ať se líbí. :)
    LANC: To je přesně ono. Je dost lidí, kteří by si třeba Tinu za dvě stě čtyřicet nekoupili, ale kilo v e-booku za ni dají. Nechtějí číst zadarmo, ale ani nemusejí mít knihu doma a nechtějí na ni čekat, až ji dostanou půjčenou z knihovny. Kilo za e-knihu je myslím v pohodě. Lístek do kina je dražší, film trvá většinou kratší dobu než čtení knihy a kopii filmu si v kapse z kinosálu taky neodneseš. :) (Teda, většinou, že...)
    LANC
    LANC --- ---
    MOUNTBATTEN: Tak nějak :) Nechci tu dělat někomu reklamu, ale dneska mi z nejmenovaného nakladatelství přišel balíček s dvěma díly Bivoje Ďura Červenáka. A to laskání se s knihou, listování, do zblbnutí studování obálky (nemluvě o super nápadu že na hřbetu každého dílu je půlka kance, takže když se oba díly postaví do knihovny vedle sebe, vypadá to čupr... Jsem prostě maniak i na uměleckou a vyziální stranku, hlavně u fantasy. ostatně i LP desky mám kvůli bookletům raději než CD, neřku-li MC) - to prostě pár MB na disku nenahradí. Ale to víme asi všichni. Zbytečné na to téma brečet. Na druhou stranu, mám sice moc rád George Martina, ale vážně dumám, jestli si můžu prostorově dovolit si Hru o trůny koupit. A to jsem ji už četl a vím, že ji budu číst znova. Ale je to tolik stovek stran sakra :)

    Ale ať z toho není flame hned z kraje :) Zas je pravda, že až nebudu mít jinou možnost, e-book si taky radši koupím ofiko než abych sháněl warez. Zatím ten důvod není: místo je a navíc, pokud je rozdíl mezi papírem a digi verzí cca kilo, ani cena mě nemotivuje ke koupi e-booku, natož čtečky. Jinak ale nic proti, když to někomu sedne, je super, že i takhle tituly vycházejí, hlavně že se pořád čte (mluvím jak kmet :))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LANC: ceho se bojis? Ze fetisismus na zvuk otaceni stranky a vuni knihy bude neuspokojen?:-))) (sluchatka do usi a k ctecce automaticky rozprasovac vune!:-)))) )
    Ja se toho taky bala, nejsem schopna cist z monitoru, i odbornou literaturu si tisknu, ale tim, ze eink nesviti a ma dobrou velikost (i tloustku) se cte pohodlne.
    No ale to uz je OT; ja mam ted predsevzeti vydrzet, nekoupit si Moiru tistene (i se priznam, ze mi moc nesedla) a naopak pak podporit to, ze bude i zajem si eknihu KUPOVAT:-))
    LANC
    LANC --- ---
    MOUNTBATTEN: Já se toho děsím už teď, že mě nedostatek místa i přes můj zavilý odpor, časem donutí uzavřít se čtečkou manželství z rozumu :) Snad to bude za dlouho :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    MOUNTBATTEN: Epocha e-booky dělá, tak snad Moire bude i elektronicky. :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LANC: a to ja i jsem , ale Tinku mam vsecku tistenou.

    Tak doufam, ze Moira (ROBERT_PILCH) bude casem (brzkym casem) take k prodeji do ctecek!;-)

    btw: zrovna nedavno jsem cetla, co mam stazene, vetsinou co vyslo na bdsm.cz apod., mam tam i Kvet skaly a bavilo mne porovnavat, co zustalo zachovano v Diteti skaly (hlavne zmena jmen mne bavila. Asi Garmin by moc evokoval navigaci:-)))) )
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hehe, konecne ma vlastni auditko. book.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To víš, magie tvaruje tělesnou schránku jejího uživatele do - pro ní - ideálního tvaru.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    THOMASMORTA: Ne, to jen všechny čarodějnice vypadaj stejně :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ROBERT_PILCH: Zrovna nedávno jsem koukal na obálky Písně čarodějky - je mé podezření, že ALRAUNE je vizuální předlohou, nebo jsem mimo?
    LANC
    LANC --- ---
    ROBERT_PILCH: Jejda... Tamtamy nelhaly. A očividně velmi podařená obálka. No, zas je na co se těšit. :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    LANC: Už skoro spadlo. :)
    Hon na lišku (Písně čarodějky 2) (Petra Neomillnerová) - Nakladatelství EPOCHA (internetové knihkupectví)
    http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=465
    Zdravím kolegy z Epochy!
    LANC
    LANC --- ---
    Tak já začnu :) Jak to vypadá s Moire? Zaslechl jsem cosi o tom, že pokračování je na spadnutí...
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    taktéž :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    Dobrého dne vespolek. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Čtečky jsou dokonalé právě pro konzumaci takového čtiva, jak jsem bez ní mohl vydržet?
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Já sice fanda čteček (zatím?) nejsem, ale svoje fandy si to jistě najde :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tak, a jsme tu. Než to tu trochu zabydlím, tak nabídnu Tinu legálně do čteček. Dneska zbrusu nový druhý díl :)

    [ ALRAUNE @ nyx :: kluby :: literatura ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam